Biri bana yardim edebilir mi?

Mast yaptim sonra ic camasirimda hafif kirmizimsi bir leke vardi ama az bir sey kirmizi seyler vardi bir cisimle yapmadim surtunme yoluyla oldu kötü bir sey degildir demi?

0|1
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• sakıncalı durum emin olmak için yaşın küçükse annenle uzmana git yol yakınken gecikirsen annende inanmaz. hergenç kızın ilk sırdaş ve jinekoloğu annesi olması gerekir bende bir hekimim ama annene anlat lütfen çok önemli bişey bu. rengi, çeşidi önemli o gördüğünün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kızlık eğer bacak arasından kurtulamaz beyne çıkmazsa bizim kızlarımızın çekeceği var. biz erkeklerinde vajinal ilişki hariç her naneyi yapan anasının kızı olanların eline erkek eli değmemiş sanarak çok aptallanacağımız var.
    sen kendinden emin olduktan ve bundan sonra daha dikkatli olduktan sonra geçmiş değiştirmeye çalışmana gerek yok geleceğe bak... beynin bakire olsun zira insanlar ozaman daha temiz oluyorlar

2|0
    0|0
    • Ne kadar da haklisiniz.

• benim haklı olmak gibi bir niyetim yok sen kafanı şu an bunlarla yormaz kendini geliştirmeye çabalar kafanı da bu yöne yorarsan işte o zaman ben haksızda olsam mutlu olurum

• korkma bozulmadın olur oyle

0|0
    0|0
  • altı üstü zar gitmiştir bişi olmaz

0|0
    0|0
    • Tabi canimm ne olacak

• korkma hafif zedelemişsindir zarın içeri bir şey girmeden bozulması çok zor.

• İyi o zaman tesekkur ederim

• bunu kullan bundan sonra zımpara kağıdı
    www.koomik.com/.../komik_resim_1309539643.jpg

0|0
    0|0
  • Değil korkma.

0|0
    0|0
  • nereye sürtmüştün

0|0
    0|0
  • Fazla zorlamışsındırn

0|0
    0|0
  • birşeyin yok rahat ol ama çok bastırarak yapma yinede

0|0
    0|0
  • fazla kurcalama bozmuşun aleti

0|0
    0|0
  • Bozuldumu acaba 😏

0|0
    0|0
  • zorladin mi cok

0|0
    0|0
    • Hayir fazla zorlamadim

• olabilir. sürtünme yoluyla dudaklari ücero baskı uyguluyor sonra patlayinca bir sert bir yumuşak olmuştur

• 2. ciyi beraber yapalimmi

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...