Erkek arkadaşım benimle birlikte olmak istiyor

sevgilim ile 1 yıldır ilişkimiz var, yakında nişanlanacağız onu herkesden ve her şeyden çok seviyorum asla ama asla kaybetmek istemiyorum. Yalnız son günlerde fazla ısrarcı. Benimle birlikte olmak istiyor. Ben henüz bakireyim, bakire olduğum için benimle gurur duyduğunu söylemişti, ve şimdilerde nasılsa evleneceğiz illa gerdekte bozulmasına gerek yok bekaretinin, sonuçta yine ben bozacağım diyor. Ya bilemiyorum, ben evlenmeden önce cinselliğe aslında çok karısıyım, ayrıca yaşım 20, biraz erken buluyorum, ama o bana dokunduğu zaman beni öptüğü zaman kendimden geçmemek için kendimi zor tutuyorum, ama aynı zamandada çok korkuyorum eğer onunla birlikte olursam benden soğur falan diye. Kendisi benden asla soğmayacağını tam tersine eğer kabul edersem onu kendime daha çok bağlayacağımı söylüyor..

Ayrıca neden bu kadar çok istiyor anlamadım. 27 yaşında bir erkek için normal mi bu?

0|0
13|29

En İyi Erkek Görüşü

• o ister.. senden önce kendini mutlu etmeye çalışıyor.. durum onu gösteriyor... bence kızlığını verme diyecem ama.. sanki vermeyede kararlı gibisin... sevişiyorsunuz bu daha yetmiyormu?

hadi kızlığını bozdu.. ilerde ya evlenmese? evleneceğinin bir garantisi varmı? yok olamazda zaten

tabi çok seviyorum, şöyle aşığım diye bilir... o garanti olmaz... süleyman demirelin bir genelmanada bir sözü var.. "köprünün altından daha çok su geçer"... aman sevişirkende bak kendindende geçebiliyormuşsun...çok dikkat et...benim fikrim.. bu :))

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• şöyle olabilir nişanlanmışsınızdır düğün tarihi almışsınızdır düğüne 1--2 ay kala sevgilinin istemesini normal karşılayabilirim yinede..ama nişan yok bişey yok..daha 1 senelik ilişkiniz var..erkek sex diye tutturuyosa kusura bakma bu sevgi değil..abazalık

5|2
    0|0
  • Bekaret hakkında yeni bir hipotezim var:

Penis boyu ve kalınlığı gibi boyutsal sıkıntılarla boğuşan limitli insan aklı

''Ya benden önceki daha kudretli bir organa sahipse ve genişletmişse,ya beni ilişkideyken kız hiç hissetmezse?! Eyvah o zaman hemen zara namus yükleyeyim de sakata gelmeyelim.''

Bkz: Kadının eşyalaştırılması 101

6|1
    0|0
  • erkeğim aynı şeyleri yaşayan arkadaşım var. yaparsan seni istememe olasılığı %85

yapma derim.

4|1
    0|0
  • Nikahlanana kadar bunun adı irzina gözdikmek olur ya seni almaktan vazgecerse söz gider yazı kalır mantıgı 27 yaşında olması bunu yapmak zorunda oldugunu göstermez.

5|1
    0|0
  • kesinlikle HAYIR...senden soğur emin ol..onunla birlikte olursan senle eskisi kadar ilgilenmez..nasıl olsa benim oldu diye düşünür...Seven erkek gerçekten seviyosa evlenene kadar sabretmeli

5|1
    0|0
  • Yarinin ne olacagini göremedigimiz gibi hicbirseyin Garantisi yok bunlari belirtmeliyim.

Cinsel iliskiye Insanin Sevdiginle girmesi helede Ruhlarinin birbirinle uyusan bir Ciftin girmesi Güzel ama bu demek degildirki iliskiye Evlilikden önce gireceksin sakin girme Gercekden sana deger veriyorsa bekler bundan emin ol . Sorun Cikarmaz.

Simdi Sen bakireyim dedin oda biliyor ozaman Arkadan yapalim der Sakin onuda yapma demedi deme...

Aklini kaybetme derim Akili Kiz ol hanim ol ne bu yaaaa

0|0
    0|0
  • Sakın girme ilişkiye. Seven adam beklemesini de bilir sonuçta sende bekliyorsun oda beklesin. İlişkiye girersen terk edilme olasılığın daha da artar nede olsa çiçekten bal alınmıştır.

3|0
    0|0
  • Büyük ihtimal seni artık terk edecek ondan istiyor aklın varsa verme derim .

2 gün sonra şöyleydik böyle olduk diye başlarsın şikayet etmeye bir sürü örnek var snein gibi sitede çok seviyorlar bir söz de ama ilişki oldumu hayırlı işler

4|1
    0|0
  • 27 yaşındaysa ateşi tavan yapmıştır. ısrarcı olmasının sebebi bu. ancak soğur mu soğumaz mı konusu tamamen riskli. bu nedenle onu mutlu edecek küçük şeyler yapman durumu kurtarabilir. hem onu rahatlatır hem sen kendini korumuş olursun. ama dikkat etmen gereken konu onun için küçük şeyler yaparken kendinden geçmemen. yoksa o an seni ele geçirir. istediğini de yapar.

2|0
    0|0
  • erkek arkadaşın istiyor diye bu kadar basite indirgeme hem onun olacağı ne malum. madem oda seviyor beklemeyi bilmesi gerek sonucta evlenirseniz olacak bu iş haksızmıyım.

0|0
    0|0
  • çok düşünülmesi gereken bir karar.

1|1
    0|0
  • Ayrılmayacağınızın garantisi yok burda soruları araştır düğüne 1 hafta kala veripte ayrılanlar var la

1|1
    0|0
  • Verme...

Biraz KSyi incele. pişman olanları, yapmasaydım diyenler de var.

Senin hayatın ama yine de verme.

0|1
    0|0
  • Ben bozacam nedir ya :)

0|2
    0|0
  • adamın ateşini al. illa kızlığını vermek zorunda değilisin. sürtünün oral yapın bişeyler yapın

1|1
    0|1
  • bana sorarsan kesinlikle kabul etme

1|1
    0|0
  • yaa bu kadar beklemıssın arkadasım evlenene kadar yapma bence dogru olan da bu zaten mantıklı düşün sen anlarsın sonucta yuzdun yuzdun kuyruguna geldın kendını kaptırma sakın derim evlen ve yelkenler fora de

0|0
    0|0
  • Evlenince yap için rahat eder.

1|1
    0|0
  • yaralanmak istiyor ondan çok fazlada iyi niyetli olmayın bunu insanlar suistimal ediyor

1|1
    0|0
  • nişanlısın henüz evli değilsin.ya atılırsa nişan bi şekilde.? yapmamalısın

0|0
    0|0
  • sen işini garantiye al. ne olur ne olmaz? nişan atan bir çok çift var..

0|0
    0|0
  • olma birlikte...

0|1
    0|0
  • ne acelen var o kadar beklemişsin brz daha bekle oralla yetin.

0|0
    0|0
  • iyiymiş ya :) walla iyiymş amk be

0|0
    0|0
  • Çok mu safsınız ne ? bunu istemesinin tek nedeni olabilir, senin bakire olduğuna inanmaması nişandan önce bakire çıkmazsan seni terk edecek çünkü. Yapma, zaman geçtikçe sana güvenmediğini anlayacaksın zaten.

0|0
    0|0
  • ben şahsen her kız arkadaşımla birlikte olmuşumdur... bi şekilde ikna ederim... ve hiçbirinden onlar istemeden ayrılmadım... yani hiçbirinde benim suçum yoktu... benim için de bu böyle... seks yaptığım sevgilime, yapmadan önceki halimden daha çok bağlanıyorum...

artık dayanamıyor demek ki... 27 yaşında seninle beraber olduğu için başka kızlara da gidemiyor. bence çok normal. fazla bile dayanmış.

0|1
    0|0
  • anal yapin dugune kadar :)

0|1
    5|5
    • iğrençsin ya

• gelen giden -1 atiyo hayirdir zorunuza mu gitti.anal sex bi gercek bunu yapan evli ciftler bile var

• 27 yaşındaysa illaki birliktelikleri olmuştur. Vücut ister haliyle... Başkasına gitmesine de izin vermezsin muhtemelen. Eee?

Bekareti bu kadar takmayın kafanıza. SEVİŞİN GENÇLER!

0|1
    7|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Evet yap ya , bir kaç gün görüşmeseniz kimbilir kimlere verdi diye kafasında kursun dursun .Seni seviyorsa değer veriyorsa saygı duyuyorsa paşa paşa bekleyecek .Böyle bir aptallık yapma ,sonuçlarını düşün istiyorsan yol senin ...

4|3
    0|0
  • Tabiki soğur ... ne sanıyosun yani nerden baksan nişan düğün derken 2 seneyi bulur bu süre zarfında sıkılırsa napcan çekip giderse?

0|3
    0|0
  • O kadar bekleyen insan biraz daha bekler. Sana anlayış göstermesi gerekiyor bence taviz verme hem yaşın da küçükmüş ileride pişmanlık duyacağın şeyleri yapma. Erkek milleti bu istediğini almak için her yolu dener her sözü söyler. Dikkatli ol.

2|1
    0|0
  • önce nişanlan tarih belli olsun sonra istediğiniz zaman yapın.beklemeseniizde olur.

0|0
    0|0
  • evet bazıları baglanır bu dogru ama senden kesınlıkle yararlanmaya calısıyor. evlenmeden bunu yaparsanız evlenınce ne bulacaksınız yapmak icin? bunu düsün onu sen ikna et ki yapmayasnız.o ne kdr ısrarcıysa sende o kadar ol ki yapmayasınız

1|1
    0|0
  • sen yapma..ben sevgilimle yaparım ama...ne demişler...lafımı dinle gittiğim yoldan gitme...

2|2
    0|0
  • tatlım nasıl olsa yine o bozacakmışşşş bırak beklesin biraz. bağlanma belki söz konusu olabilir fakat ya ayrılırsanız? olur ya, ya onla evlenemezsen?

0|0
    0|0
  • sen onun bu dedikerlinin nesine inandın onu merak ettim :) iki gün sonra gelip burda ağalrsın böyle birşey yapma bence madem evleniceksn tutsun kendinide görelim

0|0
    0|0
  • yat bence sevgin daha cok artar daha cok baglanırsın

0|0
    1|0
  • vallaha gayet normal yaaa:S:S şimdiye kdr bekleiş ve senınle beraber oldugu için hacı şakire maruz kalmış bir erkekiçin gayet normal:)

0|0
    2|0
  • peh daha çok bağlancakmış hep aynı yalanlar beklesin sakın yapma böyle bişi

2|0
    0|0
  • Yol ver gitsin o adamdan hayır gelmez!

0|1
    1|0
  • aslaaaaa !

0|1
    0|0
Yükleniyor...