Hergün biriyle yatıp namus iki bacak arasında değilde kafada diyen kızlar?

Hergün sevgilisiyle yatıpta namus iki bacak arasında değilde kafadadır diyen kızlar hakkıında ne düşünüyosunuz? var mı öyle ablalarımız burada :D?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler nasıl istediğiyle istediği zaman kimsenin namus tarzı laflarına maruz kalmadan ilişkisini yaşıyorsa kadınlar da aynısını yapar.
    Neden hala kafanız almıyor? Istediklerini yaparlar sizene? Bu onların hayatı.
    Size mi kalmış onların namus bekçiliği. Bakın dalganıza anasını satayım.

0|0
    0|0
    • Ahaha ben o erkeklerden olmadığım için soruyorum. Öyle biri olsam sormam. (:

• Benim özel hayatım seni ilgilendirmez. Belkide bu cümleyi kullandığın insan bakire? Peki sen nesin?
      Belki de paranın yettiği kadar hayat kadınıyla yatmış, herkesin "sevgi boğuşması" yaşadığı deliğe aynı çomağı sokmuş aciz rezil insanın tekisin. Bunu da elinde dalgan varken yazmadıysan bende bişey bilmiyorum. Senin gibi fikir fakirleriyle dialoğa giriyoruz birde. Ulen yolda görsem suratına bile tükürmem. O kadar görünmezsin.

• Benim bakire olup olmamam seni ne alaka eder? Emin ol o mesajlara ben cevap vermiyorum. Adriana lima gibi hissedip hissetmemem seni ne enterese eder? Sen benim sana yazdığım yazıya cevap veremeyen birisin. Buraya zeka testleri sonucu üye alınmalı cidden. Eskiden böyle değildi bu site. Zaten g*tün yeseydi gizli olmazdın. Senin ne b*k olduğun belli değil. Gelmiş boş boş konuşuyorsun. Hadi ufaklık yolun açık olsun. (Bakir olsan bile sebebi bellidir ya neyse :D ) kendini kandır sen.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• onlar sanatcı:))

0|0
    1|0
  • Hepsi namus bekçisi mübarek

0|0
    1|0
    • Hergün birilerinin altında :D

• Oo ben onlardan çok görüyorum. Haftada 4 gün görüyorum. Kasaptaki eti ısıtıp al koynuna aynı şey. İkiside et ikiside satılık.

0|0
    0|0
  • Namus kafada da olsa iki bacak arasndada olsa kişi kendini eşine saklyamyrsa namus biter istediğin yere koy o namus kavramını farketmez

0|0
    1|0
  • kafasız olduklarını düşünüyorum

0|0
    1|0
  • Kardes onlarda ayri bir kaşar.

0|0
    1|0
    • Öte birşey varsa o kategoride bence :D

• sen asıl hergün onla bunla yatıp bacak arasındaki koruyandan kork

0|0
    1|0
  • namus kafadadır demesi bir insanın namuslu olduğu anlamına gelmez. ama bacak arasındadır demesi de namussuz olduğu anlamına gelmez. binahaleyn namus bir organ değildir. (darth vader - mö 35423)

0|0
    1|0
Yükleniyor...