System Of A Down sorunsalı ?

system of a down şarkıları hoşuma gidiyor ama ırkçılık yapmış öyle diyorlar dinlesem mi dinlemesem mi

ama ben asla bir şarkıyı sanatçıya göre dinlemem sanatçıyla şarkı ayrıdır benim içim mesela jastini dinlerim zerre kadar sevmem ama şarkıları güzel misal adam lambert gay olmuş olmamış beni ilgilendirmez slipknot islam karşıtı umrumda mı değil hayko duman lady gaga her haltı yapıyolar umrumda değil chris brown kadına şiddet uyguladı beni bağlamıyo ben şarkısına bakarım diye düşünüyorum yanlışmıyım?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sanatçı ve sanat evrensel olmalı, öyledirde zaten.Sanat nedir ne değildir konusuna pek girmeyeceğim.Biri veya birileri sanatı belli bir kesim için herhangi bir şeye karşı yapıyorsa o yaptığı sanat değildir bence .Önemli olan o biri veya birilerine para kazandırmamaktır ,tepki böyle gösterilir .Eğer destek vermek istiyorsak sosyal propagandasını yada maddi anlamda katkımızı da sağlarız sevdiğimiz sanatçılara.Sanatını sevmesek bile, yapılan sanat benim ideallerimle özdeşleşiyorsa ve olumlu bir şekilde dünyaya ve insanlığa daha önemlisi özgürlük adına yapılıyorsa ; İşte ben o tabloyu alır hoşlanacağını düşündüğüm birine veririm,tiyatro biletini alır başka birine veririm, dvdsini vesaire alırım birine veririm .Konu detayına girdim fakat tepki ve destek bu şekilde gösterilmeli.Sanatçılar sorun haline gelebilir ama sanat hiç bir zaman insanlık için sorun değildir.Sanatın sorun olduğu bir yer varsa bir zahmet kıçlarını kaldırıp sokağa dökülsünler, devrim yapsınlar .

Not:Sosyal mesaj içerir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Müzik evrenseldir..Dinlediğimiz kişilerin özlerinde nasıl bir insan olduklarını biliyor muyuz hayır.Kesinlikle doğru düşünüyorsun

0|0
    0|0
  • Ben de şarkılarını çok seviyorum bi arkadaşım dinlediğim için eleştirmişti beni ama dediğine katılıyorum bu yüzden hala dinliyorum ben

0|0
    0|0
  • Sonuçta sen onların müziğini dinliyosun demi gerisinin bi önemi yok :)

0|0
    0|0
  • Irkçılık yapanı dinlemeyeceksin arkadaş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ona bakacak olursan 1996 dan beri yabancı müzik dinliyorum yeri geldi metal yeri geldi pop yeri geldi tekno millet anlamadığın müziği neden dinliyorsun diye soruyor ya küfür ediyorsa malum bizimkilerin aklına iyi birşey gelmez.cevabım ise anlamadığım için dinliyorum anlasam dinlemem ayrıca küfür ediyorsada banamı ediyor diyorum geçiyorum.bu arada chris brown un don't wake me up,turn up the music,international şarkıları çok güzel son zamanlarda baya güzel şarkılar var 2011 den daha iyi 2012 nin parçaları

1|0
    0|0
  • Benim için de öyle, karakterleri ve düşünceleri bağlamıyor beni. SOAD ben de dinlerim ama kendilerini sevmem..

1|0
    0|0
  • Dogrusun. Ancak su var bayraktarlik seklinde sarkilarini kullaniyorsa o sarkilarla bir kisim insanlari harekete gecirebiliyorsa ben dinlemem o zaman. Hem genelde bilemezsin zaten her dinledigimiz sarkinin yorumcusunun bestecisinin soz yazarinin biyografisini mi okuyacagiz

0|0
    0|0
  • Önemli olan "müzik",gerisi hikaye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...