Hanımlar, sevgilinizin regl döneminizi bilmesinde sakınca görüyor musunuz?

Hanımlar, bilindiği üzere regl dönemin de çekilen sancılardan dolayı biraz sert olabiliyorsunuz. Şimdi ki zamanların popüler tabiri "tripkolik" olsa da o kadar abartılacak bir durum olmayabilir. Söz konusu durum, sevgilinizin bu dönemden haberdar olması sizin için iyi olabilir mi? O dönemde size karşı anlayış icerisinde olmasını istemez miydiniz? Siz o donemde 'karnım ağrıyor' gibi cümleler ile anlamasını mı sağlarsınız, yoksa direk sorulduğunda cevap verir misiniz?

Dip not: Kişisel değil, toplumsal ele alabilmemiz lazım bu durumu. Lütfen 'seni ne ilgilendirir' gibi cümleler kurmayınız. Cevaplarınız için Teşekkürler...

Güncellemeler:
...
---

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• Hiç sakınca görmüyorum bu gayet doğal bişey kendim söylüyorum adet olduğumda nişanlıma bazen de o soruyor ve asla adetken öyle erkeğimi nazımla uğraştırmam duygusal veya gergin oluyorum oda iki gün sürüyor kendi kendime geçiyor gayet bu yönden rahat ve mutluyum anlayışlı bilgili bir erkeğim var güzel bir duygu 😍😍😃

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Görsem ne olacak ki? O anlıyor zaten her zaman :)

0|0
    0|0
  • Karnım ağrıyo dediğimde hemen anlar zaten 6. Yılımız olunca haliyle... saklamam bilir çünkü o günler ekstra sevgi şefkat istiyorum..

0|0
    0|0
    • Peki regl olunca istek olarak artış oluyomu takikaten

• Ağrı varken olmuyo da ağrı yokken reglin son günlerine doğru oluyo evet

• Ben soylemem ama anlamasi lazim yani. Bazi erkekler her karnim agrio diyince regl donemi saniyo ama zaten iyi taniyan biri anlar :) ben soylemeye utanirim sorarsada konu degistiririm

0|0
    0|0
  • Sakinca görmüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bence bızımde bılgımız olmalıkı sızı o zor donemde dahada germemek o acılı donemı en rahat sekılde atlatabılmenız ıcın yanlısmı dusunuyorum bayanlar __?

2|0
    0|0
  • Bu aoruna parmak bastığın için teşwjkürler. Hanımlar için "bazı şeyler hep sır olatak kalmalı" düşüncesi var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...