Kızlık zarı dikimi?

Zarı diktirdiğimizde cinsel istekte azalma olur mu? Yani hani bakireyken daha az oluyor ya yine o şekilde olur mu?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• böyle adilik yapma git karşındakine dürüst ol yap yap sonra diktir

0|0
    0|0
    • Dikkat ettiysen o yizden diktircem yazmadım istek azalıyorsa diye düşündüm bir an

• Neden

• istediğini vermezsen ayrılır zaten yine şutlardı bir gün.

Erkekler Ne Diyor 10

• tabiki olmaz bakireyken seksin zevkini bilmediğin için arzun bu kadar yoğun olmuyordu şu an biliyorsun neden azalsın ki isteğin ama evlenmeden önce asla diktirme pişman olursun.

1|0
    0|0
    • Evlendikten sonra neden diktireyim ki zaten?

• Öncesinde yaptığım için pişmanım

• neden pişmansın sen adam öldürmedin , hırsızlık yapmadın dolandırıcılık yapmadın kimseye bir kötülük yapmadın en doğal hakkın olan cinselliği yaşadın sadece. artık kendinizi bir mal olarak görmekten vaz geçin hiç bir erkek bakire bir kadın talep etme lüksüne sahip değildir unutma bunu ayrıca günümüze bekaretin bir önemi yok zaten.

• senin gibilerden tiksiniyorum. onla bunla her önünüze gelenle ilişkiye girin. adam hastamı hastalıkımı, sonra evlenicem dikiş karşınızdakini kandırmakdan başka bişey değil. o insan senin eşin olacak ömür paylaşacak çocuk yapacak ama sen kafadan yalanlı bir ilişkiye başlıcan ne kadar adil. sende bu azgınlık varken dikince durulmaz devam et kızım.

0|0
    0|0
  • Dikilmiş kızlık zarının ömrü 2-6 gündür

0|0
    0|0
    • Birde kalıcılar varmış uzun süre devam eden bildiğim kadarıyla

• Böyle isteyen biri olursa evet

• Seni böyle kabul etmeyen bir adamla işin ne zaten? Yani dünyanın en harika adamı dahi olsa (mümkün değil zaten) seni böyle kabul etmezse ne işin olur ki onunla?

• Olmaz o başka bir şey ama gerçekten sevdiğine bunu yapma

0|0
    0|0
    • Diktirmek istemiyorum ama eğer cinsel istek azalacaksa belki diye düşündüm

• hmm anladım seni azalır mı bilmem ama hiç değilse yapmazsın diktirdin diye

• Yok zaten diktirmesem de yapmam

• İğne getir dikecem asdfg

2|0
    0|0
  • Alakası yokk

0|0
    0|0
  • Çoraba cevirdiniz kukunuzu..

0|0
    0|0
  • Bakireyken daha az mi oluyor 😂😂

0|0
    0|0
  • yok böyle bir olgu. zevk ve isteği etkilemez

0|0
    0|0
  • Diktirmekmi istiyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tadını almışsın bir kere, diktirsen ne fayda?
    Bakireyken az istek olmasının sebebi tadını almamış olman tekrar diktirmen yine aynı az istek olacağına anlamına gelmez.

0|2
    0|0
  • yoo ne alakası var küçük bir operasyon sadece

0|0
    0|0
  • Benim isteksiz olmamın sebebi bakire olmam mı?

Vay anasını..

0|1
    1|0
    • Bakirelikle isteksizliğin bir ilgisi yok. Bakireyken de istek oluyor ama daha az

• Anacım yaşım 22, ruhum 90 diyim sen anla..

• Belli belli 😄

• aklı daha yatmada rezil

0|0
    1|0
  • Hayır olmaz

0|0
    0|1
Yükleniyor...