Ilk gecenizde böyle birşey yaşasanız fikriniz ne olurdu?

bazı bayanların zarları esnek olurmuş.hatta doğumda yırtıldığını bile okumuşum.evleniyorsunuz diyelim.geredek gecenizde böyle bir durumla karşılaşıyorsunuz.ne yaparsınız.eşinizin yalan söylediğini ve bakire olmadığını mı düşünürsünüz?

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• kan gelmezse sorarım kendisine gereçeği öğrenmeye çalışırım... sabah ilk işimiz jinekoloğa gitmek olur... gereçekten yoksa kızlığı benim karım olamaz...

1|1
    6|2
    • Peki doktora gittin kız çıktı. O saatten sonra o kadın seni ne kadar sever acaba ?

• acaba senin hiç cinsel ilişkin olmadımı merak ettim hani.

• arkdaşım bırakın bu erkeğinde bekaretli olma işini yaa... ne saçmalıyorsunuz erkek dediğin bakir olurmu...eski köye yeni adetler getiriyorsunuz... herkes yerini bilecek kadın kadınlığını erkek erkekliğini...

Erkekler Ne Diyor 23

• Yalan söylediğini düşünmem için bu konularda hiç bilgi sahibi olmamam gerek..Yinede esnek olma ihtimalini düşünüp,ok gibi geri fırlamamak için,yada fırlama ihtimalini göze alarak,araçlardaki hava yastıklarından bir tane sırtıma takardım gerdek gecesi,fırlarsak,duvarda resmimiz kalmasın diye.maazallah şeytan doldurur neme lazım:)

0|0
    0|0
  • Şahsen benim öyle bir sorumum olmaz :)

1- Zarperest değilim

2- gerdek gecesine bırakacağımı sanmam :)

3|0
    1|2
    • yani diyorsun ki kullan at yanlış mı anladım?

• Yanlış ve tamamen yanlış. Evleneceğin kadının ruhuna huyuna suyuna anlaşmana falan bak. derdin zar olmasın diyorum..

• Ben bu düşünceye hayranım. Hayranlığım azgınlıktan falan değil. Ben bir ömür aynı yatağı paylaşacağım adam ile birlikte olmadan gerdek gecesi denilen geceyi bekleyip o an mutsuz olduğumu fark ettiğimde ne yapacağım bir ömür ona katlanmayı mı yeğleyeceğim? Ya tenlerimiz uyuşmuyorsa? Ha çok mu önemli yatakta geçireceğim dakikalar, evet önemli, bir ömrümü geçireceğim.

• Tamamiyle karşılıklı sevgi ve güvene bağlı olduğunu düşünüyorum bu durumun. Eğer karşınızdaki insan size değer veriyor,seviyor ve güveniyor ise böyle bir düşünceye sahip olmayacağı inancındayım.

Yanlış anlaşılmasını istemiyorum ama genelde g.doğulu vatandaşlarım çarşaf olayında baskıcı durumda. Tabiki namus hassasiyeti olacaktır, ama bazı kararların hayatlarını birleştiren eşlere bırakılması gerektiği düşüncesindeyim.

Sonuç olarak, her kız kendine güveniyorsa ve vereceği cevaplarında tedirginlik hissettirmezse, eşinide kuşkuya düşürmez. Neticede şuan kızlık zarının esnek olabileceğini ve hatta belirttiğiniz üzere doğumda ancak yırtılma olasılığı olduğunu birçok kişi artık bilmekte. O nedenle belirttiğim üzere geri kalan sadece güven,sevgi,samimiyet...

0|0
    0|0
  • Evet bir kız arkadaşımın zarı esnekti.Birlikte olduk ama olması gerekenler olmayınca jinekologa gidip kontrol yaptırdık.Zarı esnekti.

Gerden gecesinde böylesi bir durum için günü mahvetmeye gerek yok die düşünüyorum.

Uygun bir anda jinokologa gider kontrol yaptırılabilir.

0|0
    0|0
  • Olay benim için yalan boyutunda kilitleniyor, bekarete önem veren bir insan değilim, fakat benden önce biriyle birlikte olup olmadığını öğrenmek isterdim. Zaten daha önce kimseyle birlikte olmadıysa penetrasyon kolay olmayacaktır ama aksi durumda foyası ortaya çıkar ve yalan pek haz ettiğim bir şey değildir. Jinekolog, bekaret testi falan bunlar bir kadın için çok aşağılayıcı şeyler bence.

0|0
    0|0
  • erkek seviyorsa inanır. bir kız arkaşım vardı onunkıde esnektı en az 5-6 kısylede işşilkisi oldu. evlendıgı gece kan gelmeyınce aglamış eşide herhalde esnek ondan demiş . oda zorlamamış . teknik olarak bakireydi.ama ustunden gecen herkesi biliyorum. kıssaca sana kalmış bırsey ınanma ıhtımalı yuksek ben olsam ınanmam basıma buna benzer bir olay geldı . hoş bakıre olup olmamsıda onemlı degıl benım ıcın onemlı olan yalana basvurmaması.

0|0
    0|0
  • daha önce bozmuşsam sorun yokkk esnek kızlık zarı sonuçta %1'den az görülen bir durum

her kan gelmeyene esnek kızlık zarı dersek ooo oooo :))))

0|0
    0|0
  • bi erkek bayanın bekaretinimi sever ? yoksa bayanın kişiliğini güzelliğini mi ? bence çok saçma bi olgu bayanlar erkekte neden bekaret aramıyorsa erkeklerinde bayanlardan bekaret aramamsı , içinde şühbe kalmaması gerekli.. kaldıki cinsellik yaşandıkça tecrübe kazanır ,yecrübe kazandıkça çok daha zevk alırsın bu 2+ 2 daha 4

1|0
    0|0
  • ha hay.. açar bakarım jinekologda neymiş... bende iyi jinekolg mu olur ansikloedilerini devrdim dermişim...

ha olay yalan boyutuna da kilitleyebilir.. ben bir kızla birlikte ollmadıysam o da bir erkekle birlikte olmamış olacak.. zihin o* olursa diyor bazı arkadaşlar bunu kimse engelleyemez... ama kızlık zarı olayı hem düşünücen hem fiiliyata geçicen.. yani kızlığı bozulmuşsa zaten ruhuda çoktan orosğuların derfterine adını yazdırmış demektir..

0|0
    0|0
  • bekarete çok takılan biri değilim. zaten evlenmeden önce çok iyi tanımam gerektiği için kişiliğini tam olarak öğrenmiş olurum. benim içinde gerekli olan budur.

0|0
    0|0
  • zor bir durum ama imkanısz ve çaresiz değil..eşler birbirine güveniyor vede inanaıyorlarsa sorun olmaz ayrıca bir doktordan da durum hakkında bilgi alınabilinir.

0|0
    0|0
  • Bende esnek davranırım..Hemen yırtınmam.. :PP

Sonuç olarak Joker'le aynı düşüncedeyim bende gerdeğe bırakamam zaten.. Sevdiğim kişi bakirede olmayabilir tanıştığımda ruhu bakire olmalı hep dediğim gibi.

0|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına vermesim abi tamam bakireliğe önem vermiyor olsa bile kişi eger karısı bakireyim demişse hani ozaman kan der acaba der yalanmı söyledi der yani illaki.

Ama karısıda aşkım ben bakireyim ama galiba esnek benim zarım demesi gerekiyordur bence

0|0
    0|0
  • zor bir durum gorunmesine ragmen

Sevgi herseyin ustesinden gelir

0|0
    0|0
  • Eger ben bakire oldugunu zannediyorsam, yani kiz bana öyle anlattiysa, sahsen bi damla da olsa o Kani görmek isterim o gece...

0|0
    0|0
  • Tecrübeli bir erkek zaten daha önce ilişki yaşayıp yaşamadığını anlar.

0|2
    1|0
  • hatta bakire anne bile olur bilirmisin...

kadın birde doğumu Sezeryanla yaptığını düşün...al sana bakire anne...boş ver böyle şeylere kafayı takmamak lazım...karını beğendinse ve onunla bir ömür geçirmeyide düşündünse gerisi teferruattır diyorum...

0|0
    0|0
  • harbi ben bu konuyu soracaktım unutmuştum

esnek nasıl oluyo ya... trambolin mi bu? zıpla dur valla zarda ne güze değil mi?

ya hangi çağda yaşıyorsun arkadaş! git doktora göster patlak mı sağlam mı görürsün... çok da takmam severek evlendiysem...

0|0
    0|0
  • evet kesinlikle

0|0
    0|0
  • esnek kızlık zarını bilmeyen biri olsa durum kötü

ama şimiki gençlik p.ç yavvv

0|0
    0|0
  • eşim bana neden yalan söylesin inanırım . doktorlada konuşuruz eşim isterse,

0|0
    0|0
  • yok düşünmezdim

0|0
    0|0
  • yok yok esnek falan hikaye istediği kadar esnesin mutlu sona ulaşırdım ben yırtardım yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• her kadinin kizlik zari farklidir,herkesin kendine göre bir farkli zar yapisi var, bizim erkekler bunu anlayamiyor bi türlü ,bazi kizlarda spor yaparken bile yirtildigi oluyor!

o kizin kani degmis carsaflari millet görmesi icin asildigi zamanlar gecti artik !

seni seven bir insan neden süphelensin senden? eger birini sevdiginde ondan birsey gizlemezsin zaten (mesela daha önce biriyle iliskin oldugunu), eger bunu gizliyorsan ,arada yeterince güven yoktur demektir, güven olmayincada sevgili olup iliskiyi girmeye degmez bence :(

1|1
    0|1
  • Olay eminim ki zarda değil. İlişki yaşamış bir bayanın cinsel organındaki değişim zaten biriyle birlikte olup olmadığını her halükarda belli ediyor bunun için zarı bahane etmeye ihtiyaç yok. Eğer ki bundan anlamayacak kadar tecrübesiz bir erkek varsa karşında o zaman regl döneminde bile birlikte olursan emin ol zarının daha önce yırtıldığı konusunda bile şüphe duymaz.

2|1
    0|0
  • bekaret zarı kadını ilgilendirir erkeği değil. çünkü kadının vücudundadır.

2|1
    0|3
  • Benim eşim aklına bile getirmedi yalan söyleyebileceğimi. O kadar ısrarlarıma rağmen doktora gitmedik ve yıllar geçmesine rağmen bir kez olsun lafını etmedi. Seviyorum bu adamı yaaa:)))

1|0
    0|0
  • kesinlikle evet

0|0
    0|0
  • Bakire olmadığını düşünen hıyarlar tanıyorum. O herifler düşünse ne olacak, düşünmese ne olacak?

1|0
    0|1
Yükleniyor...