Sevgilinizin kulağınızı öpmesi ne düşündürür?

özellikle sinemada falan sevgilinizin sizin kulagınızı öpmesi ya da hafifçe ısırması size ne düşündürür ? yani dudagınızdan falan öpmüyor, hicbirsey yapmıyor, bunu yapıyorsa bu cinsellik düşündüğünün bir göstergesi misir ?

Güncellemeler:
bundan rahatsız oluyorum, hatta dolaylı yoldan söyledim ama o hoslandıgımı düsündügü için devam etti.. hiç istemiyorum ben. sizce sert bir dille söylemeli miyim ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• yani ben dolmusta giderken kız sevgilisin kulağını optu sonra yaladı cok değil sinemada yapılması zevk verir kulak azdırmak için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Benim cinsellik gelir. Kulak abi bu, ön sevişme sırasında kullanılır daha çok. Başka bir izahatı yok bende.

1|0
    0|0
  • vardırya gazete köşelerinde sevgilinizi ateşlemek için 10 şey; kulağından öpün ısırın acayip tahrik olurlar .onlardan fazla okuyunca böyle oluyor işte.

0|0
    0|0
  • kulaktan öpmesinin bence tek açıklaması var kendince seni tahrik etmeye çalışıyor. ve anladığım kadarıyla bu işten pek anlamıyor :))

0|0
    0|0
    • aynen ya off :( gercekten istemiyorum..

• Cinsellik gelmez aklıma. Hoşuma gider ardından ben dönüp onun dudağına bir öpücük konudururum :)

0|0
    0|0
  • ahahaha. Sevgilim kulagımı öpse... Baya tiksinirim. Ama fantezi meselesi tabii

0|0
    0|0
  • çok hoşuma gider cinsellik düşünür mü bilmem ama o kulağı yesin artık :)

0|0
    0|0
    • cinsellik düsünmesini istemiyorum, ama belki sevdiginden yapıyor olabilir dye bir sey diyemiyorum..

• insan kulağında akupunktur noktaları olduğu için hassas bir konu tabi

• İstemiyorsan sertçe söylemelisin.

0|0
    0|0
  • Ben sevgilimin kulagini optugumde gulme kirizine girmisti hala guluyorum hahahaha :)))

0|0
    0|0
  • sexi çağriştirir...:):)

0|0
    0|0
  • öpmesi tamam güzel ama ısırması napıyo lan bu azdımı derim:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kendi cosmustur kullagini opmeyi sevdigi icin yapmistir.. sende cos diye :) yada oylesine kendi sevdigi icin.

0|0
    0|0
    • belki de..

• ha birde su istemiyorum nasil soyliyim dediginede.. belki sen istemiyorumu naz eder gibi soylediginde hoslaniyor ama istemiyor diye dusundugu icin devam ediyordur.. bence ciddi oldugunu belirt . istemiyorum sevmiyorum hatta igreniyorum de :) yapmaz birdaha. (tabi eger abazanlasip yapmiosa :) )

• aynen aynen. çok tesekkür ederim :)

• cinsellik diyorum

0|1
    0|0
  • aynen öyle tahrik etmeye çalşmış..

0|1
    0|0
  • evet!

0|0
    0|0
Yükleniyor...