Testosteronum fazla çıktı?

Evet bugün test yaptırdım biraz fazla çıktı, çok tüysüz sayılmam ama belirgin bir kıllanmam yok, saç dökülmem falan da yoktu.

İlerde doğurganlığımı etkiler mi acaba? Veya nasıl çözülür bu?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• kadında testesteron fazla cıkarsa ne oluyo kı

0|0
    0|0
    • İşte kıllanma falan yapıyor, ama bende öyle bir sorun yoktu, genel kontrole gittim, çok azıcık yüksek çıktı zaten ama korktum belki çocuğum falan olmaz diye

• gecmıs olsun, sanmam cunku sonucta bı kadınsın yanı testesteron fazla cıkınca cocuk yapabılıyon anlamına gelmedıgı gıbı cocugun olmaz anlamınada gelmez, ıkısınınde gereklı baska durumları var, sende kendı durumlarını kontrol et dıger hormonal seyler vsvs.

Erkekler Ne Diyor 5

• Steroid kullandın mı hiç?

0|0
    0|0
    • Hayır spor yapmam pek, zayıfım zaten

• Etkilemez.

• Tamam sağ ol

• Doktora görün daha sağlıklı olur onun tavsiye vermesi.

0|0
    0|0
  • Teste göre doktor ilac verir zaten.. yapilmasi gereken bisey varsa yani... ddoğurganlıgida etkilemiyo onu biliyorum. . ama killi değilim demissin ama bence killi olmakta kötü bisey degil zaten

0|0
    0|0
    • Zaten az kıllı da olsan çok kıllı da olsan ağda yapmak zorundasın kadın olarak, ben orta kıllıyım :)

Ama bu testosteron artışında sakal göğüs kılı gibi erkeksi kıllar çıkıyor yani zaten herkesin koltukaltında var farklılık yaratanlar bunlar, bende de bu erkeksi kıllar yok

• Evet bu guzel... ama bazi insanlar bikini bölgesi yani genital bölgede kil severler biliyosun dimiMdimi?

• Lazer yaptırdım ben bilmem

• Nerede hangi bolume gidip yaptiriyorsunuz bunu

0|0
    0|0
    • Endokrinoloji.

• Sebepsiz yere yaptirabiliyor muyuz bunu merak sebebiyle saglik icin

• Hmm saçım dökülüyor çok bir baktıralım mı falan diye git, benim küçüklükten bir sorunum olmuştu onun geleceğe yansıması var mı diye ölçtürmeye gittim.

• En büyük düşmanın o sana herşeyi yaptırabilir kanka:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu doktoruna soraydın ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...