Bakınız beyler bayanlar haksız mıyım ama

bu nedir ya ? ben düşündükçe kafayı yiycek gibi oluyorum bu zamana kadar sadece el ele tutuştm ve bi kaç öpücük .. kimseyle cinsel birleşme anlamında bişey yaşamadım ve karşımdaki adam da öyle olsn istiyorm ama şuanki sevgilim üç defa ilişkiye girmiş .. :( ben anlayamıyorm gerçekten siz birlikte oluyosnz gidip sonra karşınzdaki kızın temiz olmasını istiyosnz hakımıdr bu ? kadınlar bakire olsn ama erkekler her haltı yesin öylemiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kuranda bize bildirilen. Zina yapan erkek zina yapan kadınla evlenmek zorundadır. zina yapan kadında zina yapan erkekle evlenmek zorundadır ayetlerle sabıttır. zinanın erkeği kızı olmaz. kendisi elalemin kız cocuklarıyla yatıpta evlenceği kimsenin eldeymemiş olmasını isteyen erkeğe cok ağır konuşmak isterdim ama sadece yazık diyorum . kendi kardeşleri başkasıyla yattımı ağa kesilirler başkaları herkesin kızıyla yatmak ister . karaktersislik bu . istisnalar hariç . ben hiçbir ayette erkeğe zina serbet diye duymadım ( nokta )

6|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• haklısın hemde çok haklısın.

işte burda iş kızlara düşüyor,o zaman sizde böyle düşünen erkelerle beraber olmayın.lafı koyun gitsin.ama yok ben seviyorum diyorsan o zaman susacaksın.bende evlemeden önce kimseyle birlikte olmadım.eşimle bu konuyu hiç konuşmadık bile.bunlar boş şeyler.eşler birbirini sevdikten sonra bunlar laf kalabalığı,herkes hayatını yaşasın.ben bir kızı sevicem ama bakire değil diye basacam tekmeyi.tekme basıyorsam zaten sevmiyorumdur.bakire olmadığı halde tekme basmıyorsam allahına kadar seviyorum demektir.

1|0
    0|0
  • kızım sen nerde ysıyoprsun ya burası turkıye . aam tecrubrısz olsa yerın dıbıne sokarsın sana ne .. eskıden yaptıkalrı sevıyormusun sevmıyorsumun sen ona bak.. holladsda yasamıyorsun...

0|0
    1|0
  • O zaman sende bakir bir erkekle sevgili ol.

0|0
    0|1
  • Nihaha çok güzel bir durum :D

0|0
    0|0
  • Benden önce başka erkeklere kızlığını vermiş iki kadınla birlikte oldum. Şimdi hiç kız bozmadığım halde bekaretini henüz kaybetmemiş biriyle evlenmeye hakkım yok öyle mi? Zihniyetinize pırtlatayım.

0|0
    4|1
    • senn bekaretn ne olcak adamım evlenmeye hakkn var ama senin gibi yaşamış biriyle okk ;)

• gerçi ben zaten zina yapanla evlenmek istiyorum deneyimsiz adamla ne işim olacak , %50si cinsellik olan evliliğe kalkarken deneyimli bir eş isterimm haksız mıyım ?

• Eşin olacak insanın deneyimini kiminle ve nasıl yaşadığına bağlı bu durum. Ülkemizde bir çok erkek fahişelerle birlikte olmayı deneyimden sayıyor.

• ben kendimi kadınım olacak kıza saklıyorum

3|0
    1|1
    • ee helal olsn o zamann :)

• mesafeliaşk sağol bu arada arkadaş listemdesin

• tanıyamadım

• böyle bir yargı oluşmuş, bende böyle düşünüyorum ama olaya perspektif açıdan bakınca yanlış

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...