Bence aşk diye bir şey yoktur cinsel çekim vardır. Bakın bence diyorum.

Eğer aşk varsa bir kız neden bir kıza aşık olmuyor? ya da bir erkek bir erkeğe aşık olmuyor? Neden bir kız bir erkeğe aşık oluyor ? siz hiç erkeğe aşık olan erkek gördünüz mü?

Ha gayler var ama onlarda cinsellik amaçlı şey ediyorlar.

Yanlış mı düşünüyorum?

0|0
13|19

En İyi Erkek Görüşü

• mantık olarak doğru ama duygularımız da var kendim için söyleyim sonuçta binlerce çeşit kız var hepsine de cinsel istek duyamam

0|0
    0|0
    • erkekler neden her gördüğü kıza bakar yolda hatta bakıp kalanlar yada göz ucuyla neden keserler

• yok bnce düşnmyo öyle bişy ama göz çapkını dikkat çeken kızları hiç kaçrmıyo beni sevmedgneden değil yani erkek psikolojsi onu anladm teşekkürrlr bilgilrn için saol=)

• sen de sağol :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Aşık Veysel’e sormuşlar: “Sizce aşk nedir?” Aşık Veysel gülümsemiş ve şöyle demiş; ”Seversin, kavuşamazsın, aşk olur…” bence aşk vardır... ama o aşk kıvılcımını yakalmak lazım.. herkesde aşık olamaz.. aşk'ın içinde cinsellik, sevgi, saygı, yaşanacakların hayalleri vardır...

0|0
    0|0
  • kadına erkek,erkeğe de kadın çekici gelir.bu yaradılış kuralıdır(dediğin gibi farklı eğilimleri yoksa) aşk başka bir şey.aslında karşı 2cins arasında aşk olmaz.aşk biten bir şey olmamalı.ilahi aşk buna güzel bir örnek bence.sevgide bence biten bir şey olmamalı.yani ''ben bu kızı çok sevdim ama artık sevmiyorum'' demek aslında onu hiç sevmediğin anlamına geliyor bence.

0|0
    0|0
  • hah helal olsun bacım, bu kız işi çözmüş valla... haydi hep beraber sevişelim... group sex te var ama burada onu kas etmedim ben

0|0
    0|0

• İlgnç bir yorum kesinlikle saygı duyuyorum ama dediğin şeyde bence haklı olabilirsin ama şöylede anlatmalıyım sana aşkta duygusal yönde çok şey yaşıyorsun.

0|0
    0|0
  • Aşk yok ! herkes çekici bulduğuyla sevişsin kimse acı çekmez mesala sevgilimden ayrılıncada sevişmicem diye ağlarm zaten. :) nasıl olsa aşk yok

0|0
    0|0
  • cok dogru bır yaklasım bende senın gıbı dusunuyorum.. dedıgın gıbı aslında ask cınsel cekım gucudur..

0|0
    0|0
  • aşk vardır zamanımızda cinsel arzuları yada sapkınlıkları milletin gözünde hoş göstermek için kirletirse de aşkın adı

aşk temizdir ve vardır

0|0
    0|0
  • bence sen bir kıza aşık olmuşsun ve durumu kendi adına meşrulaştırmaya ya da o kıza açılamadığından burda destek bulmaya çalışıyorsun

0|0
    0|0
  • tezin yanlış. mesala, hergün binlerce insanı görüyorum ama hiç birisine aşık olmuyorum.

0|0
    0|0
  • pek katılamadım. ben bir hayat kadını ile de cinsel çekim yaşayabilirim ama arada herhangi bir duygusallık olmaz

0|0
    0|0
  • Yok baby o ile olmuyor sonuçta Hollanda'da ewlenen lezler var

0|0
    0|0
  • aşk yoktur hormonlar vardır diceksin :D

0|0
    0|0
  • bakın bence diyorum yazmışsın ya bir tek orası doğru bence :)

0|0
    0|0
  • insan doğası böyle meyleder. Yani bir erkek bir kadına bir kadın da bir erkeğe aşk hissiyati duyar.

0|0
    0|0
  • old boy diye film var ordaki genc kız kardeşine aşık oluyo.

0|0
    0|0
  • Cinsel anlamda olsa genel evde de aynı zevki alır herkes.

0|0
    0|0
  • yanlış düşünüyosun

0|0
    0|0
  • bir erkeğe aşık olmamamın nedeni toplum tarafından böyle yetiştirilmemiz bence hem aşık olduğum en son kız (3 yıl ) cinsel olarak hiç çekici gelmiyordu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• sn hangi devirde yaşıon ya? gerçekten gaylern sdce cinsellik için birlikte olduunu düşünecek kdr cahil msn yoksa sdce ergen olduundan dolayı mı?

0|0
    0|1
  • Bence de yanlış düşünüyorsun. Sevmediğin,nefret ettiğin hatta hiçbir şey hissetmediğin biriyle bile aranda cinsel çekim olabilir. Değer verdiğin, sevdiğin kişiyle aranda gerçekleşen cinsel çekim ile bu bir olur mu hiç..Aynı tadı verir mi..

0|0
    0|0
  • doganin kanunu bu kiz ve erkek asik olur sen asik olmamissin hic belli ;)

0|2
    0|0
  • bu duygu yoğunluğunu hiç yaşamamış ya da bu duyguyu unutmuş kişilerin kullandığı sıyrılma cümlesidir..:)

0|0
    0|0
  • gay ,eşcinsellik kavramlarını cinsellikle bağdaştırmışsın baştan yanlış cümle kurdun

0|1
    0|0
  • Yanlış düşünüyorsun.

0|1
    0|0
  • kafanı çok karıştırmışsın. cinsellik değil her şey. öyle olsa hayvanların hepsi aşık.

1|1
    0|0
  • Kısmen evet ama bazen insan hiç ummadığı kişide tuhaf bir seyler buluyor, o şey o kişiye çekiyor çekiyooor. Huuuuh.

0|0
    0|1
  • Gercekten senceymiş

Bence yanlış düşünüyorsun.

0|1
    0|0
  • Düşüncen yanlış...

İncir reçelini izlemiş miydin?

0|0
    0|0
  • aşıksanız, seviyor seviliyorsanız aşktan güzeli yoktur dünyada. lakin sevgiliniz yoksa, yalnızsanız aşk diye bir şey yoktur. kişiden kişiye değişir bu önerme, sabitte değildir. bugün varsa yarın olmayabilir ayrıldığınızda kavga ettiğinizde yine yok dersiniz aşk, hatta ben bu aşkın... diye cümleler kurmaya başlarsınız. aşk konusunda sabit fikirli birine rastlamadım. bir gün var birgün yok, aşıksan aşk var aşık değilsen yok.

0|0
    0|0
  • alası yok birine gerçekten delicesine aşık olursun öyle evlenrsin sadce cnsellk değil huyları yavırları sevebileceğin hersey:(

0|0
    0|0
  • cinsel çekim aşkı dogruyor bence=)gönül güzel gördügnü sever

0|0
    0|1
Yükleniyor...