Kapat

Arkadaşlar ozellikle erkek arkadaşlar yardimci olabilir mi?

Arkadaşlar merhaba kimseyle paylaşamadigim bir durum var utandigim için ama burada gizlilik tercihi olduğu için paylaşmak istedim 2 aydır evliyim ve eşim bana oral yapmak istiyor ama ben cekiniyorum kendimi cekiyorum gecistiriyorum falan o her defasinda harekete geciyor ben kendimi cekiyorum ve bu durum canimi sikmaya başladı ilişkimizden önce hep. duş alirim ama ya tiksinirse benden koku problemi olmuyor mu vs. bütün bunlardan rahat olamıyorum ne yapmalıyım

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• ya kendi kaşınıyo bırak adamı denesin :D rahatına bak ablam.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• eger tampon kullanıyorsan veya ıltıhap gıbı seyler varsa koku olur lakın bunu da telafı edebılırsın ayrıca normal bır gununde ve temızken hıc cekınme bu konuda esıne guven

0|0
    0|0
    • Temizlik konusunda sıkıntım yok lazer epilasyon tedavisi gordüm bu yuzden hep temizim hijyen konusuna gelincede ilişkimizden önce hep duş alirim ama ne bileyim. tedirgin oluyorum ve bende ona yapamiyorum

• bence hıc sıkma kendını bu olaylar ıcın merak etme :) ne kadar renklı olursa o kadar guzel olur

• Oral'dan tiksinmemelis veya utanıp çekinmemelisiniz. Memnun kaldığınızda eşinize hak vereceksiniz.

0|0
    0|0
  • bence boşuna endişe ediyorsun bırak yapsın emin ol tiksinmez hem onun hem senin hoşuna gider rahat ol sıkma kendini

0|1
    0|0
  • Bir sey yapma cekinmen normal korkularinda yersiz degil. Bence otur konus esinle istemedigini falan soyle.

0|0
    0|0
  • yaw kimisinin nefesine kadar pis kokuyor. demekki temizsin kocan memnun senden şikayetçi oluncak birşey değil bu sıkıntı yapma sen

0|1
    0|0
  • boşuna tedirgin oluyorsun..
    rahat ol..

senin de hoşuna gidecek...

0|0
    0|0
  • sonra çok ararsın bence bırak ne istiyorsa yapsın, tadını çıkar

0|0
    0|0
  • Orali sen mi yapicaksin o mu?

0|0
    0|0
  • o senin kocan neden tiksinsin ki?

1|0
    0|0
  • sen aç baçaklarını keyfine bak o koku eşine mis gibi gelir sal kendini ama fazla çığlık atma

0|1
    0|0
  • Rahat ol ya sonra vazgecemicen :D

0|1
    0|0
  • Rahat ol çekinme yaparsa sen de zevk alırsın pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • sen canini sikma akisina birak gitsin

0|0
    0|0
  • Eşinde iş yok o halde

0|0
    0|0
  • O an onlar göze gelmiyor.

0|0
    0|0
  • Ben yapayim demistim bir keresinde o kokuyu duyunca bir daha kafami gobekten asagi indirmedim

0|0
    0|0
    • Ben hergün duş alırım ama yinede tedirginim

• Komu problemi yoksa bir orali deneyin bence baktin igrendi bir daha yapmazsiniz

• *koku

• tiksincek olsa yapmak istemezdi sen rahat ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence kendini çekme canım esin sonuçta burak ne istiyorsa yapsın

0|0
    0|0
  • İstediği bişey varsa karşılığıda olacaktır.
    Buna hazır ise hiç çekme kendini geriye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...