Kızlar yardımcı olun birinden hoşlandım? Sekse nasil davet ederim?

Misafir sitesi aracılığıyla uzun süredir kızları evimde misafir ediyorum misafir sitesi profili kızların hakkımda güzel yorumlarıyla dolu bugün ilk defa bir Türk kızını misafir ediyorum.

Kız Türkiyede yaşıyor ama yurtdışında erasmuş yapıyordu ve sevgilim Fransız dedi laf arasında. Muhtemelen erasmus sırasında tanıştı.

Çantasına baktım bir kutu prezervatif var zanımca sevgilisi olmasına rağmen bir gecelik ilişkilerden hoşlanıyor lakin kızı yalnız misafir etmiyorum bir kız arkadaşı daha var yanında. Bu kızı sexe davet etmek için ne yapmam lazım? (zaten her insana öldüğüm gibi kendisinede nazik davranıyorum.) Aslında sevgilim yok lakin kendisine sevgilim varmı diyim yoksa sevgilim yokmu, sevgilisi olan birinimi tercih eder yoksa olmayanımı siz hangisini tercih ederdiniz onun yerinde olsanız. Gelen bayan misafirlerle genellikle aynı odayı paylaşıyorum ama bu kızlara sizce oturma odasındamı yatırayım yoksa kendi odamımı paylaşayım.

Güncellemeler:
2 şeyden ötürü ilk adımı atmak istemiyorum hem utangaç olduğum hemde misafirim olduğu için lakin kız kondomu sevgilisi için getirmedi ya çünkü bir kendisini bir daha göremiyecek. Kız Amsterdam sex shoplara baya bir ilgi gösterdi.

Sevgilim varmı diyeyim yokmu diyeyim ayrıca kızları oturma odasındamı koltukdami yatırayım yoksa aynı odadamı yatalım.

Benim odamda onlar için 2 ekstra yatak var.
Abazalar siteye kayit olmasin diye site adi vermek istemedim ama sitenin adi couchsurfing.org

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan eve gelen misafirini dütermi çok ayıp,hani misafirperverdik biz?:((

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• işin yok mu?

0|1
    0|1
    • senin işin varsa cinsellik katagorisinde ne işin var?:)

• Lütfen madem bu kadar IQ kaliten düşük siteden kaydını sil.

Erkekler Ne Diyor 6

• Hadi Ahmet kalk yerine yat oğlum .

1|1
    1|0
  • Ne tür bir adam kızların çantasına bakar/ kurcalar ki?

0|1
    1|0
  • Açıkca söyle..ben birine söyledim.Ben netten birine direk "seni bi s...m " yazdıydım önceden.:).Sonra soluğu yatakta aldık :)

0|1
    0|0
  • Hiç üşenmedin mi bunları uydururken ?

0|1
    1|0
    • Gerzek Sabanla akrabalik derecen nedir? Niye uydurayim.

• yalansın, yalanın batsın :))

0|1
    1|0
  • misafir sitesinin linkini versene

0|0
    1|0
    • Boşuna uğraşma koçum sana gelmezler benim güzellik yarışmasında derecem var :)

• :)

• güzellikle alakası yok. sadece bir yöntemdir o. sen bir sürü malın yanında gezen kızları nasıl açıklayacaksın? hele yyurtdışına kafkas ülkelerine git yuh diyeceksin milyon kere.

Yükleniyor...