Erkekler bakire kız ister peki kızlar....

Hadi anladık erkekler bakire kız ister evlenmek için ama bunu duyan kızlar da hemen savunmaya geçer "Erkek bakir değilse bizim bakire olmamızı istemeleri haksızlıktır" diye gerçekten kızlar Bakir erkek mi ister?Yoksa sadece savunmamıdır?Minareye kılıf uydurmamıdır?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle ve kesinlikle bakir isterim. tek taraflı değil karşılıklı birbirimizin ilki olmalıyız.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• yani ben isterim karsima biri gelip dese isterim tabikide gidipde onu birakip bakire omlayana gitmem yakisikliysa tabi ve charakterine bagli ama bakire olmasida olmazsa olmaz degil

0|2
    0|0
    • yakışıklıysa eğer 1000 kızla da yatmış olsa kabul ederim mi diyorsun tam anlayamadım?

• haha tam tersi yani adam yakisikliysa ve karakteri iyiise ve bakireyse ozaman onu kimseye degismem diyorum ynia cirkinse ve bakir olmayan yakisiklisi akrsmia cikarsa belki terk ederim

• bakir olmalı :)

sevgilimde öyle :)

0|1
    0|0
  • Ben sevdiğim adamın kimseye dokunmuş olmasını istemem, çünkü onunla birlikte olurken aklıma başkasıyla yaşadığı anlar gelir, kötü olurum. Açık açık sordum başka biriyle birlikte oldun mu diye, bi de pişmiş pişmiş oldum tabi dedi.. o günden sonra görüşmüyoruz.. mutluyum..pişman değilim.. bekar bekarla evlenmeli.. ilk ve son deneyimlerini birbirlerinde yaşamalı..

1|1
    0|0
    • Tekrar ve tekrar taktir ediyorum..

• teşekkürler..

• bu kurandada yazar ama arkadasım bakire kız bakire erkekle bakire olmayan ise öyle bir erkekle evlenmelidir die..!ama ülkemzde günah sevap kavramı yok olmaya basladı tbiki millet keyfne göre yasıyor..sevgi olduktan sonra bekaret yada erkeğin önceden ilşkiye girip girmediği önemli olmuyo.

3|1
    0|0
  • ayrıca doğrudur kardeşim bakire olmayanların minareye kılıf uydurma çabası kendini savunmaya çalışmasıdır çok arkadaşım oldu böyle kendini savunan ama aslında savunmasızca gelip omzumda ağlayan ciddi ilişkiye başlayınca kimse inkar edemezki o leke mutlaka sorun yapıcaktır eminim bakire olmayanlar şimdi atıp tutucak bana ama sizde kendinize sahip olsaydınız kızım alnınızın akıyla gelin olsaydınız ,)

0|2
    0|0
    • Bir bayan olarak böyle konuşmanız takdire şayan +1

• ben bakireyim ama isterimki karşımdaki kişi çok görmüş geçirmiş olsun çünkü erkeğin evlenene kadar ne yapsa yanına kar kalır düşüncesindeyim sonradan azıtan örneklerini çok duydum erkek belli bi yaşa kadar kadına doymazsa iflah olmaz evlendikten sonra azıtır diyorum ayrıca kadında geçmiş erkekte gelecek diye boşuna dememişler ne olursa olsun biz bayanlar olarak erkeklerde cinsellik konusunda eşit olmicaz o yüzden kadın bakire olmalı ama erkek bakir olmamalı

1|0
    4|2
    • bide şu var ya adam sende iş yokmuş ayşe mehtap senden daha iyi sevişiyo derse ya sen ona yetmezsen gözü dışarda olursa burasıda var

• ben doyamam gibi geliyor, iflah olamama ihtimali korkutuyor beni

• gözü görmicek adam hiç evlenmez onu dert etme sen ,)

• ben dul adam aldim ama bakirey dim

sonra sadik olmadim cünkü 40 yasin da cinseligi bitti

simdiki aklim olsa bakir olsun isterdim ne de onu aldatim isterdim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kızları zorla tutan yok bakire olcan diye yapan yapıyor zaten bekareti koruyan adam gibi kızlar da var ki asıl sorun onları bulmak :) Ben onların peşindeyim .

2|1
    0|0
  • bir erkek bakirim dese kim anlayacak kim bilecek bunlar hikaye

0|1
    1|0
  • kişisine göre değişiyor ama burda ki kızların % 70 i bakir erkek istemiyor.

0|1
    1|0
    • doğrudur..onun üzerine bu soruyu sorma ihtiyacı duydum..

Yükleniyor...