Sevgilim bakire olmadığımı sanıyor

Bakireliğe önem vermeyen ve insanları geçmişiyle yargılamayan biri yani bakire olmamam onun için bir sorun değil o benim bakire olmadığımı sanıyor ancak ben bakireyim. Şimdi durduk yere bakireyim diyemem. Bir konu hakkında konuşurken muhabbet bakireliğe geldi ve bir cümleyi yanlış anlayıp bakire olmadığımı düşündü. Ben bakireyim ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
sizce kendim bozmali miyim? tamponla bozulur mu?

1|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• kendini bozmak saçma :s

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 12

• türkiyede yasamıyon sanırım bence bozma kendini yinede zamanı gelince acıklarsın kötü durum değil zaten bakire olmayınca daha mı tecrübeli oluyon anlamına geliyor tabiki hayır

0|0
    0|0
  • saçmalam ya bunu duyduğuma şaşırdım valla kendimi bozmalımıyım ne demek çok şeyse sevgiline söyle yani bakire olduğundan utanyıosun gib bi izlenim çıkmış

0|1
    0|0
  • kısırlaştırılmalısın bence :/

2|0
    0|1
  • laf arasında önemsiz bişeymiş gibi söyle vala bakire olmama nasıl bi duygu acaba vs gibi

0|0
    0|0
  • yapacağın tek şey fırsat kolla..

yine aynı ortamı yakaladığında bakireliğe çok önem verdiğini ve erkek olsan bakire olmayan bir kızla ciddi düşünmeyeceğini söyle..

dikkatini çekecek ve fikrini değiştirecektir bu onun...

0|0
    0|0
  • Ne mesaj veriyon yargılama falan yargılama falan değil herkes istediğini yapmakta özgür bakire istemek te bir seçim sadece istemiyorsan sanki zorla mı evlenecen :) ?

0|0
    0|0
  • yaşam tarzın, duruşun hal ve hareketlerinle ne kalitede bir kız olduğun anlaşılır zaten erkek arkadaşında anlamıştır. sorun etme bence

0|0
    0|0
  • Eee sende söyle yanlış anladın şu cümleyi doğrusu bu de..

0|0
    0|0
    • kendim bozsam olmaz mi?

• neden

• Madem bozacan boşa gitmesin. Bir garibi sevindir :) Hangi dünyada yaşıyoruz anlamıyorum ki bazen. Sen sahiden bu ülkede doğdun büyüdün değil mi?

• sakın bozmaaaaa yaa

0|0
    0|0
  • Görmüşmüde bu kadar kesin konuşuyor saçmalıyor bence...

0|0
    0|0
  • Adam sana diyoki inanmıyorum inanmam için deneyip görmem gerek diyor

0|0
    0|0
  • Hiç mi seks yapmadınız annem? Sevişin orada çıkar zaten.

3|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 12

• kızım delirdin mi?millet diktirme peşinde sen bozsammı diyorsun. tövbe est ..

0|1
    0|0
    • iyiye o beni bakire sanmiyor

• anlamadıysa bile sakın bozma .yapmak istersede açıkla ona ben sadece uyurum de.

• tamam sagol :)

• söylemek zorunda değilsin.öyle kal ..

0|1
    0|0
  • İlişki cinsellik yönüne kaymaya başladığında sen beni o gün yanlış anlamıştın diyebilirsin mesela.

3|0
    0|0
  • bekaretine önem vermiyorsan bakireyim demenin ya da dememenin manası ne ki.Unut gitsin bence bir daha konu denk gelirse açıklarsın..

1|2
    0|0
  • ikiniz de önem vermiyorsaniz niye sevismiyosunuz?

2|1
    0|0
  • saçmalama madem bozmak derdındesın gıt sevgılınle unutamayacagın bır sey yaşa tampon ne yaa cahil olma lütfen.

0|0
    0|0
  • Manyak mısın sen?

0|1
    0|0
    • neden

• Millet bozulan kızlığımı nasıl tamir ettiririm diye başını taştan taşa vuruyor, sen kendimi nasıl bozarım diye akıl danışıyorsun?

• söylemek zorunda değilsin bırak öyle sansın.

0|1
    0|0
  • tvbe yaa tamponla bzucağn abrne bzdr daha iyi

0|0
    0|0
  • Gerceği öt işte da.

0|0
    0|0
  • kzım manyakmısın sen de işte ben bakireym diye hoşuna gder ne tuhaf kızlar var ya

0|0
    0|0
  • Ben bakireyim diyemezmisin? Bekaretine onem vermiyorsun sanirim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...