Arkadaşlar kız arkadaşım bakire ve benimle birlikte olmak istiyormuş!

evet anlatmak istediğim olay, sevgilim seninle birlikte olmak istiyorum ama bazı düşüncelerim var diyor. hamile kalmak ya da evlenememek gibi. ama ben onu asla bırakmam. ne yapacağım bu konuda?

Güncellemeler:
arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlarınıza ve yardımlarınıza

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• sabret boşver kız korkuyo emin değil sonradan pişman olabilir seviyosan zaten bekle aceleniz yok

2|0
    0|0
    • ya bende illa yapacam demiyorum ama onun isteklerini de yapmak istiyorum ama bu durum karşısında ne yapacağımı bilemdedim

• sabret kız pişman olabilir emin değil korkuları var sabredin ben seni beklerim de yaşamasakta

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence kız korkuyorsa telaşları varsa evleninceye bırakın derim hem ne olacagı belli olmaz sen şimdi bırakmam diyorsunda ileride bir sorun çıkarsa bırakmak zorunda kalırsan ne olacak

0|0
    0|0
  • senın onu bırakaman weya bırakmamman sorund degıl bırbırınızı sewıyor olabılırsınız belkı kız arkadasında senın olmak ıstıyordur ama ölüm war hayat bu hıc bellı olmaz.hem bazen korundugu halde hamıle kalanlar oluyor. bence yapma o suan farkında degıl ama ılerde pısman olur. gerı donusu olmaz. erkeksın yap dıe bısey yok ne olaylar yasanacagı hıc bellı olmaz. fıkırlerınız degısebılır

0|0
    0|0
  • yaş daha küçük ne evlenmesi yahu. önce içinizdeki çocuğu büyütün. öyle çıkın meydanlara

0|0
    0|0
  • yaşlar kaç?

0|0
    0|0
    • 19

• istiyorsa yapın bence

• istiyor bunu ama işte ya ortada kalırsam ya hamile olursam gibi düşünceleri var bende zorlamak istemiyorum nasıl olacak bu

• kizi rahat birak.

0|0
    0|0
    • bende rahat bırakıyorum zaten illa yapacağım demedim

• ona evlenene kadar bekleyim de...sonradan pisman olcagimiz bisey yapmayalim..

gunaha da batmayalim de =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sen simdi biraz abazaliga baglaya bilirsin, hele kizi seviyorsan deli olur kudurur istersin.. Ama bide söyle düsün.

Kizin bazi düsünceleri var, ya evlenemezsek gibi. Kiz aslinda hakli. Sen onu birakmayacagini diyorsun olabilir oda seni birakmaz ama düsün bisey oldu, evlenemediniz her hangi bi nedenden dolayi... Allah göstermesin kaza felan gecirdiniz...

Nolacak sonra ? Kiz tek kalicak Bakireligi bozulmus vaziyette korktugu basina gelmis olur...

Biraz riskli yani..

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için

• BENCE YAPMA BU SANA KARŞİ B,İR OYUNDA OLABİLİR ANLINDA YAZMIYOR BAKİRE OLUGU YA ADET DÖNEMİNE GETİRİPYTE YAPSA BU OLAYI SENDE BENİM KADINIM DİYE SEVİ,NİRSİN ARTIK BENCE TEMKİNLİ OL VEYA COCUK KONUSUNA SICAK BAKMA KORUN

0|0
    0|0
    • haklisin diyorum, üstelik cok var öyle birakmam diyenlerin,hayatin gerceklerini göründe ,her türlü taritsmalari yasayinda ,ozamanda hala birbirinizi seviyorsaniz iste ozaman tekrar gel :D

• atesinkızı sana katılıyorum bencede o işten sonra birbirilerinden nefret etme döneminede girecekler belkide o duyguları üstünden atamayaçaklar en iyisi dogru zaman dogru yer

• Arkadasim milyon tane korunma yontemi var kondom tak kiz arkafasini kadin yap kafasi rahatlasin

0|0
    0|0
  • evleneceksin, ondan sonra

0|0
    0|0
  • oda istiyosa yap bazı şeyleri göze almıştır o illede evlenmek zorunda değilsin sen erkeksin yap bişey olmaz

0|0
    4|0
  • evlenene kadar bekleyin

0|0
    0|0
  • ciddiysen evlen o zaman...

0|0
    0|0
  • evde kalcam , beni boz evlenmek zorunda kalalım diyo , piişşttt ;) kıppıısss ne diyon?

0|0
    1|0
  • düşünme hayatın tadını çıkar dünya zevklerinden yararlan

0|0
    0|0
  • İlerde ayrılırsanız(inş.olmaz) baska birini cok sevipde bakireliğe önem veren birisi ise evlenmeyebilir. ne bileyim konusmamıs olup ilk gece ortaya cıkabilir bu durumda olabilecekleri düşünmek bile istemior insan. bence seviyorsan yapmamalısın...Umarım yardımcı olmuşumdur

0|0
    0|0
  • Eğer %100 evlenirim kafamda hiç soru işareti yok diyorsan yapabilirsin.Ama ne olacağımız belli olmaz diyorsan sakın yapma çünkü ayrılmak istediğinde bunu sana karşı mutlaka kullanacaktır.Ayrıca bunu kullanıp evlenme konusunda baskı yapar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...