Cinsel isteğimi bastıramıyorum?

Lütfen dalga geçmeden cevaplayın arkadaşlar cinsel istegimi bastırıyorum bakireyim mast yapıyorum hiçbirşey yaramiyor sanki daha kotu oluyorum günde 7/8 kere yapmisligim var o kadar kotu oluyorumki erkek görsem üstüne atlayasim geliyor ve artik çok bıktım napicam ben doktora. gitmelimiyim birseymi var bende?

0|1
5|41

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet normalsin.. Sağlıklı bir kız (eğer ilişki yaşamıyorsa) cinsel isteği 20-22 yaşlarında tavan yapar..

30 yaşına geldiği halde "çok namusluyum, irademe hakim oldum" diyenlere bakma sen.. Cinsel isteksizlik vardır onlarda..

Doktora gitmek yerine evlilik düşünen bir erkek arkadaş bulmanı tavsiye ederim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• İstekli olman doğal aslında. Çok yalnız kalıyor musun?

0|1
    0|0
  • yiyemediğin bir pastayı düşününce doymaz, daha çok istersin

0|0
    0|0
  • @_zen_ ilgilenir misin?

Sizin gibiler yüzünden dışarıda rahat rahat gezemiyoruz, "erkek görsem üstüne atlayasım geliyor" da ne demek ya :S. s

0|0
    0|0
  • Bu yaşadıkların yaşına göre normal, herkes bu yollardan geçti ya da geçecek. Ama günde 7-8 kez mast. yapman normal değil. Seni çok yorar ve vücut direncinin düşmesine sebep olur. Kendine hobiler edin, kitap oku, dışarı çıkıp dolaş... Bizler nasıl atlattıysak sende atlatacaksın.

0|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünüyorsan yapabilirsen evlen.
    ya da bir doktora git onlar bu azgınlığı dindirmek için bir ilaç verebilirler.

0|0
    0|0
  • Bir erkek arkadaş edin. Bastırma duygularını. Adam akıllı yaşa. sevgilinle seks yap. Bu güzel bişey. Ama bastırma. Bastırırsan içinden çıkamazsın.

0|0
    0|0
  • kafada bitir

1|0
    0|1
  • Bastır, rahatla.

0|0
    0|0
  • abest al ve namaz kıl bacım

3|0
    0|0
  • Acayiplik sende değil isteklerinde arzularını karşılayamıyor ve yaptığın mast la kendini yeteri kadar doyuramıyorsun ve evlendiğin zaman dahi bu böyle devam edecek ateşli ve arzulu bir cinsel hayatın olacak.

0|0
    0|0
  • Bastırma , hayatın en büyük zevki , yaşa doya doya

0|0
    0|0
  • canım gunluk spor yapmaya calıs her gun enerjını harca

0|0
    0|0
  • Duvara sürt azgın bakire.

0|0
    0|0
  • Mast zevk vermez. Tatmin etmez. Seks yapmalısın. Ya da bul biri oral yapsın sana

0|0
    0|0
  • Ya erkek bu. Bizim kızlar bu kadar terbiyesiz değil. Sazan avına çıkmış bu

0|0
    0|0
  • 7 kocalı hurmuz ol sana bır tane yetmez :))

0|0
    0|0
  • Çiftleşme zamanın gelmiş senin

0|0
    0|0
  • Ver gitsin

0|0
    0|0
  • Düşüncelerini kafana kendini farklı şeylerle meşgul et

0|0
    0|0
  • bazen bendede gordugum her kızı kucaklayasım gelıyor libidon yuksek normal bu..

0|0
    0|0
  • @rememberUS
    Yeminle deforme ederim
    kan çıkartmazsam adam degilim
    3 ay da zor gelir kendine

0|0
    0|0
  • anal ilişkiye gir bence mast bırakırsın

0|0
    0|0
  • Anlıyorum yaşın tam olarak kaç acaba?

0|0
    0|0
    • Yaşım 18

• canım yaşın itibarı ile böyle şeylerin olması normal. Dönemsel bir durum olduğunu düşünüyorum. Bunun tedavisi olduğunu sanmıyorum. Kaldı ki bir rahatsızlık değil bu neden tedavi ettiresin. Genelde erkekler böyledir ancak bayanlarda da bu tür şeyler olabiliyor. Yadırgama bir süre sonra daha da durulacaksın

• hekime gitmeyi bir dene, mast da öyle çok sağlıklı bir çözüm değil bence...

0|0
    0|0
  • evlenecegin kişi çok sanşlı birisi olcak.:)

0|0
    0|0
  • değişik mast yöntemleri kullan

0|0
    0|0
  • ozelden goruselim yardimci olcam sana

0|0
    0|0
  • doktora degil psikiyatriste git..

0|0
    0|0
  • Bazı antidepresan ilaçları libidioyu düşürür onları dene

0|0
    0|0
  • bence evlen artık yaşa cinsellliği

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 5

• evlenmelisin

0|2
    0|0
  • Ben bastrmiym onume gelenle yatiym sende yap zararı yok

0|0
    0|0
  • Namaz kil

2|2
    0|0
  • Yok aşkım senin ki gayet normal bişey, bende bakireyim ama kendimi başka şeylere verdim sürekli ders çalışıyorum kitap okuyorum dizi izliyorum çıkıp geziyorum... Çok fazla takılma cinsel isteğe yoksa hayatını yaşamanda sıkıntı yaratır sana. Eğer cidden ileri boyuttaysa kadın doktoruna git belki yatıştırıcı bir ilaç verir, bunun ilacı var mı bilmiyorum ama dediğim gibi hobi edin ve çok fazla mast. yapma yapmak istesen de yapma. Çünkü insan yaptıkça cinsel istek artıyor haftada 1-2 kere yapmaya alıştır kendini

0|2
    0|0
  • Duvara sürtün alev çıkart :p

1|2
    0|0
Yükleniyor...