Kendimden iğreniyorum. Ya beni gerçekten sevebilecek birini bulamazsam?

1,5 yıllık ilişkim oldu. İlk aşkımdı çok kapıldım. Bana yalan söylediği için ondan ayrıldım. Bakır değildi ve o da benimle birşeyler yaşamak istiyordu. Başlarda öpmesine bile izin vermezken 1 yıl sonra çok fazla yakınlaştık. Ciplak şekilde seviştik, bana dokundu penisi değdi.. Zarım yerinde duruyor, ama bakireyim diyemiyorum utanıyorum.

Ailem böyle şeylere önem veriyor, çoğu türk ailesi gibi. Bende önem veriyorum neden yaptım anlamıyorum sanki bambaşka bir "ben" vardı. Dikkat edeceğim elbette bundan sonra. Asla ama asla böyle birşeye izin vermeyeceğim evlenene kadar. Bazen aklıma geliyor, migdem bulanıyor bedenim kirliymiş gibi hissetiyorum mutlu olduğum bir an aklıma gelince kendi köşeme çekilip düşünüyorum.. Anneme, babama kendime nasıl yaptım ben bunu diyorum böyle yetiştirilmedim ki ben..

Ya beni sevebilecek biri çıkmazsa karşıma? ona anlatmalımıyım hepsini? bakireyim yoksa bakire değilmiyim demeliyim?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı durumu bende yaşamıştım.

Bundan üç yıl önceydi;

Bize işe gelen (kiraz toplamaya) işçilerden bir kız vardı.Yaşı 16 ama büyük fösteriyor ve kişiliği olgundu oldukça.Ben ilk günler gırgır olsun diye şekerim, tatlım vs gibi cümleler kullandım.Herhangi bir tepki göstermemişti..Günler böyle devam etti ve muhabbetimiz arttı iyice.Sonraları telefonda..Bu kız cinsel konulara baya meyilliydi tabi.Aramızda 11 yaş olmasına rağmen o yaşta bu konuda çok meraklı ve bilgiliydi nitekim.Hatta bana dedi bir gün sen geriden geliyorsun :)

Annesinden çok korkardı.Birgün annesi evden gitmiş iki günlüğüne.Bana gel dedi.Hatta erkekliğe bile vurdu işi.Mecbur gittim artık.Gece 12 gibi bahce duvarından atla, direk evdeyim :) Üst katta dedesi altta amcası oturuyor birde..salaklığa bak bendeki :S

Eve girdim odaya gittik kız bi yapıştı dudağıma..Tabi bizimki füze :) Sonra hadi yatağa girelim demez mi..Yattık beni soydu tamamen sonra kendisi..Sonrası belli artık.Bu durum iki gece sürdü böyle..Ama düşünülen şeyi yapmadım..iyi ki de yapmadım. O olaydan sonra ayrıldım ben.Çok aradı ama içim ısınmadı artık.Benden 2 ay sonrada biriyle kaçıp evlenmiş..

En azından mutlu olacağı biriyle evlendi sanırım.

0|0
    1|1
    • ne yaptiniz peki?

• hm anliyorum oyle birsey yapmadim ben cok sukur..

bakireyim ama yakin olduk dersem nasil

• İrademe hakim olmam lehime oldu..

Erkekler Ne Diyor 21

• Öncelikle yaşadığın şeyin vicdani ve ahlaki sorumluğu senindir. Ancak bu tür düşünceler başta vajinusmus olmak üzere, seni cinsellikten soğutabilecek bir çok hastalığı tetikleyecektir.

Yaptığın şeyin, o anki ruh halin, yanında olduğun kişiye duyduğun hisler ve bulunduğun ortama göre aslında normal şeyler olduğunu kabullenmen ve kendini suçlamaman gerekir.

Bu tür düşüncelerin sana zarar vermekten başka bir işe yaramayacağını unutma...

0|0
    0|1
  • Bazı şeyler var yalnızca Allah ile kul arasında kalmalıdır. Bence bu da öyle olması gerekenlerden. pişman olmuş tövbe etmişsin ve tövbende kararlı olduğunu bir daha böyle birşey yapmayağın konusunda isbatta ediyorsun. Günahını kimseyle paylaşmamak lazım. Allah sonsuz affedicidir. İnşallah affeder günahlarını.

Karşına çıkacak kişiye bunları anlatıp boşu boşuna onunda zihnini kalbine bulandırma bence. Olan olmuş ve geçmişte kalmış.

Bu tıpkı şey gibi. Hayatının bir dönemini gayrimüslim yaşamış ve sonradan müslüman olmuş birisine önceki hayatından mesul tutmak gibi birşey. O hayatı geride bıraktın tövbe ettin ve İnşallah Allah'ta sildi o günahlarını senin. Şimdi önüne bakmalısın.

0|0
    0|0
  • Başka sen falan değildin.Birini sevmek onu arzulamak kötü değil.Kimse masum değil.Kirli falanda değilsin.Yaşadın , keyif aldın ve bitti.Sana gelen başkasından geleceği için oda öyle olacak.Kimse kusursuz değildir.

3|3
    0|2
  • Kimseye hesap vermek zorunda degilsin evlenecegin kisiye dahi... namus 2 bacak arasindaki zarda degildir namus beyinde ve kalptedir kendini suclayacak hicbisey yapmamissin ki zaten gencligin verdigi heyecanla olmus biseyler tekrar yapmazsin ve ders cikarirsin olanlardan bu kadar. herseyi acikladigimi dusunuyorum

2|0
    0|1
  • yol göstereceğinize daha çok moral bozuyorsunuz; bak güzel kardeşim insan nefs taşıyan varlıktır ve hata insana has bi özelliktir, zaten burada mesele yakınlaşma ile ilgili kuranı kerimin hiç bir ayetinde zina yapmayın yazmaz zinaya yaklaşmayın yazar çünki yaklaşırsan karşı koyamaz yaparsın insanoğluyuz sonuçta ve zamanında nice kadınlar tövbe edip vazgecmişler onların gunahları affolmus senınkımı affolmayacak kendı kendine psikolojini bozma, ve daha dikkatli ol bakirelik meselesine gelince deymekle zar bozulmaz zaten sen hıssedersın bozulup bozulmadıgını müsterih ol

1|0
    0|1
    • Cok saol :)

haklisin hatalarimizdan ders aliyoruz tövbe etmeliyim..

Konu bakire olup olmam degil. Bakireyim zaten ama soylemeye hakkim yokmus gibi hissetiyorum cunku penisi degdi ve birseyler yasadik.

• tabiikide diyemem. Diyebilecegim tek sey bakireyim ama cok yakin olduk

o da bin turlu soru sorar simdi..

• çok endişe etmeni gerektirecek bir durum değil insan hatasıyla sevabıyla insandır

• sen bişey yapmamışsın ki... herşeyin de yerli yerinde duruyormuş zaten daha neyi dert ediyorsun ? o anlık şehvetle kontrolden çıkmış olabilirsin doğaldır... artık kendini suçlamaktan vazgeç. bakireyim dersin takma kafana... zaten de öylesin... yalan falan söylemiceksin ki..

0|0
    0|0
  • saçmalamaya ya unut herşeyi sen hiç bişey yapmadın hatta bence güzel yanını düşün çünkü hatanı anlamışsın ileriye gitmeden bu çok önemli bence kimseyede bişey anlatmana gerek yok rahat ol azcık bidahada dikkat et.

0|0
    0|0
  • anlatmalısın durumu

0|1
    1|1
  • pişman olduğununa, samimiyetine hepimiz inandık. aynı şekilde eşin olacak kişiye de konu açılırsa anlatırsın. ama durduk yerde de adama anlatıp kafasını karıştırma. tövbe kapısı herkese açıktır. tövbe edersen Allah bile affediyor, kullar elbette affedebilir. geçmiş olsun derim.

0|0
    0|1
  • seni tekrar sevecek birini elbette bulursun...ailen yaşadıklarını duymasın hemen kocaya verirler seni KENDİ ANLATTIĞINA GÖRE...kendinden iğrenmene gerek yok biraz çerçeveni gnişlet hayata farklı bir açıdan bak bedenin kirlenmiş falan değil...sen iyi bir kızsın...geçmişte yaşadıkların geleceğini etkilememeli sonuçta seni isteyen seni alacak olan insan geçmişini almıcak canım seninle gelecek kuracak...yani en azından ben geçmişine bakmazdım

0|0
    0|1
    • yok yapmazlar okadarda degil:) guzel diyorsun gelecek onemli olan

• 3 sene oldu zaten canım alıştım zamanla bende kendime sordum o zaman nasıl bağlanmışım köpek gibi diye

• 3 senedirde sevgilim yok başka kimse girmedi hayatıma bir kez canım yandı hemde sağlam yandı zaten ya seçici olmayı öğrendim

• bırak bu işleri hacı oh seviş milletle sonra pişman oldum, ben namusluyum rolüne girip vicdanını rahatlat :D güzel yöntemmiş buradada bu soruyu sorarken eminim bu cevap duymak istemediğin cevaplardandır.

1|1
    3|2
  • Ha-ha, kafaya taktığın şeye bak. Zar yerinde duruyorsa problem yok liseli. Hepimiz insanız, azarız coşarız koparız.. Hala bakiresin, oynaşınca bekaretini almıyorlar.

1|0
    0|2
  • Doğru insanı bekle sadece.

Bakır olup olmadigin kimseyi de ilgilendirmez.

3|0
    0|2
  • bakireyim diyeceksin çünkü öylesin..sadece penis değmesini bu kadar kafana takma. emin ol; evleneceğin erkek, senin kadar ince düşünmemiştir. O, penis değmesinden kat kat daha fazla şey yapmıştır.

0|0
    0|0
  • Sende ruhunda hala bakiresiniz, birak kendine eziyet etmeyi.

0|0
    0|0
  • Sorarsa dogruyu söylersin saten deger veriyorsa veriyordur bakire olmadigin icin ayrılıyorsa yani neye deger verdigi belli

1|0
    0|2
    • bakire degilim demem cunku bakireyim ama ne yasadigimi anlatmam mi dogru olur?

• Ya ben sunu anlamıyorum

Bence ask tek olmak demek

Yani onun herseyimi bilmek demek

Ben herseyimi bilmek isterdim sevgilin olsam hic birşeyimize saklamazsın

Bu zorlu insanlar icin cokmu zor?

• bırak onlar iğrensin . sen bekaretini kaybetmişsin bedeninkini evet ama bi yanın halen kız çocuğu ona sahip çık-malısın.

0|0
    0|1
    • bakireyim hala sadece diyemiyorum

• Sormazsa anlatma... Bazen bilmemesi daha iyidir seven erkeğin..

2|0
    1|1
  • 0|0
    0|0
  • bırak takma,ben kaç tane 20 yaşlarında kızla yattım hiçbri bakire değildi,bide bana diyorlarki bi kez yaşadım,evlenene kadar bikez yaşamış olacaklar anladınmı

0|0
    1|1
  • birde evlenip çocuğun olduğunda düşünürsün bu yaptıklarını

0|1
    3|2

Kızlar Ne Diyor 3

• öncelikle kaç yaşındasın yaşadıkların seni ağır etkilemiş bedenin kirli filan değil sadece nasıl güvendim diye düşünüyorsun emin olki çoğu kız böyle hatalar yada daha çoğunu yapabiliyor bende yaptım söylemekten gurur duymuyorum ama artık kendimi bunun için üzmüyorum sende böyle yapmalısın ilerde zaten muhakkak biri karşına çıkıcak ve mutlu olacaksın yarın yada yıllar sonra olurda böyle birisini rastlarsan hiç söyleme daha doğru olur senin için sakin üzme kendini ;)

1|0
    0|1
  • Boyle şeylerde oluyor sen en guzel şeylerini salıyorsun hıyarın bırıyle evlenınce yapmadıklarına yaşamadıgın anlık duygulara pişman oluyorsun.Gecen boyle bırını okumustum burda konu olarak acmıstı galıba.

2|0
    0|1
  • Sen utanıyorsun işte ve pişmansın ne güzel :) Sıkma canını...Ne insanlar tanıdım utanmayan...

0|0
    0|0
Yükleniyor...