Kapat

Gögüslerimden bıktım :( ?

55 kiloyun 165 boyundayim kalcam 90 belim 72 falan goguslerim vücuduma gore büyük duruyo yazin bile onlari saklamak icin hirka giyiyorum 95 Dler. Buyuk goguslu kadınlar yorum yapabilir mi bu sıkıntiyi cekiyor musunuz?

Güncellemeler:
Dogum yaparsam emzirmek falan istemiyorum

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 19

• Erken yaşta kambur olursun sen, kıyamam =//

0|0
    0|0
  • Fazla söze ne hacet? Eig adayı yorum ;).
    @su358 ; Göğüs kanseri olan insanları düşün ve sağlığın için şükret

0|0
    0|0
  • ılerıde sınıtı cekebılırsın bel agrısı yapabılır ayrıca sarkarsa guzel durmaz

0|0
    0|0
  • kes kurtul ne taşıyorsun

0|0
    0|0
  • Belin falan da kalın ama senin kilo verirsen biraz ordan da verirsin heralde :)

0|0
    0|0
  • 95 d mi oha :)

0|0
    0|0
  • Angelina Jolie aldırdı, tek sen kaldın sakın aldırma :)

0|0
    0|0
  • yüzüstü yere düsemezsin. sükret haline

0|0
    0|0
  • sarkma yoksa sorun etmemelisin

0|0
    0|0
  • Yuhhh o ne beee

0|0
    0|0
  • offff severim büyük göğüsleri merak ettim taşınası zor olmuyor mu o ağırlıkları

0|0
    0|0
  • Küçülttürebilirsin.

0|0
    0|0
  • Harika bence :)

0|0
    0|0
  • gögüslerinden bıkmayacak bir çok erkek vardır eminim

0|0
    0|0
  • 95 d mi masallah

0|0
    0|0
  • Neden saklıcaksınki.

0|0
    0|0
  • malinin fazlasini zekat yoluyla bize dagitabilirsin. Hem sevap isler hem bir yukten kurtulursun bacim :B

0|0
    0|0
  • durumunda utanilacak birsey yok. sen sakladikca insanlarin daha cok ilgisini cekecektir. hem büyük gögüslü kadilardan hoslanan erkekler cogunlukta. yalniz fiziksel olarak yük oluyorsa ve bu yüzden bel ve boyun agrilarina magruz kaliyorsan. kücülttürebilirsin.

0|0
    0|0
  • Estetik cerrah adayi olrakk ameliyat tek çözüm :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Göğüs kanseri olan insanları düşün ve sağlığın için şükret

1|5
    0|1
  • Tuhafsin

0|0
    0|0
  • ölçülerimiz birebirmiş yahuuu :)) 95b benimkiler ama seviyorum ben küçük olmasını istemezdim, sadece yazın sütyen çok kasıyor terletiyor sıkıyor o zamanlar sevmiyorum onun dışında memnunum, en güzeli de göbek yaptığında sorun olmuyor kapatıyorlar :D

0|0
    0|0
    • Bikini falan giyemiyorum igrenc duruyo bence. şu an tamamda evlendikten 5 sene sonra ne b*k yicen

• yoo bikinide de gayet hoşlar ben beğeniyorum, nolmuş evlendikten 5 sene sonra sarkar toparlayıcı sütyenler var

Yükleniyor...