Bı kontrol edermısınız?

testısımın
sol tarafına dogru penısle bırlesım noktasından damarlar ınıyo ya hanı,
bende onlar elle tuttugumda hıssedılıyo, sarj aletı kablosu gıbı
kalınlıgı hafıf kalın gıbı tutuluyo yanı, bı kontrol eder mısınız
sızdede oyle mı? Varıkosel cıkmıstı bende 2.5 mm ama onla alakası var mı
bunun bılemedım bı yardımcı olursanız , saygılar

Güncellemeler:
bılgısı olanlar bı el atsalar

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Varikosel urolojiye bir görün

0|1
    0|0
    • gıttım gorundum cok zor oluyo habıre acmak zorunda kalıyon ozellıkle doppler cektırmeye kıl oldum, varıkosel cıktı sperm testı yaptırmadıgım ıcın ne kadar etkı ettıgı bellı degıl, ygs ye gırıcem 6 ayda bır kontrole gel dedıler ama ygs den once dusunmuyorum kontrolu amelıyatı var bıde korkuyorum zate

• Fayda gördüm ameliyattan sonra hemen kalktim ertesi gun hic ameliyat olmamis gibiydim

• ıns banada oyle olur olursam eger

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yok ulan yok rahat ol birak kendinle ellesmeyi

0|0
    0|0
    • abı be ne kendınle ellesmesı, kısırlık yapabılıyo evlenmeden once kontrolde bunada bakıyolar uzun senelerdır, bacakta varısın testıste olması bu yanı anlatabılıyom mu, sıcaklık dengesını bozdugu ıcın genıs damarlar sperm uretımını bozuyo yanı onemsenecek bı durum

• Benim pipim damarsız kendi halinde

0|0
    0|0
    • kardes orda degıl zaten sol testıse dogru ınerken o baglantı yerı

• Anladım o zaman olabilir ama penis ve çevresinde damarları belli olan kişilerin hepsinde bu sorun yoktur heralde

• penıste sıkıntı yok aga varıkoselle alakası yok penısın, sadece yumurtalar, onların cevresınde yumurtalar damarlarla baglı gıbı duruyo ya yukarı dogru ordakı sol yumurtaya uzanan damarlara dıkkat et, erkeklerın %75 ınde goruluyomus ama problem var anlamına gelmıyo, bende damarlara fılm cektırdım ıste normalınden 1 . 3 mılım fazla kalın cıktı ama genetıkte olabılır vallahı tırsıyorum yenı evlenen yakınımda amelıyat oldu bu sene ygs de var amelıyat olabılırım, once sperm testı yaptırıcam tabı, belkıde her sey normal cıkar.. ıns

Yükleniyor...