Deneyimi olan kız ve erkekler lütfen deneyimlerinizi paylaşın

bekaret hemen kolayca kaybedilen birşey mi ? vajinanın düdüaklarını açtırınca vajina deliği var hemen ordan kaç cm içerdede dir?şimdi niye soruyo diyceksiniz ben 7 8 yaşlarında annem bana banyo yaptırıyordu ki yıkarken o zmn oram çok feci acımıştı ama kuck olduğum için anlamadım bişeyde diyemedim anneme şimdi aklıma geliyor ve korkuyorum kan varmı bilmiyorum lütfen söyleyin bekaret kolay mı bozulur

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• küçükken yaşaığın olayda bekaretini kaybetmiş olacağını sanmıyorum daha da yaşın küçük blu çağına bile erişmemişssin daha o zaman için... bu kızlık zarı bekaret olaylarına dikkat et yok şu kadar içeride dışarıda bunlarla zaman kaybetme derim başka şeylerle ilgilen her seferinde söylerim o bekaret senin geleceğindir dikkatli ol başka şeylerle ilgilen...

2|0
    1|0
    • baska seylerle ugras derken?

• arkadaşlarınla gez dolaş,derslerinle ilgilen,kitap oku,film izle,kendini geliştirecek kurslara git,işe gir çalış, dışarıda vakit geçirçççç

Erkekler Ne Diyor 12

• Bekaret ile kızlık zarı farklı şeylerdir. Kızlık zarı soğan zarı gibi ince ve esnektir. Vajinanın yaklaşık 4 ila 7 cm içindedir ve kolay deforme olur.

Mastürbasyon, kaza, darbe vs sebeplerle zar yırtılabilir.

0|0
    0|0
  • Vajinanın dudaklarını açınca delikten 1-1.5 cm içeride zar.

0|0
    0|0
  • Yaş itibariyle tek başına doktora gidip muayene olabilirsin. Hem için rahat eder hemde ona göre davranırsın. Güvenebileceğin bir arkadaşın varsa o da anlayabilir.

0|0
    0|0
  • samimi olduğun arkadaşın varsa o baksın çok rahat gözüküyor ama vajinaya birşey sokma dışında spor yaparken baçakları fazla açmadan dolayıda zarın yırtılma olasılığı var ama her acıda zar yırtılması değildir , ama yırtılmış olsaydı kan gelirdi sen küçük olduğundan anlamasan bile annen tecrübeli olduğu için ne olduğunu anlardı boştan yere üzülüpte çanını sıkma

0|0
    0|0
  • öle okşamaya yıkamayla bozulsaydı dünyada bakire kız olmazdı sert birşey orayı zorlaması lazım kı bozulsun

1|1
    0|0
  • dısarıdan etkıyle kolayca bozulmaz ama bılemıyorum.Bunda utanıcak bırsey de yok annene soyle.Boyle boyle de...

0|0
    0|0
  • içeri bişey girmedikçe bozulmaz ve bozulunca unutamazsın

0|0
    0|0
  • girdiğini hissedersin merak etme normal bişeye benzemiyor gördüğümde bunu anladım...

0|0
    0|0
    • nasıl yanı?

• hayır ya gırıste bakıre bı kızla yapmak olamaynala yapmaktan farklı olmalı dıyorum anlatamadım kı

• yoo bi fark yok birinde penisi ilk soktuğunda tebessüm ederek zevk moduna geçr kasılma yoktur keyif alacağını bilir, birinde ise kafasında acıyacak acıyacakta acıyacak modunda olduğu için ilk girişte kasar hafif acı hisseder kasmazsa sorun yok hepsi bu hatta kiminde girdiğini bile anlamıyor bazıları sadece içindeki sürütünmeyi hissediyor hepsi bu

• 2-3 cm içerde.

0|0
    0|0
  • 8 cm yi geçmesi gerekiyor, aksi bir durum yoksa yani...

0|0
    0|0
    • cok abartı olmus...

• bekaret 2 3 cm ıcerde

• asıl bu abartı olmuş, esneme payınıda hesap edersek bu 7-8 cm ye tekabül ediyor, ayrıca o kadar yakında olsaydı bisiklete binen kızlar yada masturbasyon yapanların çoğu bekaretini kaybederdi!

• Kolayca kaybedile bilen birşey.2 cm içerde.Bekaretin gitti senin.

0|0
    2|0
  • en iyisi bir jinekoloğa git ve muayene ol burdan ne desek boş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ayrıca annen seni banyo yaptırırken tutup elini vajnana sokucak kadar cahil değildir:D

0|0
    0|0
  • 2 cm içerde, bazıları esnek oluyor sadece doğumda bozuluyor

0|0
    0|0
  • cevabı hep erkekler vermiş yalnız sanki kendilerinde bekaret varda

1|1
    0|0
  • of ya bu kadar cahil olmayın , ben eşimle ilk gece birlikte oldugumda kan geldi, ikince gece yine geldi üçüncü gece tekrar geldi, yani bekaret kolayca bozulmazzzzzzzzzz...

2|1
    0|0
Yükleniyor...