Dun gece mast. Yaptim ve biraz once?

Biraz once koyu renkli kan parcasi geldi. cok nadir mast yaparim. Boyle olunca korktum biraz adetime 14 gün var daha. Zarla ilgili bisey olmasida imkansiz ve dedigim gibo cok koyu renkliydi. Bidaha hic yapmiycam tovbe ettim. Kotu bisey degildir demj :(

Güncellemeler:
Arkadaslr zar degil ya eminim hem dokunmadim hem aci hissetmedim hemde 10 saat once yaptm kan ozaman gelirdi. Ve onun kani açık renkli olur bu sanki parca gibi ve cok koyu renkli

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• :D kızların bilebileceği bir soruya 10 ERKEK 3 KIZ yorum yapmış ahaha :D

0|0
    1|0
    • Gercekten hayret ettim. Ne zaman böyle bir soru sorsam hep erkekler :(

• Boşuna demiyorlar Cinsel açlığın afrikasıdır diye , :D o konuda bilmişlik taslayan erkeklere sorsana kaç kere adet oldun diye. D

Erkekler Ne Diyor 11

• bunun çok sebebi olabilir. birincisi tırnağınla çizmiş olabilirsin ikincisi zar zorladıysan yırtılmıştır. ve üçüncüsü bir hastalık hormonal bir sorun felan olabilir. önce ayna ile bak çizik varsa korkma ve için rahat etmezse bir doktora git

0|0
    0|0
  • Kötü bişey yok takma kafana.

0|0
    0|0
  • Zedelemişsindir dikkatli

0|0
    0|0
  • Zar yırtılmış

0|0
    0|0
    • Hyr eminim yırtılmaadı. Yırtılsa dün gelirdi aradan 10 saat geçti nrdyse. Bide onun rengi açık olurdu bu baya kyu :(

• eyvahh gitti kızlık

0|0
    0|0
  • Tovbe etmeseydin yaa :( sadece biraz zorlamissindir kendini o kadar ;)

0|0
    0|0
  • Koyu olması düzensiz adetle alakalidir korkmaya gerek olacagini sanmam

0|0
    0|0
  • zar gitti geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • A m ı parçalamis hatun

0|0
    0|0
  • balonu patlatmışsın geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Tadı nasıldı? ekşi mi tuzlu mu? Ona göre teşhis koyacam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Burdan anlayamazsın. Git doktora.

0|0
    0|0
  • Kizlik zari olabilir bir doktora git bence.. Ben iliskiye girdigim zamanda dedigin gibi pihti geldi ama sonradan kanama oldu.

0|0
    0|0
  • puhahaha

0|0
    0|0
  • Jinekologa gorunmelisin ciddi olabilir. Ileriye gitmediginden eminsen bir sey degildir korkma

0|0
    0|0
Yükleniyor...