Bakire bir kızla beraber olur musunuz?

Bakire bir kızla şahsen ben beraber olmak istemem.Birde şöyle bir o.. evladı insandan şöyle bir söz duydum olm ben açık kızı bozarımda türbanlı kızın günahına giremem ben bu zihniyetede sokabilirim vajina yerine

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• bakıre degılse, kı su zamana kadar gordugum turbanlıların cogu degıldı olurum. ama bakıre ıse ısterse rus olsun yıne de evlenmeden olmam. kımsenın olunceye kadar acı cekmesıne ıkı dakıkalık zevk ıcın neden olmamak lazım.

yok ılla ıstıyorsa da benımle olmasın, gunahı bana yazılmasın.

4|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 13

• kızlara kötü davranan cinsel obje gibi gören picleri görünce sinirlerim hopluyor kız kardeşim sevdiğim kız aklıma geliyor.

8|0
    0|1
  • bakireyse yapmam da değilse kapalı açık farketmez. kapalı daha seksi geliyor bazıları hatta

1|0
    0|0
  • ben ona zarar vermeye kıyamam. ama onu üzmeden kendimi asgari düzeyde cinselliğimi doyurmaya çalışırım, ne yapiim :)

2|0
    0|0
  • Ben de içimden o adama öyle dedim şu an.Türbanlı kız zaten o olaya mahal veriyorsa türbanın ne anlamı kaldı di mi? Başı açık kız tecavüzü hakeder diye düşünen zihniyetten hiçbir farkı yok.

Ben bakire bir bayanla 1 defa oldum sadece.Korktum açıkçası canı çok yanar mı acaba diye.

1|0
    0|0
  • Ya arkadaşım burda yanlış bişey yapmışşın ben olmam diosun sonra nie oldunu ve yorumunu atıosun burda herkezin aklını karıstırıosun bakire bi kızla beraber olurum çünkü daha tazedir doknunulmamıstır iyidir ve aletimi gördügünde heyecanlanır çok güzel olur benim için ayrıca bakire olmayan kızlada evlenmem taki bende bakir değilsem eğer bende bakirligimi bozmussam bakire olmayanlada evlenirim

0|0
    0|0
  • Açık ve net: OLMAM!

1|0
    0|0
  • yapmadım yapmam. yaptımmıda gerdek gecesinde olur ancak

2|0
    0|0
  • Eğer durum müsait ve nefsime yenik düştüysem en fazla sevişiriz çıplak daha ilerisi olmaz.

0|0
    0|0
  • bir bok anlamadım soran

1|0
    0|0
  • Eşimden başka olmam.

0|0
    0|0
  • bakire birini bozamam ama onu diyen insanı çeşitli metaryallerle bozmak isterim..

0|0
    0|0
  • Kendi eşim değilse olup hayatını karartamam

0|0
    0|0
  • Ona düşünmesi için süre verirdim (approx. 24 hours) sonra olurdum heralde bilemedim şimdi.

Sekste ve savaşta her şey mübah.

1|0
    3|3
Yükleniyor...