Sevgilinizin bakire olmadığını öğrenmek

Kız arkadaşımı çok seviyorum ona aşığım ve uzun zamandır beraberiz gelecek hakkında da ciddi düşünüyoruz. Şaşırtıcı gelebilir belki ama 20 yaşındayım ve bakirim. Kız arkadaşım bana bakire olduğunu söylemişti ama daha sonra yalan söylediğini söyledi ve af diledi fazlasıyla af diledi benden.Normalde bakireliğin muhabbetini yapıp uzatıcak değilim bana yalan söylediği için çok kızdım ve kırıldım.Fakat şimdi ikide bir aklıma benden önce başkasıyla olmuş olduğu geliyor ve iğreniyorum,üzülüyorum.Yaptığından çok pişman olduğunu söylüyor benimde böylesine bir nedenden onu bırakmaya niyetim asla yok çünkü onu gerçekten çok seviyorum.Sadece korkuyorum acaba biz çıkmaya devam ediyorken başkalarıyla ilişkiye giriyormu ya da benimle ilişkiye gireceği zaman başkasını düşünecek mi diye... Kafayı yemek üzereyim geceleri hep bu nedenden dolayı uyanıyorum ne yapmalıyım lütfen yardım edin...

Güncellemeler:
İlginiz ve cevaplarınız için teşekür ederim. Ondan iğrenmiyorum ve geçmişte yapmış olduğu şeyler de beni ilgilendirmiyor ama keşke onunla ilkleride paylaşabilmek isterdim. Ondan vazgeçebileceğimi sanmıyorum... Eskide kalanları eskide bırakıp yolumuza devam edeceğiz.

0|0
15|21

En İyi Kız Görüşü

• kusura bakma ama çoktan kafayı yemişsin zaten. benle beraberken ve seni seviyorken niçin bir başkasıyla beraber olsun ki? kadınların 'tünel açıldı, tüm trenler geçebilir' zihniyetinde olduğunu mu sanıyorsun gerçekten? senle ilişkiye girerken de niye başkasını düşünsün, aşık olduğu adamla birlikte olmaktan daha fazla hiçbir şey mutlu edemez ki bir kadını.

ama onun da haletiruhiyesi sağlam değil ki, böylesi basit bir sebepten pişmanlık duyup kendini haybeye hırpalayabiliyor, sevdiği adama yalan söyleyebiliyor. yazık, bakire olduğunu söylerse ondan nefret edeceğinden korktuğu için yalan söylemiş, sonra gönlü elvermediğinden gerçeği söylemiş. şimdi elinde nurtopu gibi ondan iğrenen bir sevgilisi var.

toparlayın kendinizi ikiniz de, geçmişti olmuş bitmiş şeyler için bugünün güzelliğini ziyan etmeyin.

9|3
    2|3
    • Sadakatinin bekaretını bır kere bozdu mu insan, yüreğini fahise olmaktan kurtaramaz.

• SENLE gorusmeye basladıgı gunden berı bır olayını yakalamdın we sana bu sure zarfında daıma sadık kalıysa emın ol gecmıste yaptıgından cok pısmandır. oda ılklerı senle yasmak ıstemstır ama hatalr bazen donulmez oluo.bunun ıcın sewdıgını asla bırakma bende kız arkadasın gıbı bır durumdyım nısanlanmdan once baskasıyla oldum bunu nısanlanıma soyleymedm ve huzurszluk cıkartarak nısanımı bozdm.soyleymedım beneden wazgcıcek dıe en azından benı daıma sewsın dıe suan ole bır acı cekıorumki su an anlatamam

• Bu yorumun üstüne tanımam,tamamen katılıyorum sana...

Kızlar Ne Diyor 14

• nerden biliyosunki sadece bi kişiyle olduğunu zaten bi ker ebakireliği bozulmuş.her bakire olmayan kötü kızdır denilmez ama bu kadarda bast olmamalı bazı şeyler evllikte yaşanmalı. ben bakireyim ve yaşayacağım şeyleride ancak eşimle yaşamak isterim . eşiminde kafasında böyle snein gibi sorular bırakıp ilşkimi zedelemek istemem.açıkçası bu bi erkek için dahada kaldırılması zor bişey ki sen bi erkek olarak bakirken o ise bakire değil bunu kaldırmak zor olur sen bunu hep düşünürsün. aklına gelir başkalarıyla yaşadıkları ilki olmak isterdin ama olmadığını görmek seni mahvetti. ayrıl diyemem kalbe söz geçmez ama sağlıklı bi ilşki değil. seni yer bitirir.

0|6
    0|1
  • Seni kaybetmekten korktugu için gerçeği saklamış sonra içi rahat etmemiş bu seni sevdiği anlamına gelmez mi?Ayrıca bekaretini kaybeden kız her önüne gelenle yatacak diye bir şey asla yok.geçmişte olan bırak geçmişte kalsın onu düşünürse vs. diye düşünme bir birinizi gerçekten seviyor gibisiniz böyle aşklar çok zor bulunuyor değerini bilin

ayrıca senide tebrik etmek istiyorum senin gibi erkekler çok zor bulunuyor biraz komplekslerin olmuş ama bu sevdiğini gösterir gerçekten güzel bir çifte benziyorsunuz , mutluluklar...

0|1
    0|3
    • nesi guzel cift, cocuk dondurmasi baskasi tarafindan yalanmis, simdi o dondurmayi yalasam mi yalamasam mi diye dusunuyor. Bir taraftan igreniyor ama bir taraftan cani istiyor... ben olsam atardim yeni dondurma alirdim. ama iste cocuk bu o kadar dusunemiyor

• bence çok yanlış düşünüyorsun.ne sen bu işi bakkaldan dondurma almaya bnzetiyon herhalde.onu beğenmedim bunu ver.bunu beğenmedim onu ver.böle olmaz seveceksen bir kişiyi seveceksin gönlünü bir o kızda bir bu kızda aramayacaksın.bir erkeğe bu yakışmaz.benm anladığım kadarıyla sen olaya sex gözüyle bakıyorsun bir o kızı yalarım bir o kızı yalarım böle olmaz sevdiğinden başkasıyla olmaz.bn senin yanlış düşünmenden yanayım bnce masum meraklı çok haklı bu konuda?

• nasıl dondurma olarak bakabilirsin olaya.canlı olduğunu bildiğin bişeyin nasıl hislerini alabilirsin kız pişman ve bunu hayatını paylaşmak istediği erkeğe söylemiş olmasa daha iyiydi denir ama olmuş bi mevzuyu uzatmaya gerek yok hayatta ölümden başka herşeye çare var...

• Arkadasım bakıre olmayan kadın önüne gelen ve her canı istediğinde

birini bulup birlıkte oluyor anlamına gelmez ve kadınlar erkekler gıbı değil

kadınlar seçicidir.Duygusallık olmadanda ilişkıye pek gırmez ve sen hayatındasın

gıdıp baskalarıyla oluyor mu ne demek çok güvensızsın bu kafayla gıdersen evlendiğinde

sen onu evde bırakıpta gıdemezsın kadınlar erkek olmadanda yaşar sizin gıbı her sıkıştığında

cinselliğe bırını bulup gıderme dürtüsü yok.Seni kıyaslar mı dersin diğeri onun için hayal kırıklığından ibarettır öyle olmasa sen olmazdın kıyas olacagını sanmıyorum .

Kadınlarda herşey yatak perfonmasıdır dıyede bır sey yok

0|1
    0|4
  • Evlendiğinde de sürekli aklına gelicek şuan bile iğrendiğini söylüyorsan evlennce boşanırsınız

0|2
    2|0
    • Benden önce bir başka erkekle olması midemi bulandırıyor. Bir kızlık zarı için dert etmiyorum. İlk seksini benimle yapmadı bu onun ilkini hep aklında tutmasını sağlarsa ya ?

• o düşünce seni yiyip bitirir

• git sende ilk birlikteligini başkasıyla yaşa, eşitle durumu ...

0|3
    3|4
  • napalım biz şimdi hayat senin hayatın onla yataga da gircek sensin yaşayacak olan da...

0|0
    0|0
  • o neden suçlu hissediyor ki? senin bu konudaki duyguların sana ait.

1|1
    1|4
    • Benden önce bir başkasıyla olduğu için suçlu hissediyor.

• yanlış yorum hissettim Hypatia suçluluk hissetmesi güzel bir durumdur.Eger o durum ortadan kalkarsa üzülerek söylüyorum devam eder yanlış şeylere

• pekkomiğin yorumunu okumalısın yorgunum01

• takılma böyle şeylere lütfen

0|1
    0|3
  • seviyosan böyle seyler diyerek onu üzme

0|1
    0|4
  • kızdan ayrıl ama kızın iyiliği için ayrıl senin gibi ne yapacagını bilmeyen adam yarın öbürgün bu konuyu kızın önüne yine atar ve kız yıpranır söyledigine pişman olur kızlar erkekler gibi istedigi an birliktelik yaşayamaz çünkü kızlarda ki duygularla erkekdeki duygu bir degil ve sende bu sorunu kafanda çözememişsin hala acaba diyorsundur içinden o yüzden kızada yazık sanada

0|0
    0|2
  • ayrıl bence.

0|0
    0|0
  • senle gorustugu gunden berı eger guwenını sarsack hıcbsy ypmadı we sana sadk kaldysa emın ol oda cok pısmandır. oda senle ılklerı yasamk ısterdı ama bazen hata yapınca gerı donulmuyor.bende kız arkadasının durumundayım nısanlıydım nısanlmdan once bıryle bırlıkte oldum we kızlık zarım bozuldu. bunu nısanlıma soyleyemedım we huzursuzluk cıkarır gıbı yapıp nısanımı attım. cok korktum benı bırakıp gıtcek dıe soyleyemedım en azından sewgım ıcınde kalırdı cunku solesem benı asla kabul etmez. susdum we yuttum kımsede bılmıo bu durumu aynı mahallede oturuoz hergun bırbırımızı goruyoruz bu o kadar zor bıseykı en cok sewdıgın ınsan yakınındayken uzak olmak benımkı gıbı olmaktansa eger senı gercekten sewıosa onu bole kabul et ınsan gecmısını sılmeye calıssada gun gelıo tekrar karsımıza dıkılıo. kafanı ıyıce topla dusun tasın. sakın bu anlattıgımı yalan sanmayın gercekten yasadım

0|2
    0|0
  • arkadaş.. sen tamam desen kafanda hep komplezin olucak.. yani bugun sorun değil desen duygularından dolayı.. yarın öbürgn duyguların bittiğinde, bakire olmadı dha çok kafanı karşılaştırcak.. şuan zaten yazık kçük.. kendi kendini kandırıyosun..

0|1
    0|0
  • bak bence 2yolu var- ya onu cok seviyorsun diye ona guvenip inancaksin ve artik olmus bitmis bisey gibi kabul edeceksin..eger tabi ona guveniyorsan! ve seni sevdiginden cok eminsen.

yada guvenmiyorsan yada senin icin cok onemliyse buayrilacaksin malesef..

iyi dusun derim

0|1
    0|1
    • Ona güvencim kırıldı yalanı yüzünden ama sözleri o kadar inandırıcı geliyor ki yerimde kim olsa inanır herhalde. Onu hala çok seviyorum terk etmek istemiyorum ama ihanetten ve yalandan korkuyorum.

• seni anliyorum..zor bi durum..bence biraz kirginligini falan belli et..yani artik nasil guveneyim sana de..yada biraz ara ver bak bakalim nasil davranacak..

• yalanci daima yalanci birader direk sutla bence sen zaten temiz bir cocuksun, sana oyle biri gerek

Erkekler Ne Diyor 21

• kendin de bakirsen ondan da bunu beklemeye hakkın vardır bence..ayrıca baştan sana yalan söyleyip şimdi onu sevdiğini bırakmayacağını düşündüğü bir zamanda açıklaması da düşündürücü..tabiki onu sen daha iyi tanıyorsun ama ömrün boyunca veya sevişirken hep aklına bu gelecekse bunu benden öncede birileriyle yaptı diye kendini kötü hissedeceksen şimdiden ayrılmak en iyisidir.

0|3
    0|0
    • Bana bunu bilerek geç söylediğini söyledi çünkü ilk başlarda söylerse onu yanlış tanıyacağımdan bu yüzden benim ona aşık olduğum zaman söylemeyi düşündüğünü söyledi. Eğer sözleri doğru ise beni kaybetmekten çok korktu bunu söyledikten sonra. Bilmiyorum ne yapacağım aklım çok karışık teşekkürler cevap için.

• evet o yüzden onu sen daha iyi tanıyorsun dedim..ilk ihtimal dürüst bir kızdır ve onu yanlış tanımaman için doğru zman gelinceye kadar beklemiştir. ikinci ihtimal de çok ince düşünen iyice hesap yapan kötü niyetli bir kızdır ve söylemek için ona iyice aşık olmanı bekleyip kendini garantiye almak istemiştir. karar senin kardeşim iyice düşün taşın sadece bu günü değil geleceği de düşün öyle karar ver..çünkü evlenip yuva kurduktan sonra ayrılmak çok daha çilelidir.

• eğer birbirinizi seviyorsanız takılma buna kadreşim. ama sen bekarete sevgiden fazla takılmışsın/takılıyorsun belliki. senin için bukadar önemliyse ayrılık düşünülebilir. ama hayır diyorsanda bukadar takıntı fazla bence. her bakire olmayan kız biriyle çıkarken başklarıylada ilişki yaşıyormuş gibi bir sorun yaratmak normal değil.

0|1
    0|0
  • Arkadaşım durum açık aslında. Kız senden çekindiği için söylememiş. Sonra sevgisine yedirememiş söylemiş. Pişman olduğunu vs bir sürü şey söylemiş ve sen de inanmışsın gibi görünüyo. Ben derim devam et. Hatta isterse ve istersen onunla beraberlik düşünüp zamanında pişman olduğu şeyleri telafi edebilirsin. Benim düşüncem bu yönde.

0|1
    0|0
  • yanlış anlama ama o seni hak etmiyor ve yalan da atmış evlenince seni aldatma ihtimali çok yüksek seviyosan bile ondan soğumaya bak sonra çok pişman olursun .

0|4
    0|0
    • Peki ya bir kereliğine mahsussa yalanı ? Aklım çok karışık

• böyle bi konuda bikereye mahsus yalan olmaz elbette karar senin

• bu kurt her zaman beynini yicek senin arkadasım evlendiğinde onunla birlikte olduğunda bile aklına gelicek ve hep bu sorular aklına gelicek...acabaa?diyeceksin kimdi ilk kimin oldu hala onu düşünüyomu..ne diyim sana ayrıl demicem ama allah yardımcın olsun..

1|1
    0|0
  • Sana uygun biri olmadigi kanaatindeyim. Neymis oyle ver baskasina sonra pismanim deyip saf bir cocuga yaman. yok oyle yagma.

0|3
    0|0
  • Seviyormusun Sevmiyormusun ?

Tüm mesele bu.

Bundan gerisi teferruat.

Bi et parçacıgına takılmamalı.

Önemli olan düşünceler.

Bi insanın Kalbi fahişe olmasın yeter.

0|1
    0|0
  • arkadaşım yazdıklarından belli sen bunu kaldırmazsın uzatma ayrıl kızdan . durumu acıkla beraber olmaya devam edersenız onu uzecegını sureklı kafasına kakacağını belirt ılk baslarda uzulursunuz ama ıkınız ıcınde en ıyısı bu zmanla gecer gıder.

0|1
    0|0
  • bence kabul edebileceğini düşüneceksin ama her gün aklına gelecek ve ondan dahada soğuyacaksın bence bırak onu...

0|3
    0|0
    • Sevgisi,sözleri herşeyi o kadar inandırıcı geliyor ki bilmiyorum... Sağolun yine de

• sende sağol umarım doğruyu bulursun...

• iş kafanda bitiyor şuan da aklında soru işaretleri var bunları sevgiline güvenerek atlatıcaksın ama içinde hep bir acaba olacak olması da normal seviyorsun ayrılmak istemiyorsun kanımca ama bu içindeki acabalar bitmedikçe tam anlamıyla mutluluğu unut bence

0|1
    0|0
  • kendini heder etmek yerine yol ver gitsn..

0|2
    0|0
  • yol ver kabullenemeyeceksen kızın hayatınıda ilerde cehenneme çevirme

3|1
    0|0
  • Peki ya senın aklına gelmıycekmı sen dusunmuycekmısın sevgılın kollarındayken ılıskı sırasında kendını kaybetmışken acaba onlaykende boylemıydı acaba sadece bı kısıylemı yada daha fazlamı yada benleykende yaparsa naparım ?

0|2
    0|0
  • abi hayır gelmez. kullan gitsin.

0|3
    0|0
  • Mümin kadınlara da söyle:

Gözlerini (harama bakmaktan)

korusunlar; namus ve

iffetlerini esirgesinler. Görünen

kısımları müstesna olmak

üzere, zinetlerini teşhir etmesinler. Baş örtülerini,

yakalarının üzerine (kadar)

örtsünler. Kocaları, babaları,

kocalarının babaları, kendi

oğulları, kocalarının oğulları,

erkek kardeşleri, erkek kardeşlerinin oğulları, kız

kardeşlerinin oğulları, kendi

kadınları (mümin kadınlar),

ellerinin altında bulunan

(köleleri), er k eklerden,

kadına ihtiyacı kalmamış (cinsî güçten düşmüş)

hizmetçiler, yahut henüz

kadınların gizli kadınlık

hususiyetlerinin farkında

olmayan çocuklardan

başkasına zinetlerini göstermesinler. Gizlemekte

oldukları zinetleri anlaşılsın

diye, ayaklarını yere

vurmasınlar. Ey müminler!

Hep birden Allah'a tevbe

ediniz ki, kurtuluşa eresiniz.

0|1
    0|0
  • insan sevince qözü hiçbişi qörmez yüreqinin sesini dinle...

0|1
    0|0
  • seni seviyorsa neden başkasını düşünsün.şöyle düşün.herkesin bir hayatı var ve sevgilininkide seninle başlamadı.sevgilinin gözlerine bak ve düşün.gözleri i daha değerli yoksa bacaklarının arasındaki iki damla kan mı.sevgilin dürüstmüş.bunun için mutlu olmalısın.isteseydi bunu sana bir ömür boyu söylemezdi ve sen hiçbir şekilde anlamazdın.ayrılıp bir ömür mutsuz olmaktansa gerçekten seviyorsan git mutlu ol

0|0
    0|0
  • bence o kızdan tezden ayrıl... onu taşıyacak olgunluk yok sende...

0|1
    0|0
  • dostum bu konuda takılman o kadar yanlışki,kızında hayatını karartma ve o anları mahvetmeden birlikte tadını çıkarmaya bak,geçmişte ilişki yaşaması seni ilgilendirmemeli...

0|0
    0|0
  • bir insan yalan söylüyorsa her zaman yalan söyleyebilir güven olmaz

0|4
    0|0
  • İğreniyorsan ayrıl gitsin.

0|3
    0|0
    • Kız arkadaşımdan değil sadece bir başkasına benden evvel ait olduğu için iğrenç geliyor bu düşünce

Yükleniyor...