Seksin adaletli olduğunu düşünüyor musunuz ?

Yakışıklıyım, çok zengin olmasam da sık giyinirim, kültürlüyüm, kibarım, romantiğim ama gel gör ki ağzım laf yapmıyor.

Tipi benden daha kötü olan arkadaşlarım ağızları laf yaptıklarından dolayı her gün başka kızlarla gidiyor eve, veya bir kızla beraber eve çıkıyorlar.

Şimdi soruyorum sizlere, adalet nerede ?

Ağzı laf yapan arkadaş okul yıllarında 50-60 farklı kızla ilişki yaşarken ben hiç yaşayamıyorum.

Not: Namuslu kız ayaklarına yatacak olan kızlar hiç yorum yapmasın. Kimse gay değil etrafımdaki, o yüzden bu olayın ana karakteri kızlardır.

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• yazık sana :)

ama soyle anlatalım;

1.o arkadaslarının 50-60 kızla ılıskısı olmasını gozlerınle gormemıssen pek ınanma. normal olan 4-5 cıvarı olmasıdır. fazlasında her hafta baska kız bulman lazım gıbı bır ıstatıstık cıkar kı duzgun bır kızla duzgun bır ılıskı yasayamazsın.

2.meselenın tıple ılgısı olmakla beraber, karızmatık olmak da onemlıdır. bu konuları kafana takarken cevrende kafası kesık tavuk gıbı kosturuyorsan karızmanı bıtırmıs olabılırsın. her onune gelen kızla muhabbet etme. hatta her onune gelen ınsanla bıle muhabbet etme. bıraz agır ol. onların agzı laf yapmıyor. cogu cool durarak kaldırıyordur kızları. cem yılmazın bır lafı vardır bu konuda kı cok dogru dıyor. komıklıkten ekmek yense once ben yerdım dıyor adam. sonra anlatıyorlar, okulda mılletı kırar gecırırdım gulmekten sonra kızlar gıder agır abılere sarılırdı.

3.adalet olması mı gerekıyor? kızlarla konusmayı, onlara nasıl yaklasacagını ogrenmen lazım. bu konuda ısı bılen senden yasca buyuk abılerınden taktık al. bulundugun ortama gore yapacagın taktıkler degısebılır. ama asagı yukarı ıse yararlar.

4.sana akıl verecek olan ve bu ısı gercekten bılen adam gelıp sana tıpın kayık demeyecektır merak etme. kızların o senden daha tıpsız adamlara bakmasının nedenı de karızma durmalarıdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zamanında feminizmi yanlış anlamış bi arkadaş vardı olum niye zikilen taraf kadın oluyor diyordu.adalet mi lan bu?

0|3
    0|0
  • Cok üzüldüm vallah :D

0|1
    0|0
  • Kızların iki lafa kandıkları bariz, biraz ciddi görünümlü ol yeterli.

0|0
    0|0
    • Valla öyle tipe falan gelmiyomus kimse bunu anladım illa çene lazım. Ciddiyim zaten

• evet öyle kesinlikle

• sen de zamanla evrileceksin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bizim evin orda bi duvara, sprey boya ile yazmışlar "adam ol verirler" sadece gördüğümü söylüyorum...

0|0
    0|0
  • ergen isyanı.

1|0
    0|0
  • başlığa bakınca insan insanı zkermi diye düşündüm bi an eet adaletsiz ama açıklama farklı tabi haklısın haksızlık bencede.

0|0
    0|0
  • Hormonlar esik degeri assin, bulbul gibi sakirsin

0|0
    0|0
  • ne diyebilirim ki..feci üzgünüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...