Agdayla aldil ve cok kotu oldu neden?

Vajinayi agdayla aldirdim ve cok kotu oldu sivilce gibi birseyler cikmaya başladı sivilce yani sıkınca beyaz geliyor sonra su gibi bisey geliyor of cok aciyor tuyde cikmiyo o bolgede acaba kil donmesimi oldu anlamadim gitti ne yapmam gerek jilete basliyimmi
cok hassas cildim var

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• hiç mi canın yanmadı beee

0|0
    0|0
    • Yanmazmi be öldüm öldüm dirildim

• o bazıları nereleri ile düşünüyor sorgulamak lazım, tamam kıl olmasa daha güzel ama kendi zevkim içinde canının yanması hiç güzel değil

• Evet haklsn

Erkekler Ne Diyor 13

• o bölge hassas bu nedenle normal

0|0
    0|0
  • Yapma onu.

Birkaç gün sonra oralar kabaracak. Çok kötü bir görüntü ortaya çıkacak. Eğer ağdadan sonra orayı nemlendirirsen ve o sivilceleri patlatmazsan kendiliğinden birkaç güne geçer.

0|0
    0|0
  • Bu Nasıl bir Soru Yaa Utanmyor Musun

0|0
    1|0
    • Neden utaniyim burada sağlığım söz konusu

• Ağdayla aldirma kendin alamiyorsan mikrop kapmişsin jilete devam banyo permatiği al en güzeli traş jeli al veya gibbs diye bir köpük var en iyisi o hassas ciltlere ;) saygilar bys

0|0
    0|0
  • Ya sogutmayin be!

0|0
    1|0
  • Jilet vurma

0|0
    0|0
  • yapan kişi fazla hırpalamış olabilir

0|0
    0|0
  • Normal Bence Sivilce Degil Kabariyodur sonra Gecer

0|0
    0|0
  • jilet kullanınca kıl kökü sayısı azalmaz veya çoğalmaz. yıl 2015.

0|0
    0|0
  • Kıl dönmesi erkeklerde bile oluyor jilet dahi vursan o bolgeye

0|0
    0|0
  • Kadın olmam zor Allah kolaylık versin

0|0
    0|0
  • gitti kutu maf oldun. yıprandı o artıkkkk :ppp

0|0
    0|0
    • Ondan mi bahsediyorm ben

• evet kutu maf oldu. o sivilce izleri kalcak hep kasincak hele hiiic olmicak zamanda cok kasincak

• sabret bekle biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Komedon gibi mi? Ağda hassas ciltlerde komedona sebep olabilir ama düşündüm de komedon vajina da olabilir mi acaba...

1|1
    0|0
    • Hayir daha cok ciban sivilce gibi bişey

• Sanirim aslinda pek bir bilgim yok ama dermatologdur büyük ihtimal sen yine de araştır internetten

• Tamam teşekkür ederim :)

• kıl dönmesi olmuş kanka ama ağdaya alışınca bişi kalmaz ağdaya devam et bence

1|1
    0|1
    • Ama cok aciyor ya sivilce gibi seyler gecermi zamanla acaba kafama takildi

• çok sıcak yapıldıysa su toplamıştır geçer

• Tamam ozaman :) teşekkürler

• Batık olmus olabilir jilet vur sonra tamamen ciksin tekrar jiletle ve topuk taşi ya da lif gibi deriyi kaldiran seyerle cildinin ustunden git keselrr gibi batik falan kalmaz

0|0
    0|0
  • Agdadan once ne ile aliordun

0|1
    0|0
    • Jilet

• Kolonya sur yad limon batiklar icin iyi gelir

• Tamam tesekkurlwr şu an mikrop kırıcı ilac surdum intihaplaniyor çünkü sivilceler

• Ya banada oluyo bende anlamadim ne oldugunu su seker agda varya ondan kullan en rahati o ne makine kadar acitiyor ne jilet kadar kullanissiz ne de agda gibi boyle sorun ortaya cikariyor

0|0
    0|0
    • Ekleyeyim ben sıkmıştım 2 gune kabuk oluyor 1 hafta kabuk kaliyo :(

• Rica ederim :) bende ayni dertten muzdariptimm

• :)))

Yükleniyor...