Aranızda spermiogram yaptıran var mı?

Benim elime bir kap verip bildiğin tuvalete yollamışlardı, ama bazı hastanelerde bunun için özel odalar olduğunu duymuştum. Doğru mudur?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• bu özel bir odada yapılacak tahlil, ama maalesef devlet hastanelerinde tuvalette yapılıyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O foto ne panp

0|0
    0|0
    • Valla şuankinden daha iyi olurdu.

• Yok be, bu köpek de çok güzel bence. Hem beni de andırıyor kısmen.

Erkekler Ne Diyor 7

• Şimdiye kadar çalıştığım hastanelerde bunun için ayrı odalar olduğunu görmedim. Zaten acil bir durum olmadığı için acile gelecek değiller ya.

0|1
    0|0
    • Çalıştığın hastanelere beş üzerinden kaç yıldız verirdin? Yani çok lüks bir özel hastanede de durum aynı mı olurdu sence?

• Peki, çok teşekkürler.

• Rica ederim.

• ankarada maya da özel odada video eşliginde yapılıyor özel bir oda var duş alıyorsunn

0|1
    0|0
    • Ooo, aşmışlar resmen. Sen bunu duydun mu, yoksa testi bizzat yaptırdın mı?

• eşiyle girenlerde varkii

• Oooo, onlar da fantaziye dökmüş işi :)

• bir arkadaş anlamıştı özel hastanede yaptırdı sprem sayımı oda dergiler videolar vs çıkasım gelmedi diye dalga geçiyodu

0|1
    0|0
    • Evet, ben de duymuştum dergi muhabbetini.

• baya duşu falan olan otel odası gibi tarif etti özel hastanede

• arkadasım özel bir tıp merkezınde yaptırmıstı ozel odalı. odanın ıcınde tv var ve de mast ıcın tv ye p*rno cd koymuslardı bakıp yapıyon sperm tahlili ıcın

0|0
    1|0
  • tuvalette ben bir saat uğraşsam olmaz maalesef.

0|0
    0|0
    • Sorma, umumi tuvalette tam bir eziyetti. Kabı tutturabilmem bile mucizeydi nerdeyse.

• hahahah yazık ya geçmiş olsun :)

• Benim hastane yakinda evde yapip goturdum

0|0
    1|0
  • Knka bazi hastanelerde wc ye gonderirler ozellerdr ayri oda var video muhabbetinr rastlamadim dusa da ama ayri oda verdiler wc ye de git diyen hastaneler var

0|1
    0|0
Yükleniyor...