Aşkın tarifi bu mudur sizce ?

Ben 16 - 17 li yaşlarımda bir kıza aşık olmuştum ve onu her gördüğümde hissettiğim şeylerde şunlardı : Onunla yüz yüze gelince yüzüm kızarıyor ona yakınken yüzüne bakamıyordum. Kalbim o kadar hızlı çarpıyordu ki sanki yerinden çıkacak. Onunla konuşmaya cesaret edemiyordum. Onu sevdiğimi söylemeye cesaret edemiyordum. Konuştuğum zamanlarda resmen kekeliyordum ve kendimi aptal gibi hissediyordum :((. Dokunmaya öpmeye kıyamıyacağım geçiyordu hep içimden. Ve nitekim benimkisi platonik bir aşk tı. Aradan 6 yıl geçti ve onu unutmak zorunda kaldım ve kimse bana onun hissettirdiklerini hissettiremez diye düşünüyorum ve bence bu ömrümüzde bir kez yaşıyabileceğimiz bir duyguydu. Bence aşk bir kereye mahsus birşey daha sonra hissettiklerimiz sadece alışkanlık. Benim gibi düşünenler varmı içinizde ? Fikirlerinizi almak istiyorum ...

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Aşk budur evet.Çoğu insan aşk ile sevgiyi karıştırır.Aşk bir defa yaşanır.Bu fizyolojik belirtiler(yüz kızarması,kalp çarpıntısı) aşka özgüdür.Böyle bir şey de insanın başına ancak ergenlikte gelir.Reddecek arkadaşlar olacaktır ama üzgünüm Freud(ünlü bir psikolog) aşkı bundan ibaret görür.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• varr bende aynııı senın yasadıklarını yasdım ve bedelını ödyrm hala unutamam kalbımde dururronunyuzunden hıc kımseye bıdaha aşk olmam ızın vermem cunkı bırkere olur aşk bende sevemek ıstyrm ama bu onune gecyrrr :))) hayrlısı artık

0|0
    0|0
    • Bence de bir kereye mahsus teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

• malesef bir şey olmaz hacım kızda itici görür bir noktadan sonra çok kötü bir durum yanii fenaaa Allah kimsenin başına vermesin böyle bir şeyy ergenlikle felan da alakası yok her yaşta olur bu durum

0|0
    0|0
  • olabilir.

0|0
    0|0
  • o kız agzına sı.sın aşkı görürsün bu devirde aşık mı olunur amk

0|0
    0|0
Yükleniyor...