Evlenmek istiyorum ama çabuk soguyorum, ne yapmalıyım?

arkadaşlar yardım kafayı yicem yoksa evlenmek ve düzen kurmak istiyorum özellikle çocuk olayı beni delirtiyor çok seviyorum 26 yaşındayım ama birtürlü olmuyor .nasılmı ben kendim beraber oldugum kızlardan çok Çabuk soguyorum olmuyor yani cinsellik olmada soguyorum hoşlandıgım çok etkilendigim bir kızla beraber olsamda soguyorum ve o kızla evlenme fikri siliniyor kafamda aileme topu attım onlar bulsun mantık görücü usulü olsun dedim bi çok kız göstermelerine ragmen aynı hissi yaşıyorum kendime zman verdim 1 sene kimseyle birlikte olmadım uzaklaştım ama yine aynı şey olmuyor sıkıştım kaldım tıkandım neden böyleyim ne yapmam lazım saçmalamamk dalgaya almamak suretiyl tüm cevaaplar için teşekürler...

0|0
14|5

En İyi Kız Görüşü

• Demekkı senın krıterın var ve sen bunun farkında degılsın..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• sen bence kızlarla beraber ola ola soğumuşsun kızlardan çünkü herşeyi yaşamışsın o yüzden evlilik çekici gelmiyor evliliği bilniçaltında sırf cinselliğe indirgediğinden de kaynaklanıyor olabilir bu sorunun ama evlilik sadece cinsellik değil bir insana bağlanma aidiyet duyugusu dünyaya güzel güzel yavrular getirme onlarla mutlu olma çocuk meslesi delirtiyor diyorsun ama yaşın ilerledikçe bunu(çocuğu)) isteyeceksin.

0|0
    0|0
    • nereden anladın allah aşkına nerenden okudun soruyu cinsellik diyo :D

• Bence ewlenmek sana göre birşey değil sen biraz daha bekle birşey olmaz belki karşına sogumayacagin biri çıkar ..

0|0
    0|0
  • Aşk,alışkanlık olmuş galiba.Hiçbir şey tatmin etmemeye başlamış.İşte bir de tecrübe önemli derler.Ruhsuzlaşıyorsunuz sonra böyle işte.

0|0
    0|0
  • Evlenmek için evlenenlerden olma, boşver. Bulunca evlenirsin zaten.

1|0
    0|0
  • evlilik nasip isi arkadasim, kendini zorlama insallah allah gönlüne göre birini cikartir asik olur evlenirsin...

1|0
    0|0
  • ruh eşin çıksa karşına böyle düşünmezssin ben de kimseye ısınamıyorum işte bu diyemiyorum:((nolcak bizim bu halimiz:((

0|0
    0|0
  • Çok gençsin daha.. ewleniceğin kadın daha çıkmamışdır karşına ondan sıkılıyorsundur diğerlerinden.. çabuk tüketiyorsun hızlı yaşıyorsun kendimden biliyorum.. ama aceleye luzum yk herşeyin vakti zamanı var alın yazısı.. sen istesende istemesende vakti geldiğinde ewleniceksin boşuna keyfini kaçırma anı yaşa mutlu ol...:=)

0|0
    0|0
  • aşık olman lazım!

1|0
    0|0
    • aslında biliyorum kafamda o hep aşık olmam çok sevmem lazım ama o olmadan evlilik olmazmı? ya aşık olamassam sevemessem ?

• sonucunda o olcak sanırım:d

• Allah tez zamanda hepimizin gönlüne göre versin...aminnn :)

• bence kendine zaman ver evlenmeliyim evlenmeliyim diye düşünürsen olmazki bu iş.sol elini kalbinin üstüne koy 7 nas 7 felak 7 ihlas süresini oku kalp çakrasını açıyormuş.dalga geçtiğimi düşünme sakın tv de duymuştum:)

0|1
    0|0
  • psikoloğa git

0|0
    0|0
  • Niyetini önceden belirlediğin için soğuyorsun..

Yaşın geç değil tamam evlenmek isteyebilirsin ama hemen olmaz bu işler.

Pes etme devam et. Elbet çıkıcak karşına seveceğin biri.

0|0
    0|0
  • bi insanla sırf evlenmek için evlenme. o insanın hayatı ğaylaşmaya değecek nitelikle birisi olduğu için ve onu sevip ona aşık olduğun evlen...

0|0
    0|0
  • sen hiç aşık olmamaısın ewlenme

0|0
    0|0
    • aşık olmakmı gerekiyor illaki evlenmek için:S

• peki görücü olarak evlenen kişiler nasıl evleniyorlar herkes aşık olup evlenmioki

• onlarda zamanın werdigi alışkanlık oluyor ..

Erkekler Ne Diyor 5

• kendin karar vermelisin bence...

aşk mı?havalara uçayım,ayaklarım yerden kesilsin diye.evlilik ile taçlandırayım.

O aşk ı beklemen gerekir.

O an yarında gelir,5 sene sonrada...

Bide benim yaptığımı...

sevgi saygı temelli bir evlilik,aile ve sevdiğim saydığım insanların referanslarına göre.

onlar gösteriyor konuşuyorum hanımefendilerle olursa hayırlısı olmazsa sen ben salemetle...

kimse üzülmüyor,etmiyor.

0|0
    0|0
  • al eline bir kağıt evlilşiğin dezavantajlarını ve avantajlarını yaz sonra da avantajlar emin ol daha fazla çıkacaktır sonra da soğuma denlerini yaz bu nedenlere yoğunlaş kişisel mi yoksa genel mi genelse sorun olmaz ama spesific se sen halledeceksin gerekirse evlenmezsin bile

0|0
    0|0
  • “İsteseydin, eğer gerçekten isteseydin, olmak istediğin, olmasını istediğin olurdu. Olmadığına göre sen henüz istememişsin demektir.”...

0|0
    0|0
  • Mavi İstiridye Barı hemen camiden sağa dönünce

1|0
    0|0
  • boşver evlenip ne yapacaksın:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...