Rahim ağzı kanseri hakkında bilgisi olan yazsın lütfen?

Kiz arkadasimla Yaklaşık 3 ay önce tanıştık bir kaç gün öncesine kadar hersey yolunda gidiyordu ama son zamanlarda çok sık kavga etmeye başladık bir sıkıntısı olduğunu anladım ama söylemiyordu ve en son israrlarim sonuç verdi daha önce rahim ağzı kanseri tedavisi için ameliyat olmuş ama hastalığı tekrar etmiş tekrar ameliyat olması lazım bu da çare olmazsa hamile kalıp normal doğum yapmasını önerisi n de bulunmuş doktoru sizce bu hastalığın çözümü var mı ya da bunlar çözüm olur mu. ..

Güncellemeler:
Bu soru cinsellik hakkında olsa 50 cevap gelirdi ama sadece bir kişi zahmet etmiş yazmış sağolsun

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Anatomi hocamız iğnesi olduğunu, genç kızların evlenmeden önce bu iğneyi yaptırmalarının kanserden %99 oranında koruduğunu söylemişti. Ben de yaptırmayı düşünüyorum. Ama kız arkadaşınız için faydalı olur mu bilemem. Çooook geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim Sağol :( sanırım bunla savaşan biziz kimse pek birsey bilmiyor. ..

• Evet o konulara rağbet daha çok oluyor. Boşver sen onu bunu. Sevgilini al Ya da alma bilemedim ama hastanelerdeki kanser bölümlerine gidip hastalarla bire bir görüş. Mutlaka rahim ağzı kanserine yakalanmış ve tedavi gören hastalar vardır. Ya da kanseri yenmiş hastalar. Hastahanelerden o hastaların numaralarını alıp görüşüp bire bir bilgi de alabilirsin.

• teşekkür ederim bu tavsiyeni deneyeceğim.

Kızlar Ne Diyor 1

• rahim ağzı kanseri tedavisinde evre kaçta olduğu çok önemli. Aşısı var yakalanmadan önce aşısının yapılması gerekiyordu. Çok geçmiş olsun. Doktor takibine devam ederse emin ellerde olucaktır

0|0
    0|0
    • Doktor takibinde ama iyileşme sağlanmadı şimdi Mayıs ayına 2. Amaliyat gününü aldık artık hayırlısı en son çare rahimi almakmis psikolojisi çok bozuk 24 yaşında bir kız için gerçekten zor birsey inşallah düzelir. . m

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim aklıma yatmadı bu iş kardeş.. Kız arkadaşın bakire olmadığını bu nedenden ötürü olduğunu sana söyleyecek.. Ayrıca bir an önce evlenmek istiyor. Rahim kanserinin çözümü doğum değil..

0|0
    0|0
    • Ayrıca;
      Rahim ağzı kanserinin nedeni tam olarak bilinmemektedir ama kansere yatkınlığı arttıran faktörler şunlardır:
      Cinsel temasın 20 yaşından önce başlaması
      Çok doğum
      Siyah ırkda daha fazla görülür
      Çok eşlilik
      Erkek eşin sünnetli olmaması
      Düşük sosyo ekonomik düzey
      Viral ve bakterial enfeksiyonlar
      Sigara içimi
      C vitamini eksikliği

• teşekkür ederim cvbin için ama senin bu bilginin kaynağını sorabilirmiyim

• Evy ile başlayan bir siteden baktım doktor yazısı idi..

Yükleniyor...