Kızlar sorum sizlere. Dışarda birden adet kanı geldi mi napıyorsunuz?

Kızlar sorum sizlere. Dışarda birden adet kanı geldi mi napıyorsunuz? Pedden kan sızar mı? Pedler pantolondan belli oluyor bazen bakınca görüyorum. Pedleri ne kadar sıklıkla değiştiriyorsunuz? Misafirlikte adet olunca napıyorsunuz? Adetliyken canınız çok istiyor mu? Gece uykuda akınca uyanıyor musunuz? Hiç adet kanının hayatınızı rezil ettiği oldu mu?

Güncellemeler:
...
güncellll

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• Bunları niye merak ettiğin büyük merak konusu. Sonuçta bu bir sağlık bilgisi o yüzden cevap vercem. Neyse, zannettiğiniz gibi geldiği an şakır şakır kanama olmuyor genelde ilk gün kanamanın az sancının yoğun olduğu zamandır. 2. gün daha yoğun bir kanama hafifleyen sancı vardır. Pedler yanlış kullanımda yoğun kanamalarda gerektiği zamanda değiştirilmezse sızdırır. Pedler pantolondan belli olmaz bunu salladın. Sonuçta çocuk veya hasta bezi değil. Ped değiştirme kanamaya bağlıdır yoğun zamanda 2-3 saatte bir, yoğun olmadığında 4-5 saatte değiştirilir. Her bayan yanında ped taşır özellikle regl olacağını bildiği zamanlar. Regl dönemi kafasına göre gelmez. Her kadının menstrüasyon dönemi vardır. Ne zaman regl olacağını bilir. Umarım aydınlanmışsındır.

3|0
    0|0
    • ama bazen pantolonda belli oluyor bakınca ped olduguu

• Pedler ince olurlar bende ped olmadığına eminim

• ped başka ne olabilir ki götünün yarısında yaaa çizgii

Kızlar Ne Diyor 5

• Regl döneminde biz kadınların hormonları tavan yapar

1|0
    0|0
  • Markete gırıp ped takmak sence 😉

0|0
    0|0
    • markette mii nasıll :D

• Yok artık :D 😀

• bilmiyorum gizli gizli yaparsın sen yorum yaptıgın gibiii :D :P

• Ped kilot pantolon alıyorum genelde. O kıyafetlerine çöpe atıyorum bazende uzun birşey alıp eve giderim

0|0
    0|0
  • Bişey yapmıyoruz ped bulup koyuyoruz. Sancı başlıyo tabi tam bir ızdırap. Gunluk kana göre pedi değiştiririz, maksimum 3 kere değiştiriyorum ilk günler son günler 2 kere falan .

1|0
    0|0
    • hımm birden aktıgı oluyor mu önceden bılıyonuz mu

• Yaaa ;)

• lisede bir kız oturdugu yeri pisletmiştii :D :D

• Hissediyoruz gece oek rahat uyunmuyor regliyken aktığı hissediliyor yatağa çıkcak korkusu var birde sızlıyor orası oyuluyo gibi ama bazen isteğimiz tavan yapıyor ilişki isteği bazen sızlamayla karışık tuhaf bir his oluyo o da parmağımı sokmak istememe beden oluyo sanki içinden bir şeyler kaşınıyor gibi oluyo. Duygularımız tavan yapıyo. Pedimizi günde 3 dört değiştiriyoruz yani akıntıya bağlı

0|0
    0|0
    • hımmm zor oluyordur yaaa

• Ağrı kesici ağlama sızlanma vs

• ayy kıyamam aglama yaa :("

Erkekler Ne Diyor 5

• Nasıl bir fantazi bea senin ki? Kesin elin ayağın boş durmuyordur şu an , kızlar cevap verdikçe. Ayıp yaa.

1|0
    0|0
  • Soru bombardımanı olmuş..))

0|0
    0|0
  • Erkeklerde de olduğunu düşünsene birden şeyinden oluk oluk kan akıyor :D

0|0
    0|0
  • ne yapıcan mk adet gününümü hesaplıcan :D

2|0
    0|0
  • Babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi :)

2|0
    0|0
Yükleniyor...