Dikkat cok oturmayin! Basur problemi hakkinda?

Arkadaslar evde iste otobuste tv karsisinda kafede kutuphanede her yerde oturuyorum. Dolayisiyla basur gibi bir problemle karsilastim sanirim. Makatimda et beni kadar kucuk bir beze var doktora gitmeden nasil tedavi edebilirim? İlerlemesi nasil durdurulabilir?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Oturmak değil de, tuvalette ıkınmayın çok.

Nispeten ağrıyı hafifletici kremler var diye biliyorum, tedavisi yok ameliyat olmadan ama hayatını etkilememesini sağlayabilirsin bu kremlerle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hemen doktora git buna ek olarak oturmakla basur olmazsın kıl dönmesi olursun basur makatın içindeki yaraya verilen isimdir eğer makatın dış kısmında şişkinlik varsa buna hemoroit denir bu da dışkını yaparken zorlanmandan kaynaklanır zorlandıkça ordaki damarlar genişleyerek dışkılamayı zor hale getirir kronik bir kabızlık sorunu varsa hiç bekleme zaten toplum bu gibi konularda çok çekimser şu an hastaneye gitsen Dahiliye polikliniğinde muayene olabilirsin

0|0
    0|0
  • Bende çok ağır kabız oldum bir aralar biliyorum acısını :D beyaz ekmek çikolata ve acılı soslu şeyler yeme. Sürekli su iç kepeli yulaflı hafif şeylerle beslen. Doktora git ama mutlaka. Oraya makatını göstermekten çekindiğin için gitmiyosan çok fazla acısını çekersin git bir tehşisi koysun reçete falan versin.

0|0
    0|0
    • Ben fazla aci cekmiyorum sadece elime bisey geliyo küçük bir sivilce gibi doktora gitmeye cekiniyorum inşallah gidicem ama

• Bendede vardı basur karahalile kürü yapıp kullandım gecti. sende kullanmak istersen sana yazarım nasıl yapıcagını

0|0
    0|0
    • Burdan yazabilir misin?

• Rica ederm. umarım sizde fayda görürsünüz

• Faydasını gördün mü?

• oturma dersen günün nerden baksan 13 saati sürekli oturuyorum gerek iş gerek evde inşallah olmaz ameliyat olan iş arkadaşlarım oldu ama doktora gitmeden işi çözen hiç duymadım umarım vardır geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Bnce git ameliyat ol sıcK suya otur derşer bn yaptım olmadı kanamada vardı bnde ec deiken ve aşırı kaşıntı vardı

0|0
    0|0
    • Kasinti yok kanamada yok daha basindayim galiba erkenden biseyler yapsam belki gecer

• Doktor parmagını sokuyo oraya basur barmı iç kısımşarda diye.. Birde bu basurun dişisi erkeği var ameliyat olduktan sonra bile geçmiyo dişi olanı

• Off peki sagol

• Bence hemen doktora gitmelisin. Erken teşhis hayat kurtarır.

0|0
    0|0
  • arkadan ilişki etkili oluyor diyorlar ama bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Arkadan iliski mi? Benden uzak, isteyene yakin olsun.

• dinen vebalide çok duydum ama işe yararmı bilmiyorum söyleyeyim dedim

• Çok oturmaktan değil , süre kli kabızlık stres sıkıntı , doktora gitmeden tedavisi var

0|0
    0|0
    • Stres sıkıntı basur yapar mi? Doktora gitmeden ki tedavisi nedir?

• Cook tesekkur ederim deneyecegim

• Rica ederim

• Niye doktara gitmiyon

0|0
    0|0
    • Korku

• Kadin doktora giderim gidersem zaten

• Ehh sende git tabihh

• ne çektik şu oturmalardan ya. bende aynı dertten muzdaribim

0|0
    0|0
    • Napicaksin

• anlaştık :)

• Tamam :)

• Başkan bende günde 15 saat sandalyede oturuyorum yeminle , diğer kısımdada yatıyorum şu sıralar , benimde götümde boyna sivilce çıkıyor açıkcası :D:DD yani oturamıyorum artık acıyor ama yapacak bişey yok herhalde :D

0|0
    0|0
    • Sivilce sorun degil basur olmada.

• Görüntüde görünen bişey yok , kabarcık şeklinde hissediyorsun dokununca yani sivilce tarzı olduğu bleli , üstüne oturuncada haliyle acıyor bundan dolayı bir yanakta varsa diğerininkine ağırlık veriyorum falan en sonunda kuruyup geçiyor :D böyle gidiyor ama 15 saat oturuyorum yani normal sonuıç :D

• Aynen 15 saat cok fazla cidden

Kızlar Ne Diyor 3

• Daha oncede yazmistim yine yazayim. G*tcü mevlut abimize gonderelim seni😆😆

0|0
    1|0
    • O nedir

• Ilerlemeden halledersen daha kolay kurtulursun. Lazer asamasini da gecerse ameliyati cok zormus onun. 1 ay agrisini cekenler varmis

• Tesekkur ederim sagolasin

• Önce doktora gitmelisin ilerlemeden

0|0
    0|0
  • O sadece ameliyatla geciyo diye biliyorum lazer falan

1|0
    0|0
    • Aktarlardan falan kurutucu seyler alinabiliyormus galiba.

Yükleniyor...