Bana bir yol gösterin ya :( nolur?

Ya ben bu zamana kadar tek bir kafayla gittim bugun nişanlımla birlikte oldum tabi defalarca denedik acıdıgı için yapamıyodum canım cok yanıyodu bu bir kere olmuo diye sinirlendi parmagını soktu canım o kadar cok yandıki geri kactım fakat buraya dıkkat verin yani hiç varla yok arası kan ama kan bile denilmez zedelendi diyip gectik... Bugunde sonunda öyle böyle acıya acıya birlikte olduk ama hiçbişi gelmedi ve ben bu adamla 4 senedir birlikteyim nasıl bişi gelmedi ben anlamadım düşüncükce kafayı yiyorum oda ne kızdı nede aksi bişi dedi kızm kurma kafanda öyle seyler dedi ama ben kendimi yedim bitirdim bunun için ne bilim bir doktor ya da fazladan bir bilgi varsa yardım edin ne yapacgımı sasırdım hala şoktayım ben

Güncellemeler:
Ya benim buna hal care bulmam lazım evlenicegim adam tamam anlayışla karsıladı olabiliyo böle dedi namus iki damla kanla olmuo benim sana güvenim sonsuz dedi ama ne bilim insanın içinde düşünceleri vardır mutlaka dimi? Böle olursa biterim ben ama ben ondan önce vallahi billahi bişi yapmadım ya allahım nie böle oldu :(

1|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• kızım zar denilen bir iç dokuya ait deri. 2-3 mm yırtılıyor. daha ne kadar kan gelmesini bekliyorsun. milletin abarttığı gibi çeşmeden akar gibi ggelmez. akıllı olun. kan kaybından mı öleceksiniz. hiç mi yanağını ısırmadın hiç mi dişin kanamadı. bu da öyle. yanağın içindeki doku ile zar aynı dokuda.
    parmakla kanatmış olay bitmiş. haaa şunu da deyim zarda zedelenme olmaz yırtılma olur. zedelenme diye bir şey yok. o avutmaca.

0|0
    0|0
    • Oda aynı seyi dedi ya biz ilk böle yaptıkta böle kanadı belki biz anlamadık dedi ne bilim ya bişi gelmeyince ben cok sasırdım sinirlerim bozuldu yani o anda gecmişi unutup kızabilirdi öyle bişeyde olmadıda tuhaf oldu anlayabiliomusun :(

Erkekler Ne Diyor 8

• İyice ıslanman lazım birleşme öncesi.

0|0
    0|0
    • Ama tamamen girdi hissettim :( yani sanki yumurtalıklarmn hareket ettgni hissettim ama hiçbişi gelmedi ben bu zamana kadar kanayacak kafasına gittim bişi olmadı :(

• o zaman esnek olabilir. Muayene ol bence.

• Doktorumada sorucam :( baya taktım bu konuya

• Esnektir git jinekoloğa

0|0
    0|0
    • Canım yanarken esnek olabilme ihtimali var mı

• Can yanmasıyla ne alakası var girerkende can yanabilir

• Zar esnekse ne yapacaksın?

Belki dardır.

0|0
    0|0
    • Ama canım cok yandı bu kadar acıdan esnek olabilme ihtimali var mı

• İnternette okumuştum o zarın esnek olmasından dolayı baya acı yaşayanlar olmuş. Darsa birde doğal olarak illaki acıyacaktır.

• Dar bide cok kastıgımı söledi ben anlayamıorum kasıp kasmadıgımı bilemedim esnek oldugumu ama cok şaşırdım sinirlerim cok bozuldu

• özele gelirsen yani takip etmen yeterli bu konuda bildiler için ama arın esnek olabilir

0|0
    0|0
    • Esnek olsa cok canım yandı ama öyle esnek olunabiliomu baya yandı canım

• kimisinki doğumda yırtılıyor dediğim gibi özel geçelim takip etmen yeterli

• sevgilininki bamyanismus sanırım o yüzden yırtılmamış sana kahramanmaraşlıabdullah lazım

0|0
    0|0
    • Hayır benim sevgilim gayet iyidi bilmiyorum ama baya içimde hissettm ben o zaman ufak olmuyo o kadar hissedebiliosam dimi

• Sorun sevgilimde görmüyorum ben

• tamam sorun sende değil kedilerde Mart ayı yaklaştı azmaya başladılar rahat durmuyorlar sokakta ki sesleri seni ve sevgilini psijolojik etkiliyor olmuyor

• vajinismus.:( sevgilinin mk.":(

0|0
    0|0
    • Deme öyle :( bozulmadımı anlamadım ben

• dildolar sadece seks oyuncağı olarak değil tedavidede kullanılıyo

• Onu uygulayacaklarını sanmıyorum doktora gidicem bakalım

• 👉 şu taraftan 😁😁

0|0
    0|0
  • Bence bozamamıs seni

0|0
    0|0
    • Baya girdi ama :( bişi yok hırsımdan birden fazla yaptım yok

• benim gorusum esnek bir zara sahip oldugundur kafanı takma bunlara git doktora nisanlınıda al kendi kendini yeme vajims.. oldugunu dusunuuorum

• Bilemiyorum esnek olsam bu kadar canım yanarmıydı diyorum ama bişeyde gelmedi kasıyorumda kasıp kasmadıgımıda anlayamıorumki ben

Kızlar Ne Diyor 1

• Utanmadan da söylüyor musun yani
    Evlenmeyi bekleyemedin mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...