İş ciddiye gelince kaçıyorum nedense?

simdi sevdigim bir cocuk var cocuk evlenme konusu acinca kaciyorum bildigin lafi filan ceviriyorum. aslinda istiyorum bir yandan ama bir yandada evlendikten sonraki olucaklari dusunuyorum gerdek gecesi filan cinsel iliski korkuyorum ben ya yapamam gibime geliyo o yuzden de cocuga evet bile diyemiyorum kimseyede soyliyemiyorum derdimi utancimdan yardim edin bana ya zaten bu da ilk sevdigim cocuk daha once hic sevgilim filanda olmadi

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• nereye kadar kaçacaksın, ya da şöyle düşünürsek şimdi evet demezsen ya da kimseye evet demezsen bir süre sonra yalnız başına yaşamak zorunda kalacaksın (evde kalacaksın yani) :D

0|0
    0|0
    • :D kaliyim

• gırgır bir yana şu an yaşın gereği böle düşünebilirsin ama zaman çabuk geçiyor.
      zamanı dikkatli kullan ;)

• Teşekkür haklsn :D

Erkekler Ne Diyor 14

• Senin sorunun onunla değil, kendinle.

Bence bu konuyu detaya girmeden annenle konusmanda fayda var

0|1
    0|0
  • Vajinismus Detected. Alın bunu alın..

1|1
    0|0
  • Hemen cinsel ilişkiye gireceksin diye bir durum mu var? Eski salak toplum ilk gün Gerdeğe gireceksin diye bir şey uydurmuş sizde salak salak onu mu uyguluyacaksınız. Mal mal iş yapmayın ya. Az aklınızı kullanın.

1|0
    0|1
    • hemen giricem demedim ilerleyen zamanlardada girmek isticek iliskiye ozaman anpicam diyorum

• Otur erkek arkadaşınla konuş bu konuları neden bize açıyorsun anlamış değilim. Sevdiğin kişiyle bu konularda sohbet edemiyorsanız neden evlenmeye kadar düşünüyorsunuz ki. Sıradan bir kişiden farkı kalmaz bunun. Senle ilişkiye girecek olan bizler ya da sana akıl verenler değil. Sevgilin girecek. Onla konuşman gerekiyor.

• Sen kimseye bakma , hic kimseyide tatmin etmek zorunda degilsin duygusal tatmin daha onemlidir. Senin gibi kizlar yok denecek kadar az kaldi.

0|0
    0|0
  • Yaparsın hemde bal gibi :)

0|0
    0|0
    • bazen diyorum hic cinsellik istemeyen bir koca varmidir acaba :D
      of kafam cidden cok bozuk sacma sacma seyler dusunuyorm nasil yapcm ya

• Ben artık bakire kızların bu korku yüzünden bakire kaldığını düşünmeye başladım inan korkulacak bir şey yok o acı o kan akması çoğu zaman çok az oluyor.

• haklisin insallah duzelicem yavas yavas

• Bunda bir şey yok ki nasıl var olacaktı insan oğlu?

0|0
    0|0
  • bununla ilgili kitaplar var oku araştır öğren korkunun ecel faydası yok

0|2
    0|0
  • ergen senayo ve fantazisi değilse...

0|1
    0|0
  • Kızım sen doğurmasan bizim uşaklar kimin kızıyla evlecek

0|1
    0|0
  • Herşeyin zamanı var.. o an geldiğinde farklı düşüneceksin.

0|0
    0|0
  • Bunu yapmazsan çocuk nasıl olacak?

0|0
    0|0
  • Yemiyo seni ki demekki.

0|0
    0|0
  • Senin sectigin kategori bile dogru degil ki :D korkman normal bisey buyuk bir sorumluluk alicaksin

0|0
    0|0
    • ahahaha :D nasi bir sorumluluk

• Sana kolay gelsib :D

• Teşekkürler :D

• evlilik diyince aklına bu mu geliyo sadece allasen

0|1
    0|0
    • evlilik denilince aklima cok sey geliyor ama bunuda isticek erkek

• e tabi çocuğu leylek getirmicek

• :D tabi

Kızlar Ne Diyor 0