Popom küçük ya?

benim popom biraz küçük ele geliyo ama küçük yani ne yapsam

0|1
641

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 40

• büyütüp napacan sen küçük daha iyi olur güzelim her kızın imrendiği bir popon var büyütmek yerine havanı atmaya bak kim aklını karıştıysa da onun poposu seninkinden büyük ve dolayısı ile iğrenç görünümlü koca bir poposu vardır

1|0
    0|0
  • küçük popo iyidir sekste harikalar yaratır

1|0
    0|2
  • Görmeden ne denilebilir bilmem ama dediğin gibi çok küçükse büyütmeye bak, bana ve birçok erkeğe göre bir bayanın en güzel yeri kalçalarıdır, olmazsa olmazıdır.

0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • kilo al

0|0
    0|0
  • hamur işine yönel ham ham :D

1|0
    0|0
  • Sisman mi olsun istiyorsun? :)

1|0
    0|0
  • İlginç cevaplar var yine her zamanki gibi. Anlattığına göre bence senin popon ideal. Ama görmeden birşey diyemem.

0|0
    0|0
  • Ilki sevisme ama canin yanar ya da zevk alor bagimlisi olursun
    ikincisi elleme ya da masaj, oynayarak oksayarak zamanla buyur ama tacizlere aliskin hale gelirsin
    Ucunsu squat once biraz daha kuculme snradan gelisme gosterir buyuk kalcalara sahip olursun ama zaman gerektirir

Hepsine de yardimci olurum

0|0
    0|0
  • Yontemleri mevcut. Silikon milikon ttakiyolar iliskiylede buyuyo tabii. Dik durmasi icin spor yaparsan daha buyuk gorunmesini saglarsin ki sana sporu tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Analla büyür.

0|1
    0|0
  • protein alıp bol bol squat yap

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmak için zaman harcama iş stresi, evlilik ve doğumdan sonra zaten büyümüye başlayacak, önemli olan ömrün boyunca senin sağlığın için onun büyümemesi için yapman gerekenler.

0|0
    0|0
  • Squat zamanı. Youtube 'a yaz anlarsın ne olduğunu.

0|0
    1|0
  • Vurdurman lazim :-)

0|2
    0|0
  • egzersiz yap

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Vurdurursan büyür...

0|1
    0|0
  • Kilo al :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 6

• geçenlerde pentide çamaşır bakıyorum bayanlar için üretim bir külot gördüm. hani sütyenlerde destek olarak süngerimsi bir malzeme kullanılıyor ya külotun kalça kısmına aynı işlemi yapmışlar hatta süngeri popo şeklinde döşemişler. gülmüştüm. "bunu kim alır lan?" diye dalga geçmiştik. ama kıyafet kullanırken iyi durabilir.

0|0
    0|0
  • Kim vurduya gidicen burada haberin olsun.

3|3
    0|0
  • Oo ego kasiliyor, alırım bir dal...

2|2
    0|0
  • Ahah ele geliyor mu? :D Estetik açıdan pek çok bayandan güzelsin önceliğinde bu olmalı... Önemli olan bu...

0|0
    0|0
  • keşke benim de küçük olsa :( zalim hayaaat birşey de insanların istediği gibi olsun beeeee

2|1
    0|0
  • anal seks işe yarar sanirim yani cinsel kategorisinde sorduğuna göre en doğru cevap bu

0|4
    0|2
Yükleniyor...