Kizlik zari nasil bozulur? Tekrar diktirilir mi?

Arkadaslar ayip degil o yuzden yaziyorum masturbasyon yapmayi cok seviyorum fakat saniirim kizlik zarim yirtildi... Kiz arkadaslarim yardim ederseniz cok sevinirim.

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Diktir diktir iyi oluyormuş.

Ne zarmış mk hala bir et parçasına takılıp kalıyorlar. Daha önemli bir şey yok demi.

Kariyer, hayatını kazanmak vs vs önemsiz.

1|0
    2|3
    • bana kalsa ben diktirmem ama evlenecegim adamin gorusleri de onemli... herkes senin gibi dusunmuyo

• Önemsemeyen birini bul. Yaptığını gururuna sığdırabileceksen eğer.

Erkekler Ne Diyor 19

• İçine parmağın girdi mi?

0|0
    0|0
  • Kızlık zarı dikilir, zarlarınıza overlok çekilir
    5 dakikada teslim edilir.

http://danyildiz.com/images/res_b1.jpg

1|0
    4|2
  • ilk ilişkide dahi kızlık zarının bozulma ihitmali %50 iken mast yaparken sen nasıl bozdun.. gerçi ben sanmıyorum ki bozasın en fazla zedelenmiştir..

0|0
    0|0
  • Yırtıldığını nasıl anladın içine bir şey mi soktun?

0|0
    0|0
  • parmak atarsan bozulur

diktirmeye ne gerek varki abi

0|0
    0|1
    • bencede su an yok ama ilerde evlenirsem kocam laf etmesin bunlari da dusunmek lazim

• yazık günah ya

• tek derdiniz şu kızlık zarı.. acaba kızlar kızlık zarı olmadan yaratılsaydı ne olurdu çok merak ediyom?

0|0
    0|0
    • benim icinde onemli degil ki ama malesef erkeklerin ne dusunecegini bilemeyiz...

• Dikiliyormuş

0|0
    0|0
  • Ah be güzelim be. Bari bir ilişkiye girseydin

0|0
    0|0
  • diktiriliyor 30-45 dk ameliyat süresi

evlenmeden bikaç gün önce diktirilmesi uygun

0|1
    0|0
  • Kan geldi mi ¿

0|0
    0|0
  • Dinamit ile patlar :) diktirilir tabii

0|0
    0|0
  • tekrar diktirilir ama ömrü 2-3 gündür..

0|0
    0|0
  • Parmağını mi soktun? Yoksa yirtilmaz yani

0|0
    0|0
  • sana burada kimse yardm edeme... jinekoloğa gtmek zorundasın

0|0
    0|0
  • Parmağını mı soktun içine?

0|0
    0|1
  • Nasil bozdun

0|0
    1|1
  • Kızım sen yanlis anlamışsın o olay oyle olmuyor

0|0
    0|0
  • dikiyolar evet.

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim evleneceği zaman ben parasını vermiştim bekaretini ben aldığım için. Diktiriliyor. 1500-3000 tl arası değişiyor.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Masturbasyon sonucunda bozulmaz acik renk bir kan geldimi onemli olan bu ki kizlik zari diktirilir grnrllikle evliligine 3 5 gun kala diktirilir ki daha sonradan acilmasin dikisler

0|1
    0|1
  • Olabilir , geçmiş olsun. Hiç önemli değil , beyinde biter bu işler , bacak arasında değil

0|0
    0|0
  • Bence görüşlerde malca yazanlar var yani gerçekten bu devirde kiz gibi kiz bulmak cok zor elalem artik kendi zarini kendi bozuyo yazik yani...

0|0
    0|0
    • ne demek istiyosun daha acik konus lutfen

• Namus ne o zaman aciklada ögrenelim...

• namus dedigin sey kesinlikle bacak arasinda aranmaz namus bir insanin karakteridir. eger benim karakterim iyiyse yalan soylemiyorsam birini herhangi bir sekilde aldatmiyorsam namuslu olurum. gidip biriyle yatmam ya da kendimi tatmin etmem beni namussuz yapmaz. ustelik erkekler yapabiliyorken neden kadinlar yapamiyor? kadinlarin cani yok mu? bence 1 defa olsun sende dene zevk almazsan kocan ogretir sana ;)

Yükleniyor...