Sünnetli erkekle sünnetsiz erkegin farki nedir?

Sünnetli erkekle sünnetsizin farki nedir beyler?

Cevaplayan tum arkadaslara simdiden tesekkurler :)

Güncellemeler:
Kesinlikle ne cok detaya girmek istiyorum nede sizin fazla detaya girmenizi :) ama ben daha cok sunlari merak etmistim uzunlugunu etkiliyomu? ya da iste seyin bitimindeki yerin seklini felan etkiler mi? Sunnetsizle cok bir farki varmidir mesela :))))

0|1
7|73

En İyi Erkek Görüşü

• Biri sünnetlidir diğeri sünnetsiz en büyük fark budur :-)

0|0
    0|1
    • Vaaoovv iste bu ya, aydinlattigin icin tesekkurler :D

Erkekler Ne Diyor 72

• 6|4
    0|0
  • sana anlıycağın şekilde anlatıyım =D açılmamış kurşun kalem sünetsiz bir erkektir açılmış sivri uçlu bir kurşun kalemde sünetli erkektir hadi bunu görselleştirelim =)
    http://i.hizliresim.com/mG3aP8.png

4|2
    0|0
  • Chp ye tepki olarak yunan malafatüsünün tadına bakan Tuğçe Kazaz çok memnun kalmamış olsa gerek ki geri geldi demek ki sünnetli makbul :)

4|3
    0|0
  • Biri müslimdir diğeri gayrimüslim
    Biri sonunda penis kanseri olur keserler hayatına kadıın gibi devam eder

2|2
    0|1
    • Sünnetsizin birinin zoruna gitmiş eksi vermiş :)

Not olarak ekleyeyim sünnet penis boyunu etkilemez alınan kısım aşağı yukarı 1cm deriden ibarettir

• Ee ne olacak başka hem müslümanlara özgü diye sünnet olma sağlıklı yaşam için olman gerektiğini kulak ardı et ee sonra cinsel konuda çok rahatlar onun koynundan bunun koynuna gir anal yap sonra kanser olunca kesecekler diye düşün :)

• Hmm ciddi bir konuymus sonuclarina bakilirsa, herkesin kendi secimi herneyse :) yorum icin tesekkurler

• Müslümanların hepsi, hristiyan ve yahudilerin ise büyük bölümü sünnet olur. Sadece müslümana özgüymüş gibi yorum yapanlar yanılıyorlar.

Sünnetsiz olması daha sağlıksız olması anlamına gelir. Enfeksiyonlara ve çeşitli mikropları barındırmaya daha müsaittir.

Cinsel açıdan bilmiyorum.

0|2
    0|1
  • 10 yaşımda sünnet olmuştum. tamamını kesicekler sanıyordum. kesmeyin l*n si. imi diye bağrınıyordum mahallede. sünnetsiz erkeğin böyle anıları yoktur :D

4|1
    0|0
  • (Fıtri sünnet beştir: Sünnet olmak, kasıkları temizlemek, tırnak kesmek, koltuk altını temizlemek ve bıyıkları kısaltmak.) [Buhari] dinimizdeki yeri
    Tıptaki kanıtlanması;
    Sunnet olan Erkeğin penis kanserine yakalanma orani cok düşüktür cinsel yolla bulasan hastalığı kapma riski daha azdır A- Fimozis (prepisyumun darlığı), parafimozis (prepisyumun glansın altında bir boğum yaparak glansı boğması), balanit (glansın inflamasyonu). postit (prepisyumun inflamasyonu) gibi hastalıkları sünnet önlemektedir (6). Sünnet olmamış çocuklarda, penisle ilgili bu problemlere, olanlara göre 2.5 misli fazla rastlanmaktadır (9). Bir başka araştırmada da yenidoğan döneminde sünnet edilmiş çocuklar, edilmemiş olanlarla 8 yıl boyunca karşılaştırıl-mış ve sünnetli olanlarda bu problemlerin daha az olduğu tesbit edilmiştir (10). Ve daha fazlası...

0|0
    0|0
    • Fazla tibbi oldu :D tesekkurler yorum icin :)

• sünnetli olanlar daha sağlıklı tabi kiiii

0|0
    0|0
  • Inik halinde sunnetsiz penisin başını örten koruyucu derisi vardır ereksiyon halinde deri geri çekilir sunnetliyle ayni görünümü alir. Sunnet yapilirken ust deriyle birlikte bir cok sinir hücresi de zarar gorur

0|0
    0|0
    • Sunnetsiz sunnetliye gore bu yuzden iliski de daha cok zevk verir

• biri kelbas biri sapkali:)
    digerfarki ise genelde ya yahudisindir ya musluman. ikisinde farz. ama sonradan etraftaki biriken idrar artiklarinin kireclesip tortu yaptigi, siniorleri tahris ettigi ve baska hastaliklari tetikleigi bulundu.
    bir ara tam tersi iddia edilse de asparagas oldugu sunnetsiz olmanin sagliksiz oldugu anlasildi.
    bir de o derinin altindaki kisim en duyarli kisim ha sunnetsizsin ha prezervatif takmisin o yuzden turkler sevmez prezervatifi. acrupalilar bu yuzden umursamaz takar

0|0
    0|0
  • Bülent ersoyun dediği gibi :
    Çok iyi yerlere gelecektim, önümü kestiler.

1|1
    0|0
  • Elimdeki çukulatayı poşetiyle yemek var birde jiletinini açıp yemek var hangisi daha keyifli olursa onu tercih et.

0|0
    0|0
  • Sünnet olan erkeğin pipisinden 1 cm kadar deri parçası kesilir ve artakalan deri parçası pipi ucu diışarı çıkarılıp pipiye dikilir.

Kimisi ereksiyon anında dikilen parça sebebi ile gerilme yüzünden tam uzunluğa erişemediğini söyler.

Kimiside Sünnetli pipinin sünnetsize göre ereksiyon halinde daha sert ve dik olduğunu idda eder.

Kesin olan tek şey yakışıklı ve sağlıklı olması :)

0|0
    0|0
  • Boyu 2,3 cm azalabilir sonuçta az bişey deriden kesip alıyorlar ama erkegin aldıgı hazzı artırır çünkü penisin baş kısmı açılıyor ve bayanda çok haz alır helede o penisin başı büyükse

0|0
    0|0
    • 2.3 cm cok degilmi ya :/ hic kisalmaz dedilrr ama belki olabilit bilemicem :) yorum icin tesekkurler

• kısalır ama çok az ya enf azla 2cm

• Kirve ol bir çocuga ögrenirsin.

0|1
    1|0
  • http://hizliresim.com/j48aVD
    yakışıklı olur dedikleri :D
    gerçekte şu var oral ve vajinal ilişkide sünnetliler daha çok zevk alır..
    sinirler penisin kafasındadır ::D

0|0
    0|2
    • Ahh hayirrr bide actim ben o linki ya 😡😔 niye atiyosun olum tamam anladik az cok, gorsele gerek yok :D

• Yaa atma sunlarii😒😔😔 yorumlarin icin (linkli olanlar haric) tesekkurler :)

• Niye nolacak canım hiçmi çük görmedin görünce noluyooooe he (; rica ederim ayrıca.

• 0|0
    0|0
  • Sünnetsiz olanlar oranın bakımını yapmak zorunda cunkü deri ile kafa kısmında biriken bakterileri temizlemek gerekiyor pek bir fark yok sadece temizligini yapman gerekiyor ama sünnet olmak daha iyidir herzaman boyundada bir degişim olmaz bagzı hatalı sünnetlerde eyrilik ola bilir oda avantaj sayıla bilir aslında :)

0|0
    0|0
    • Hmm anladim peki; yorum icin tesekkurler :)

• şu an müslüman+yahudilerde bu dinen gereklilik diğerlernde ise bilinçli anatomik gereklilikle yüzde 50 si yaptırıyor, ebatta değişiklik yok erektelikte var fark. hassasiyet farkı. uzm. hkm. olarak biliyorum net ve bariz fark var daha netini burdan yazamam

0|0
    0|1
    • Netine gerek yok detay istemedigimi soylemistim :) yorum icin tesekkurler

• Uzunluğu etkilemez çok hafiften kalınlığı etkiler ama önemli bir fark değil sünnetsiz kişiler tam erekte yani tam kalkık olmadığı sürece penisin ucunu göremezsin görüntü olarak baya fark oluyor... Ama büyüklüğünde fark yaratmıyor...

0|0
    0|0
    • Hmm peki anladim, yorum icin tesekkurler :))

• Birisi kestirmiştir diğeri kestirmemiştir, kestirenin ki hala daha büyükse, kestirmeyenin şeyi kücüktür

0|0
    0|0
  • deri var ve sünnetlioolmak sağlıklı

0|0
    0|0
    • Bildigim kadariyla sunnette ucundaki derinin birazini aliyolarda, ne gibi bir fark yapiyoki, tenin tonu felan mi fark ediyo? :D

• :))

• bak ben acikliyim benim arkadasimin babasi sunnetci eger onundeki deriyi aldirmazsan ileride oraya tuz yigiliyormus o diyor baban bazen 60 yashinda adami sunnet ediyor tuz icin ve Cinsell tarafida var tabi neyse

0|0
    0|0
    • Hmm olabilir tam detay bilmiyorum, yorum icin tesekkurler :)

• Sünnetsiz erkekte idrar penisin derisine bulaşır iğrenç birşey. Sünnetsiz erkekten midesi bulanır insanın. İnanılmaz bişey düşününce bile tüylerim kalkıyor.

0|0
    0|1
  • Hayır, etkilemez. O deri sadece, penisin baş kısmını kapatıyor. Ve tıbben sünnet olmak sağlıklıdır. Penisin, sünnetsiz görünümü çirkindir.

1|0
    0|1
    • Anladim sayilir tesekkurler :D

• 1-sunnetlı olmak daha saglıklı
    2-sunnetlı erkek daha erken bosalır
    3-sunnetlı erkek cıplak daha cekıcı olur yakısıklı ısteyenler ıcın :D

0|0
    0|0
    • Daha cekici mi :D komik geldi ama herneyse hic gormedigimden bilemicem

• 😌😌 :D

• fazlasına gırmek ısterdım ama yavsama kısmına gırer orası :) anladın sen onu :P

• bir kere din i filan hadi boşverelim sünnetsiz erkeklerin çok fazda sağlık açısından sakıncası var.

0|0
    0|1
  • sünnet temizliktir.. sana bişi söylicem bak sen bir alman bul bir de türk ikisini de dene yani farkı anlarsın ;)

0|0
    1|0
    • Sanmiyorum :) yorum icin tesekkurler

• az bır derı parcası bas kısmı acılıyor

0|1
    0|0
  • Boyuda etkiler tabi çünkü deri normalinden kısa kaldığı için uzamasını engeller benim sünnetçiyi kesesim geldi şimdi bak :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42

Kızlar Ne Diyor 7

• sağlıkçı olarak açıklardım da neyse :D

0|4
    1|0
  • sunnetliler solak olurken genelde sunnetsizler sag elli oluyormuş.. allah askina ne farkı olacak.

1|2
    1|1
  • Çok merak ettim burdan aldığın cevapları ne yapacaksın?

0|2
    1|0
  • Estetik ve fizyolojik etkileri var. Her ikisinde de sünnetli daha iyi

1|3
    0|0
  • 2 3 santimlik deri 😂😂😂

0|1
    0|0
  • Farkı görünüşte. Sünnetli olan bir penisin ucu daha farklı görünüyor deri falan yok. Sünnet olmayan bir penisin ucu sadece deri ve buruşuk. Eh bide sağlıktan dolayi sünnet olmak daha iyi.

0|2
    0|0
    • Cogu kisi soylediklerine benzer yazmis, tesekkurler yorum icin :)

• Sünnetli penis daha şekil :)

0|3
    0|1
    • Evlimisin ya da iki turude gordunmu? :D

• Yani sunnetli ve sunnetsiz olani

• Kardeşim vardı

Yükleniyor...