Bu Zamana Kadar Hiç Adet Olmadım? Sizce Bu Yakında Adet Olacağım Anlamına Mı Geliyor?

Bu zamana kadar hiç adet olmadım. Benim yapımdan dolayı heralde. Akıntılarım oluyodu sarı renkte. Bugünse koyu kahverengi kaka rengi leke olmuş ama kokusu aynı akıntı gibi. Bu yakında adet olacağım anlamına mı geliyor. Lütfen düzgünce yorum yapın

Güncellemeler:
18 yaşındayım
Pardon soruyu kendime göre yazmışım kardeşim için 15 yaşında şu an

0|1
10|8

En İyi Kız Görüşü

• 18yaş adet için çok geç bir yaş. mumkunse doktora git. belki rahimsel bir problem vardır. normalde kahverengi gelince en gec bir gün içinde kan gelmeye başlamalı. tabi sen de herhangi bir sıkıntı yoksa. bence git bir görün. bir ultrasonla bakacak duruma göre kan tahlili falan işte.

0|0
    0|0
    • Soruyu aslında kardeşim için yazıcaktım. Yanlışlıkla Kendim için gibi yazmışım. şu an kardeşim 15 yaşında

• Bir şey olmaz o zaman ben de 15te adet oldum. normal ;-)

Erkekler Ne Diyor 8

• 12 yasında ısen yakında olursun

0|0
    0|0
    • Kardeşim için soruyu kendime göre yazmışım kardeşim 15 yaşında

• bu soruyu neden burada sorduğunu anlamadım madem kardeşin için soruyorsun kendinden örnek vererek anlatsna

0|0
    0|0
    • Kendimden örnek vermek derken ben 16 yaşımın sonlarında oldum

• olabilir sen kendin ne yaşadıklarını anlatsan o da seni kendine örnek alır.

• Doktora gitsene

0|0
    0|0
    • Soruyu aslında kardeşim için yazıcaktım. Kendim gibi ben gibi yazmışım. şu an kardeşim 15 yaşında

• Valla hiç adetim değil ya -.-

0|0
    1|0
  • Doktora basvurdunuz mu hic

0|0
    0|0
    • Ya normal dediler bizim bir yakınımız lise sonda olmuş

• Soruyu aslında kardeşim için yazıcaktım. Kendim gibi yazmışım. şu an kardeşim 15 yaşında

• Ben 18 yasındayım dediginiz icin zaten garipsedim. 15 se olmayabilir fizyolojik yapı sonucta kendinize gorede degerlendirebilirsiniz

• Doktoro git bence cok gec kalmis

0|0
    0|0
    • Soruyu aslında kardeşim için yazıcaktım. Kendim gibi yazmışım. şu an kardeşim 15 yaşında

• yaşın kaç peki?

0|0
    0|0
  • bir doktora git burada vakit harcama bu sorularla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• rahim ağzı intihabı enfeksiyonu
    yumurtalıklarda kist
    hormon bozukluğu

testlerini yaptır sonra gel , doktor bilecek biz değil.

0|0
    0|0

• Bu yaşa kadar olmadın ve hala doktora gidip kontrol ettirmiyorsun vallahi tebrikler

0|0
    0|0
    • Soruyu aslında kardeşim için yazıcaktım. Yanlışlıkla kendim gibi yazmışım. şu an kardeşim 15 yaşında

• Ailende böyle bir durum var mı hic? Yani bu kadar geç olan?

0|0
    0|0

• Hastaneye gitmelisin yapıyla alakası olsa bile bu yaşa kadar olmaman sıkıntı

0|0
    0|0

• Dalga mı geçiyorsun kız zilli

• Hayır yanlışlıkla yazmışım

• Adet olman gerekirdi , doktora git

0|0
    0|0
    • Soruyu aslında kardeşim için soracaktım kendim gibi yazmışım. 15 yaşında şu an

• Bikaç gün bekleyin koyu renkli akıntı geldiyse. Yine olmazsa mutlaka doktora

• 18 yaşındasın ve hiç olmadın hemen doktora git

0|0
    0|0
  • Evet olur yani yakında :) ben korku filmi izlerken adet oldum :/

0|0
    0|0
  • yok artık bu yasına kadar olman lazımdı doktora gıt benceee

0|0
    0|0
  • olabilir evet.. doktora gitmiş miydin

0|0
    0|0

Yükleniyor...