Bekaret konusu neden hemcinslerim tarafından masum hale getiriliyor?

merak ediyorum da kızlık zarı sadece sağlık için var önemsiz diyenler kızlar var yani içeriye herhangi bir bakteri pislik gitmesin diye öyle diyorlar kendileri :) ya allah aşkına biraz beyniniz çalışsın pekaretini kaybedince o koruyan zar artık olmicak yani artık sağlıksızmı olucaksınız şunu önce bir kabüllenin artık herşey allahın isteği doğrultusunda olur Evlenin nikahınızı kıyın ne halt ediyosanız eşinizle edin ona buna verip bekaret bacak arasından ibaret değil beyinler bakir olsun demeyin ne demek bu ne saçma bir söz beyninizle ilşkiye girmiyorsunuz nitekim ama bu durumu kabul eden halk arasında yokluk ya da abaza diye tabir ettiğimiz kesimlerde var :D?

Güncellemeler:
arkadaşlar sevgili erkekler kızların çoğu zevkle bekaretini vermiş eksileyenden eleştiri tapanlardan bunu rahatlıkla anlaya bilirsiniz Allahın emirleri diyorum tıp diyor ALLAH diyorum ben bilmem diyorlar ya siz ne kadar zavallaısınız bu gibi kızlara pirim vermeyin

0|0
10|24

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Bu durumu kabullenmek ne kadar medeni olunursa olunsun ahlaksızlıktır. Tabi tamamiyle sıfır cinsellik demiyorum. Bir kız ilişkiye girebilir ama bunu ne kadar devam ettireceği daha önemlidir. Bakirelik bozulana kadar korku, saygı, ahlak, din vs düşüncesiyle kızlar uzun süre bekliyorlar ama bir bozuldun mu tabiri caizse yanlış anlaşılmasın marşa vurulmuş motor gibi durmuyorlar sonra. Ben bu durumu yaşadığım veya karşılaştığım bütün kız arkadaşlarımda bunu gördüm. Bakireliğin bozulabilir cinselliği isteyebilirsin de herşey kızlık zarı bozulduktan sonra niye daha kolay hale geliyor ki? Her cinsel ilişkiye gireceğin insanla sanki ona ilk defa bakireliğini veriyormuşcasına hassas davranıcaksın ve düşüneceksin. İlk buluşmalarda sevişmekten bıktım tiksindim ve yaşadığım veya gördüğüm ilişkilerin hepsi ne kadar hızlı başlarsa samimiyet ve yakınlaşma o kadar kötü ve erken bitiyor. Saygı azalıyor kızlara bu sefer. Kızlık zarı mı engeldi bu kadar kolay kız olmamanıza yani. Cidden seçici ve sabırlı kızlara hayranım bu konuda. Buna erkekler şöyle der kendi aralarında özürdileyerek söylüyorum '' Y*rrağn tadını alırsa bırakamaz'' bu söz çok ünlüdür ve kızlar bu sözü söyleyenleri haklı çıkarmak için malesef ellerinden geleni yapıyor gibiler.

4|1
    1|0
  • Sende haklısın. Allah herkese gönlünce olan birisini nasip etsin.

4|1
    0|0
  • Sonuna kadar katılıyorum, o bacak arasında aranmaz diyenler kendilerini kurtarma peşinde yedikleri haltları kabul etmezler, ben yine de onlar için çok üzülüyorum yanlış düşünerek değerlerini kaybediyorlar, bir erkeğin bir şeyler aldıktan sonra kalıp kalmayacağını kestiremiyorlar, o önemsiz gördükleri zar aslında kızlar için nimet, erkekleri köpekleri yapabilirler ama maalesef onlar erkeklerin köpeği oluyor, seni tebrik ediyorum.

5|0
    3|0
    • ama bu yaptıklarını bilerek isteyerek zevk alarak yapıyorlar yani son pişmanlığın geldiği nokta aşağıdaki kızların yanıtlarından da belli sadece acıyorum.

• @dreams4x4 teşekkür eyvallah

• Rica ederim

• Hhahaha demek sagkik icin varmis cok komik butun evliler sagliksiz demek saglik icin varsa bozdurmasinlar madem :)

2|0
    0|0
  • ne alaka cok bilmiş bayan.. bna gelen kızın geçmişi ilgilendırmz senın kafada hp oraya calışmış..

5|0
    2|1
    • işte bahsettiğim kesimden biri he canm he

• bunlar zerdüşt. Ondan böyle düsunuyor.

• @sudo_su sen ne zikime atlıyon ortalıga sende mi bakiresn mk..

• Bir imzayamı bekaretini vericen?
    Ne mâlum ayrilmayacagin o zaman kocan da verme :)

6|0
    3|3
    • ne demek istediğini anlamadım ama imza değil allah katındaki nikah o akıllı konuşun birzcık

• @HerşeyMuamma p**evenk sana ne milletin bekaretinden?

• @angelov sana tek kelime söylüyorum gavatsın.

• Aha da mantıklı düşünen biri. Layk

2|1
    0|0
  • Helal olsun kardeşim.

5|0
    1|0
  • Aynen, dediklerine kesinlikle katılıyorum. Bu söylem, FM verici kızlarına ait. Züğürt tesellisi işte. Onlara acıyorum sadece.

3|0
    2|0
  • her kesimin bir bahanesi var. bekaretini zevkle verirken bunu düsünmeyenler daha sonra bekaret beyinde biter der ki bence bu da yanlıs değildir ama tabiki fiziken bekaret de önemlidir.

milli olamayan erkekler de ben bu kadar karıya atladım su kadar sktim diye dolasır ya da isteyip de olamaz ve bunun dinen haram olduğunu bahane eder. çift kişiliklidir. hangisi doğru hangisi yanlış belli değil?

seks türkiyede bir tabudur. cünkü gelenek ve görenerklerimiz, adetlerimiz bunu bu hale getirmektedir. dolayısıyla bu kararlar insanların özgür iradesine bırakılmalıdır. verilecek bir hesap varsa bu öteki tarafta zaten verilecek. kimse kimseyi yargılayamaz.

2|0
    0|0
  • Ya gerçekten böyle dobraca lafı kitlemişsin helal olsun ben merak ediyorumda çocuklarının yüzlerine nasıl bakıcaklar ilerde gülsem mi sinirlensem mi bilemedim :)

3|0
    2|0
  • Çünkü aslında gerçekten sadece bir zar. Namusun, şerefin, haysiyetin sevdiğin insanla birlikte olmak ile bozulmaz. Müslümanlığa göre her ne kadar yanlış bir durum olsa da cinsellik, benim açımdan sadece sevilen, sayılan, güvenilen, değer verilen ve görülen insanların birlikte yapması sorun değil. Karakteri 4/4'lük olup da kızlığı olmayan kadına "çöp" muamelesi yapmak insanlık mı?

2|0
    1|1
  • Sen o bekaretle ne yaptın? Dünyayı mi kurtardın? Ne icraatler başardın o varken? Peki neden bir altın tepsi gibi sunuyorsun insanlara bekaretini?

0|0
    2|1
  • Doğru Söylüyor, Alın Verin Ekonomiye Can Verin...

2|0
    1|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz

2|0
    3|0
  • allah olmadığı için senin gibi örümcek kafalılar umurumuzda değilsiniz

1|1
    4|1
  • Ya bekaret bekaret...
    Madem bu kadar değer veriyorsunuz. Niye ulu orta bu konuyu açıp duruyorsunuz?

3|0
    1|0
  • Ben böyle kafa görmedim harika :D

0|0
    0|1
  • bakire olanlar için dünyanın en önemli şeyi olmayanlar içinse çok gereksiz bişey. ikiside yanlış ama.

0|0
    0|0
  • bekaret giderse cereyan yapar arada kalır zatürre olurlar :)

0|0
    0|0
  • Birbirinizi goygoya devam cok sansizim cok

0|0
    0|0
    • Cinsel saglik basligi altinda surekli ayni yazilarin donmesi bu ne cinselligi ne sagligi senin cinselligin yok ki sagligin olsun konunun adini bekaret koymalari lazim aslinda

• Bazılarının işlerine öyle geliyor de ondan. Yani kirli hallerini temiz-masum göstermeye çalışıyorlar.
    Dürüst olsalar içim yanmaz. Sonrasında karşıdakini kandırarak ve yalanlar üstüne evlilik-mutluluk inşaa etmeye çalışıyorlar.

2|0
    0|0
  • helal başgan oyum sana.

3|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Canım yarın öbürgün bekaretini koruyamadıgın zaman ve o bekaretın gittigi zaman ozman tekrar dusuncelerını paylas burada neye mana buluyosan on yargıyla yaklasıosan unutma allah aynısını yasatır insana şu namuslu namussuz sapık abaza namus ıkı bacak arasında degıl muhabbetlerınden cıdden sıkıldım..! Sanane yani.

5|0
    2|2
    • o zaman bende sanane diyorum ilgini çekmiyorsa okuma ve yanıt verme bu zor değil dimi :) ayrıca merak etme allah herkese beyin vermiş kullanmayı bilen vede bilmeyen her koyun kendi bacağından asılır kaybedenler benim nazarımda (ahmaktır)

• Yahu manyakmısın sen ilk olarak ben bakıreyım 2 ci olarak ben burada kendımı savunmuyorum kadınları savunuyorum su ıgrenc ön yargılarınızdan nefret ediyorum samandolu beynınız kimin ne yasadıgını ne sen bılırsın ne ben bılırım bır tek allah bılır ınsanlara suc atmayı ne kadar kolay beceriyorsunuz vicdandan yoksunsunuz.. Cok kolay harcıyosunuz ınsanları etrafımda bınlerce bakıre olmayan kadınlar var olabılır kımsenın kımseyı yasantısı ilgilendırmez ne sanane benım ustumden kac kısının geçtiğinin * ..!

• yanlız ben pişman olan yaşadığından utanç duyan tecavüze uğrayan vs vs bunları ayırıyorum zevk için yapanlardan bahsediyorum bunuda not düşiyim.

• Sağlık konusu doğru tıbben gerçek bir şey inkar edilemez. Diğerine gelince de hayatta herkesin kendi yaşantısı kimseye laf etme hakkımız olamaz. Unutma o kişileri sen yargılarken bu kötü enerjiyi kendine çekiyorsun başına gelme oranı çok yüksek yani

5|0
    2|1
    • hayır yok yüksek diye bir şey de yok iradesiz kişilik meselesi ayrıca sağlık demişken bak oraya not düştüm evlendiğinde yani tıbben bekaretin artık olmuyor bu da senin sağlıksız olucağın anlamınamı geliyor ayrıca ben hemşireyim :)

• O halde hemşire hanım kızlık zarı dediğimiz şey tuvalet eğitimini aldıktan sora pekte önemi olmayan birşeydir tıbben. Zira rahmin içini mikroplardan koruması için yapılmıştır yine tıben diyorum. Bunu benden iyi biliyor olman gerekir öyle değil mi hemşire ;) kendi branşında birhaber olduğun çok açık o zaman dinini araştır hani çok bahsettiğin allahı Kınamayın kınadığınız şey başınıza gelmeden ölmezsiniz diyen peygamberi. Seninle tartışmak istemiyorum. Ruh halinin karmaşıklığı ortada

• inanıyorsan inan ya da inanmıyorsan maymuna tap banane farklı olmak için maymun gibi şekilden şekile giriyorsunuz sizi zavallılar

• bekaret beyindedir aşkım yha. s. s = otobana dönmüş kız atasözü.

2|2
    0|0
  • Kızlık zarının görevi tuvalet eğitimini alana kadar keşke bir tam öğrenseydin

0|0
    2|0
  • Elalemin derdi beni mi gerdi derim bu duruma

2|0
    1|0
  • Kızlık zarı kuranda geçiyor mu? Herhangi bir ayette kızlar namusunu korusun diye oraya zar koyduk vs gibi bir söz geçiyor mu yani? Bebekken vajinamıza kaka bulaşıp hastalık bulaşmasın diye var o zar. Regl olunca işlevini yitiriyor. Namus iki bacak arasında değildir evet. Herşey beyinde bitiyor. Oraya dokundurmadan herşeyi yapanlar ne oluyor? O zaman öpüşmek, el ele tutuşmakta günah, namussuzluk. Düşüncelerinde bile namussuzlaşan var. Namussuzluk sadece yatıp kalkmayla olmuyor. Hayatında biri varken göz ucuyla başka erkeğe bakıp iç geçiren veya aklında kötü niyet kuran kişiler bana göre daha namussuz...

5|1
    3|3
    • Zina deyince aklına ne geliyor ayy allahım alın bunları burdan

• Ademle. havva zina da yapmamis. basit seylere takılın siz. kim ne derse desin kizlik zari bekaretin temizligin seffafligin simgesi. bir kadinin bir sahibi olmali..

• Hz. Adem ile Hz. Havva baba-annemiz ilk insanlardı. Allah dünyaya inip nikahlarını kıyacak değildi. Zar Kur'an'da geçmiyor; ama o zar kaybeden haram yolla kaybediyor değil mi. Haram ise Kur'an'da geçiyor değil mi arkadaşım. Nikahsız zarı kaybetmek, öpüşmek, ellemek, fingirdeşmek de haram. Dolayısıyla harama götüren, yani sonucu haram olan herşey Kur'an'da geçiyor. O dediğin zar konusu da bir şekilde geçiyor diyebiliriz. Yok geçti geçmedi demekle onu haramlık sınıfından çıkarmak da anlamsız kalır akıllı insanlar için. Unutma, senin adresin de Kur'an'da geçmiyor. Bu buna benzer aptalca bir önerme işte.

• Aynı düşünüyoruz canım her b*ku yerler sonra yok namus bacakarasında değil kafada yok hangi çağdasınız vb gibi oorospu karı lafları bu cahillikse ben gurur duyuyorum

3|2
    6|0
    • KESİNLİKLE aynen sana katılıyorum alttaki kılzara baksana bekaretlerini bilimsel cevaplıyorlar zavallılar :D

• helal size kızlar ! en komiği de o zar beyinli dedikleri erkekler onları kabul etsin diye gidip utanmadan diktiriyorlar bide :(( daha kendilerine saygıları yok

• Yarası olan eksilemiş ahah :d

• Bu kadar mı güzel saçmalanır tebrikler

6|0
    4|2
  • Bir kadin olarak anca bu kadar kendini dusuk gosterebilirdin. Senin gibi hemcinslerimin olmasindan utaniyorum. Erkegine hizmet eden erkegi icin yasayan vsvsvs ezikce. 2. sinif bir kadinsin.

8|2
    4|5
    • Senin gibi folloş olacağını namusuyla yaşar. Hangisi saygıdeğer gözünde?

• :d he he

• Kadının görevi var, erkeğin görevi var. Kadınlık görevini hakkıyla yapan kadınlara ezik yakıştırması yapmak dinden habersiz olduğunu gösterir. Kadın da erkek de görevlerini yerine getirmeli. Görevler karışırsa, aha da böyle hızlı boşanmalar olur.

Yükleniyor...