Bir çocuk cinselliği kaç yaşında öğrenmesi gerekir?

Eskiden yani bundan 30 40 yıl önce kızlar evlendikten sonra kocası anlatırmış ama şimdi hiçbişey eskisi gibi değil zaten bir kızın cinselliği kocasından öğrenmesi hiç normal değil şimdiki çocuklar 7 8 yaşında öpüşmeyi 10 yaşında cinselliği öğreniyorlar sizce bu doğrumu bence hiç doğru değil bu gibi durumlar çocuğun psikolojisini bozmakla kalmıyor lisede ve uni. Her hangi yaşta tecavüz edebiliyor bu çocuklar cinselliği kaç yaşında ve kimden öğrenmesi gerekir?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben 13 yaşındayken öğrendim annem elime eşim ve ben diye ansiklopedi var onu verdi onları okudum. Aynı şekilde çocuklarımada yapmaya planlıyorum

0|1
    0|0
    • Peki okuduktan sonra tepkin ne oldu? Neler düşündüğünü hatırlıyomusun

• Kendi çocuğun için doğru olanı yaparsın :)

• Teşekkür ederim eig için :)

Erkekler Ne Diyor 8

• çocuklar ergenlik döneminde biyolojik değişikliğe uğradığı anda (ergenlik) cinselliğin temelini öğrenmesi gerekir.
    Bu durum 12-13 yaşında başlaması gerekir.
    Ben şahsen yurtdışında 8. sınıfta biyoloji dersinde hayvan ve bitkilerin üremeleri konusunu işlerken insanları da işledik.

0|0
    0|0
  • Ben 7. Sınıfta öğrendim her şeyi arkadaşlar sağolsun :) şimdi çocuklar internetten dediğin gibi o yaşta öğreniyor

0|0
    0|0
    • Sadece internetmi dizilerin yüzde 90 nında bu sahneler var benim kardeşim 7 yaşında ve bu yaşta öpüşmeyi merak edip bende denemek istiyo

• Hadi be kardeşim uçmuş :)

• Malesef zamane çocukları herseyi erken öğreniyorlar

• En uygunu bence 15 yasinda ve kizlar annesinden erkeklerde babasindan fakat gel gorki maalesef aile bile bu konuda cekingen konusmaktan aciz.

0|0
    0|0
    • Malesef öyle ve çoğu çocuğun psikolojisi bozulur durumda

• Adı üstünde işte çocuk ne işi var demek geliyo cinsellikle ama artık malesef internet var kimseden bişey duymasına görmesine gerek yok önlemekte zor bu devirde Allah anne babalara yardım etsin

0|0
    0|0
    • Amin ya gerçekten zor bence belli bir yaş sonra bilgisayar alınmalı ama artık bilgisayar da kalmadı ellerinde birer tablet tabi internetsiz oynamıyolar da artık

• Cinsel eğitim dersi verilmemeli.

0|0
    0|0
  • Cinsel eğitim dersi ortaokuldan itibaren müfredata girmeli :D

0|0
    0|0
    • Ortaokuldan önce öğreniyorlar zaten

• Uygun değil çocuğun psikoloji yerinde olmuyo

• Uygun değil derken 11-12 yaş mı? Uygun değil

• 7-8 yaşında öpüşmekmi? ben ilk öpüşmemi 3 yaşında yaptım be =D

0|0
    0|0
    • 3 yaşını hatırlıyosun yani

• Yazımı okuyorsun tamam, ama yazımı anlıyormusun? her gün aklımın derinliklerine inmek için meditasyon yapıyorum diyorum, ayrıca 3 yaşında meditasyon yapıyorum demedim!

• Sende benim sorumu anlamıyosun neden birden sinirlendin

• ergenlikden 1 yıl önce öğrensin sonra sapık oluyo =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...