Sevgilim ereksiyon sorunu yüzünden beni terk etti?

merhabalar kafam çok bulanık ağlayamıyorum bile. 3 yıldır birlikte olduğum sevgilim var. bu işin adını artık koyalım istedim söz ve nişan konusundan bahsettim. kıpkırmızı oldu sertçe çıkıştı ne bu acele dedi. zaten 3 yıl oldu dedim yaşımız da ilerliyor dedim ne var bunda dedim bu arada ben 24 yaşındayım o 27 yaşında. astı suratını 1 saat boyunca konuşmadı benimle. akşam mesajlaşırken ereksiyon sorununun olduğunu ve bu durum yüzünden benden ayrılacağını söyledi. hiç cinsel birlikteliğimiz olmadı bunu bilmiyordum bu yüzden. ben de salak gibi ona hayallerimi anlatıyordum doğacak çocuğumuzdan falan bahsediyordum. bunu dert edinmiş kendisine ne kadar önemli değil ben seni sen olduğun için seviyorum desem de kabul etmedi. sen iyi bir insansın melek gibi bir anne olursun ben sana bunu sağlayamam dedi ve ben daha cevap veremeden engelledi beni whatsapptan. 2 haftadır evden çıkmıyormuş kimseyle görüşmüyormuş. gidiyorum kapılarına odası kilitli hiç çıkmıyor kendisine bir şey yapacağından korkuyorum o kadar dil döküyorum nuh diyor peygamber demiyor. ne yapmalıyım lütfen bir hal çaresini bulun bana...

0|0
320

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...