Mastribasyon yaparken 1 kere boşaldığımda 2 incisini yapamıyorum?

evet beyler bayanlar bu sitede gezerken bir konuda sevgilim 11 kez boşalıyor sabahlar olmuyor v. s gıbı yorumalr sorular gördüm dedim 11 mi yok artık ben 1 kere boşalıyorum 2 nciyi yapmak istemiyorum zorlasamda yapamıycakmış gibi hissediyorum napsam düzelir yardımcı olurmusunuz?

Güncellemeler:
Güncell beklediğim cevabı alamadım tek bendemi oluyor bu arka arkaya 6-7 yi durmadan yapabilen varmı?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 11 kez boşalan benimdir büyük ihtimal :D Dostum kegel egzersizlerinden çıkardığım bir yöntem var onla zevk bitmeden defalarca oluyor. sayı da sana kalmış. ben 11 kez boşaldığımda boşalma anında boxeri kapamıştım üstüne. O da bir nevi kegel egzersizlerindeki penis başını sıkma olayına eş olduğu için.)

0|0
    0|0
    • nasıl kanka şu kegel işini anlatsana bana bir ya daha demin yapmaya çalıştım tam gelecekken 1 dakika bekleyip tekrar tekrar bunun gibimi?

• kanka ben 3 dakkada bitiriyom işi belkı o kadar surmuyor beya erken boşalma var ya dediğin gibi ucuna gelıp beklıycem tekrar tekrar denıycem yarım saat gibi bir vaktim ollduğunda teşekkür ederım :)

• ulaş bana detaylı anlatıyım, başta zor gelio tutmak ama çözğnce insan kafasına göre hükmedio penise :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu benım ucuncu olcak bız yapabılıyoz ıste sız yapamıyonuzkı yapamıyonuzkı hehe^^

0|1
    0|0
    • Bizde yapıyoruz canım aradan 10 dk falan gecmesi gerekiyor :) devamı daha zevkli hemdeee peeh

• aynen kanka 10 dakka gecmesı gerekiyorda canım istemiyo onuda ya bir kere yapınca dert tasa kalmıyor rahatlıyom sigara gibi bildiğin :)

Erkekler Ne Diyor 2

• o tip paylaşımların çoğu yalan. dikkate alma derim.

0|0
    0|0
    • bro sendemi 1 kere boşalabiliyon 2ncisinı yapmıyonmu?

• beni 1-2 tatmin etmiyor genelde günde 3 tane yapıyorum sperm sayımda fazla çıktı zaten 4 günde bir 3 tane iyi geliyor :D

0|0
    0|0
    • 4 gün nasıl dayanıyon kanka ben her gün sabah akşam 1 kere yapıyorum yemek içmek gibi oldu artık :))

• ya temel ihtiyaç işte :D zor dayanıyorum uyurken gidiyor yoksa rahatsız oluyorum asdf

• en iyis kanka :D

Yükleniyor...