Bana bir yol gösterin ya :( nolur?

Ya ben bu zamana kadar tek bir kafayla gittim bugun nişanlımla birlikte oldum tabi defalarca denedik acıdıgı için yapamıyodum canım cok yanıyodu bu bir kere olmuo diye sinirlendi parmagını soktu canım o kadar cok yandıki geri kactım fakat buraya dıkkat verin yani hiç varla yok arası kan ama kan bile denilmez zedelendi diyip gectik... Bugunde sonunda öyle böyle acıya acıya birlikte olduk ama hiçbişi gelmedi ve ben bu adamla 4 senedir birlikteyim nasıl bişi gelmedi ben anlamadım düşüncükce kafayı yiyorum oda ne kızdı nede aksi bişi dedi kızm kurma kafanda öyle seyler dedi ama ben kendimi yedim bitirdim bunun için ne bilim bir doktor ya da fazladan bir bilgi varsa yardım edin ne yapacgımı sasırdım hala şoktayım ben

Güncellemeler:
Ya benim buna hal care bulmam lazım evlenicegim adam tamam anlayışla karsıladı olabiliyo böle dedi namus iki damla kanla olmuo benim sana güvenim sonsuz dedi ama ne bilim insanın içinde düşünceleri vardır mutlaka dimi? Böle olursa biterim ben ama ben ondan önce vallahi billahi bişi yapmadım ya allahım nie böle oldu :(

1|0
19

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...