Vajinal mantar enfeksiyonu rahatsızlığı olan birisinin mantarı ilişki sırasında bulaşır mı?

Ne diyorsunuz? Çok mu kötü bişey sizce yorum yapar mısınız?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben vajinal mantarin bulaşıcı olmadığını biliyorum :/

0|1
    0|0
    • Cokk nadiren cinsel temasla geçebildiği de sanılmaktadır. Erkek semeninde üretilemediği için cinsel yolla bulaşan bir hastalık olarak her doktor tarafından kabul edilmez. Ancak yapılan araştırmalarda eşlerin benzer tipte mantar hücresi taşıdıkları saptandığı için bazı hekimler tedavide eş tedavisi de uygulamayı uygun görmektedirler. Vajinal mantar bulunan bir kadından eşine mantar hastalığı bulaşabilir, fakat hastalık erkekte çoğunlukla hiç bir şikayete neden olmaz ya da ufak yanma hissi şeklinde kendini belli edebilir. Bir kadın hastalığı olarak düşünülen vajinal mantar, özellikle sünnetsiz erkeklerde de görülebilen bir hastalıktır.

• Rica ederim canim sagol sende dikkat et :)

• bnce bulasıcı

Erkekler Ne Diyor 9

• Kesin bulaşır.

0|0
    0|0
  • Bulaşabilme olasılığı yüksek. Üfff be.

0|0
    0|0
    • Niye uff be dedinki :/

• Sinirlenme gulucuk koymayi unutmusum :)

• sinirlenmedim canım neden sinirleneyim. O bölgeyi temiz tut sadece sende olsun olmasın.

• kesinlikle bulaşır ve erkekte hemen yayılan bir şeydir bu mantar olayı

0|0
    0|0
  • Bulaşıcıdır.

0|0
    0|0
  • seni çok fazla rahatsız eder

0|0
    0|0
  • Bulaşabilme ihtimali var.

0|0
    0|1
  • bulaşmaz

0|0
    0|0
  • hpv değilse salla.

0|0
    0|0
  • Bulaşır tabiki mantarmı var sende iğrenç

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bak canım senin varsa ona bulaşabilir evet ama erkeklerdede bu enfeksiyon görüle biliyomus fakat kızlarda kendini gosterirken erkeklerde gostermiyomus.
    Bende şüpheyle gittim ve doktorumdan krem istedim bana evli olup olmadimi sordu değilim dedim partneriniz var mı dedi şaşırıp yok dedim bunu söyleye bilirsiniz. eger varsa onunda kullanması gerekiyo erkekler de mantar kendini kadinlarda oldugu kadar belli etmez dedi yani ikinizdede olabilir o yüzden ikinizinde dikkat etmesi gerekiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...