Sizin tecrübenize güvenerek yazdım. Sizce hiçmi ümit yok ne yapmalıyım?

Herkesse merhaba öncelikle arkadaslar benim ok sevdigim bir kız arkadasım vardı 2 yıl süren inisli cıkıslı bol trajedi bir arkadaslıgımız oldu yeri geldi birbirimiz dostu olduk yeri geldi sevgili neyse son bir aydırlı sen bana dostumsun diyodu neyse bir sürede böyle gitsin dedim 15 gün önce bir arkadasla tanısmıs cocuk buna ondan hoslandıgını ciddi oldugunu söylemis durumu iyi calısıyo yası 26 cocugun kızda 18 bende ben sana onun verdigi sartları vememem simdi dedim o yüzde kızmıyorum dedim sonra beni bıraktı artık konusmuyoruz bana baya koydu tabi benim 2 yılda basaramadıgımı cocuk 15 günde elde etti neyse asıl koyan hep ben zor zamanında yanındaydım hep yardım ettim hep kırmasına ramen o ndan sadece istedigim sey beni beklemesiydi beraber agladık beraber güldük ama 15 günde beni defterden sildi sizce herse bukadar basitmi halbuki ben onun icin neler yaptım canım yanıyo kaptırdım o cocuga kazanmak geri istiyorum ama gururumda bir yerde dur diyo sizce ne yapmalıyım beni geri ararmı sizce hergün konusurduk simdi bosluk oldu icimde eminim böyle bir konuda tecrübesi olan vardır aranızda sizce ne yapmalıyım bende yoruldum artık sadece mutlu sonla bitsin istedim bana bir akıl verirseniz sevinirim tesekürler

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• kız sana dostumsun diyerek senle olan ilişkisini bitirmiş. bu sayede hem senin ayrılıkdan doğacak üzüntülerini vs. hemde sevgili bulana kadar olan boşluğunu doldurmuş. zaten seni sevmiş olsa başkasını aramaz. şu an olan şahıs senden iyi onu gezdirecek yedircek içircek bir süre seni hatırlamaz. ne zaman bu ilişkide kopma olur o zaman sen aklına gelirsin. arayıp gene o boşluğu doldurmak isteyebilir. yerinde olsam önüme bakarım ondan sana hayır yok.

0|0
    0|0
    • kardesim aslında bende öyle olur derdimde bu cocgun niyeti cittiymis cocukla bide ayrı sehirdeler sence genede bu dediklerin olurmu iliskileri yürürmü

• dedim ya boşluk dolduruyor seninle, bence onu unut başkalarına bak yaşın genç neler çıkar karşına değerlendir. bol şans

• saol kardesim yorum icin

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de 18 im ciddi düşünüyor diye alışır güvenir ona sadık kalır. Bu devirde genelde kiz olarak ciddi iliski arıyoruz zaten. Ciddi olmayan birine güvenmeyiz evliliğe gidebilir bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dost ve sevgili nası oluyo ya sevgilisindir ya da dost iksini bir arada yaşıyosan sevgilisindir nese
    bunları sen kendi içinde mi yaşadın bu şekilde yoksa hatun sevgililik durumunu biliyomuydu?
    biliyosa sorun şu yaşıda genç olduğu için kendince gücü tercih etmiş sana güçsüzsün demiorum yanlış anlama ekonomik olarak yani
    ama bilmiyosa burada kendine şunu sorman lazım "dostluğu ben mi abarttım?"

0|0
    0|0
    • kardesim sen haklısın ben hep sevdim zaten anlatmaya calıstıgım bana gün sen benim dostumsun derdi 1 ay sonra bende n hoslandıgını söylerdi bende mecburen kabul ederdim enazından yanında oliyim diye yeri geldi dostluk etmeye calıstım yeri geldi babalık sayip cıkmaya calıstım anlıyacagın

• eğr bir yakınlaşma olmadıysa aranızda bu süre içersinde sen onun sadece dostu olmuşsun yapcak bişi yok!..
      senin bu yaptıklarını babası ya da abisi vs de yapar...

• Ümidini yitirme.

0|0
    0|0
    • yitirmiyimde cogun nyeti ciddiymis isi var arabası var gelriri iyi sizce geri dönermi ben ise ögrenciyim görüsmekte bile sıkıntı cekiyorum zaten üni. deyim ayrı sehirlerdeyiz elden ne gelir

Yükleniyor...