Pembe akıntı nedeni nedir?

hiç cinsel ilişki yaşamadım ancak iki ay önce çamaşırlarımızın üzerinden seviştik. ben her ayın 16 sında adet oluyodum ama bu ay 18 i oldu bugun pembe az az akıntı geliyor çok korkuyorum bana yardım edin

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Bu mantar ve vajinal enfeksiyon diğer söylediğin şeylerle alakası yok rahat olabilirsin..
    Sadece o bölgeyi temiz tut, iç çamaşırını sık sık değiştir ve pamuklu olanları tercih et..
    Akıntı şikayetlerinde pamuk kullan geçmiş olsun canım benim..

1|0
    0|0
    • gecikince ve ilk defa pembe akıntı olunca cok korktum emin misin beni lütfen bilgilendir

• ama ben iki aydır 16 sında görüyorum bu ay 18 inde o zaman kesin diyebiliriz bir aptallıktı yaptığım allahta benı böyle cezalandıryo çok pişmanım sadece ama içim rahatladı

• bu konularda bilgin var diye soruyorum yaklaşık 8 ay önce falan bir kere vajinal akıntımda çizgi gibi kırmızılık vardı çok az , aylar sonra bir kez daha aynı sey oldu bunun nedeni nedir? yok denecek kadar azdı.

Erkekler Ne Diyor 7

• Memur maaşı gibi günü gününe adet mi olur...

İki günde geç olsun neyinden korktun?

3|2
    0|0
  • Adetler gecikebilir, erken olabilir.. Kasmayın kendinizi bu kadar yaa. Madem korkacaksınız zaptedin kendinizi.

1|0
    0|0
  • camasirdan gecmez merak etme

0|0
    0|0
  • koku-renk varsa hastalıktır

0|0
    0|0
  • Ben de anlamiyorum ya gec olunca ne oluyor peki bir zarari var mi bir de senin hamile olabilmen icin cocugun sebin icine bosalmasi lazim biliyorsun degil mi bir de camasirlar vardi diyorsun hic bir sey olmaz korkma

1|0
    0|0
  • Bebeğiniz de çamaşırla doğar işte, fena mı?

1|0
    0|0
  • Umarım zar gitmiştir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Normal korkman gereken bir durum yok.

0|0
    0|0
  • başlangıçta oluyor o uyarı zaten sonradan normal kan gelir

0|0
    0|0