Penisimin içinde idrarımı yaparken yanma ve kaşıntı var doktora gıttım cınsel yolla bulasır bu hastalık dedı adama ne hastalıgı oldugunu sormadım?

aynı sorunu yasayan varmı? ayrıca antıbıyotık tedavısıyle gecermıs dedı doktor ama tedavını olmazsan riskli bır durumla karsılasabılırsın dedı , ıkı hafta seks yapmamı yasakladı ve ondan sonrada prezarvetıfle ılıskıye gırmemı soyledı morelım bozuk bıraz yani..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Benimde başıma gelmişti. İdrar yolu enfensiyonu. Kondomsuz ilişkiye girmişsin belli. 1 ay kadar condomsuz ilişkiye girme karşı tarafada bulaştırırsın. Muhtemelen azitro adında bir antibiyotik birde iğne vermiştir. Eğer doktorun dediklerini yapmaz ve ilerletirsen rahatsızlığı kısırlığa kadar gider. bu hastalık amerikada cok yayğın. onun için illede condom diyoruz. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • evet aynen ıgnede verdı iğneyi oldum sımdı haplara devam edıyorum , ne kadar zamanda gecmıstı sızde ve tasıyıcı bı hastalık mıdır bu? sımdı ben cınsel ılıskıye gırmeye korkuyorum aradan bır senede gecse ben cınsel ılıskıye gırersem acaba kız arkadasıma bulustırdım mı dıye kuruntu yapmaya baslarım :S

• Teşekkürler eig için

• rıca ederım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• sen ölüsün oğlum

0|0
    0|0
  • Durex zengin oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...