Sevgilinizin kısır olduğunu öğrenseniz evlenir miydiniz?

sevgilinizin kısır olduğunu öğrenseniz evlenir miydiniz? baylar ve bayanlar..

• evlenirdim... evlat edinirdik:(
    84% (36)80% (41)82% (77)Oy Ver
  • aşkımı kalbime gömerdim, evlat daha öncelikli
    16% (7)20% (10)18% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|16

En İyi Kız Görüşü

• çok zor bişey ama ALLAH'IN işine belli olmaz rabbim kulunu darda bırakmaz belki kabul ettiğim için böyle bişeyi ödüllendirecek beni belki bu benim sınavım hiç belli olmaz ben evlenirdim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok seviyorsam evlenirim * zor da bir yönden bir bebeğimin olamayacağını bilmek :/

0|0
    0|0
  • Evlenirdim çocuk önemli değil

0|3
    0|0
  • Evlenirdim. Zaten evlat edinmeyi istiyordum, pek fark eden bir şey yok bence

1|1
    0|0
  • evet evlenirim daha iyi korunma derdi olmaz :) Hazır oldugumuzda da evlatlık alırız :)

0|0
    0|0
  • Evlenirim, evlatlık da almam, takılıp gideriz.

0|2
    0|0
  • sorun etmezdim

0|1
    0|0
  • evlenmezdim.
    eksiyi basacaklar bekliyorum:)

0|3
    0|4
    • Şaşırmamak gerek. Sizin gibiler aşkı peniste arıyor zaten.. günümüz gerçeği. :)
      Özgüveninden dolayı +1

• @-Peace_ bakış açısı birader.. bakış açısı. Anlayan anlıyor.. yoksa bizde biliyoruz kısırlığın ne olduğunu.

• Tup bebek bir cozum asil kadin kisir kalirsa problem baslio

• Kendini onun yerine koy kısır olsaydın ve bu yüzden senden ayrıldaydı ki Rabbim herkeze saglıklı hayırlı evlat nasip etsin.

0|0
    0|0
  • Evlenirdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Aşk gelip gecici bir duygu evllilikler saygı ve sevgi ile devam ediyor. İlk yıılarda sıkıntı olmayacak fakat cicim ayları bitince ve tartışmalar başladığında sizi birbirinize bağlayan birşey kalmayacak. Aile, akraba ve arkadaşlarınızın psikolojik baskısıda bu evliliği yıpratacaktır.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insanla çocuk yapmak için mi evleneceğim sanki? Çok saçma. Tabi ki de evlenirim. Onu sevdiğim için evleniyoruz çocuk yapmak için değil ki

0|0
    0|0
  • Evet evlenirdim. Engel değil.

0|0
    1|0
  • ben onun çocuğu o benim bebeğim olurdu.

1|0
    0|0
  • evlenirdim

0|0
    0|0
  • Ben çocuk için değil hayatımı onunla yaşamak istediğim için evlendim. Çocuk olsa iyi olur ama bu onu yarı yolda bırakacağım anlamına gelmez

0|0
    0|0
  • evlenirdim.. kimseye hiçbişey ispat etmek zorunda değiliz..

0|0
    0|0
  • Evlenip evlat edinirdim...

0|0
    0|0
  • Wuw geçen hafta spermagolojiden sperm testi yaptırdım 100milyon olarak cıktı harekette %60 imiş doktor way mk hayatım boyu böle bişe görmedim diyo. dwqdwqdqw

0|0
    0|0
  • ahiret sorusu vol. 584675

0|0
    0|0
  • evlenirdim sonuçta damızlık inek almıyorum sevdiğim kadını alıyorum

0|0
    0|0
  • evet yani ne varki bunda

0|0
    0|0
  • kısır mı of yerim olm tabi evlenilir.

0|0
    0|0
  • Çok seviyorsam evlenirim .. Ben Başkasının Evladına Bakmakta İstemem Çok Düşünürüm Bu Konu Üzerine Tam Bilemiyorum...

0|0
    0|0
  • Yukarı tükürsen bıyık aşağı tükürsen sakal:S

0|0
    0|0
  • evlenirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...