Ne yapmam lazım sizce?

Daha öncede sormuştum eski sevgilimle anal olarak bir şeyler yaşadım korunmasız olarak ve mikrop kaptım ilk birlikte olduktan sonra çok kan geldi ve ben sordum bir şey olmaz diye geçiştrdi hayatıımda ilk defa bu insanla yaşadığım için cinsel olarak bir şeyler tecrubesizlikten ve korkudan dediğine inandım ve doktora gitmedim zaten yaşadığımız yer küçük ve burda tanınınan bir ailenin kızıyım..uzun bir zaman sonra regl olmamaya başladım ve doktora gittiğimde mikrop kaptığımı bu durumuda çok geç farkketiğimi söyledi bu tür mikropların bir zaman sonra organlara zarar verebilceğini bunların geri dönüşü olmadığını söyledi ve şu an regl olamadığım için doğum kontrol hapı kullanıyorum bu durumda ilerde çocuğum olmayabilir bu olanları ailemle paylaşsam mı bilmiyorum çok üzülüyorum aslında bilseler çok kızıcaklar ama bazı şeyleri geri döndürmek imkansız ufak yaptığım bir hata hayatımı ne derece zora soktu siz olsanız naparsınız kafam çok karışık:s

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• prezervatifsiz anal olmaz gecmiş olsun

kaldı ki anal yaptın tekrar vajinala girerken prezervatif cıkartılıp yenisi takılmalı milyon kere yazmısımdır.. et ete degecek denilenler okumalı

tedavinin sonucunu bekle doktor kadın dogum haplarını adet düzensizligin icin vermiş

doktorunla hep iletişimde ol tekrar gecmiş olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• doğum kontrol hapını kullan tedavin sürecinde merak etme hapı kestikten bir süre sonra hamile kalırsın bir dahada bu tür hatalar yapmamaya çalış hastalığında gecer merak etme geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • ailenle paylaşman olum sonuçlar doğurmaz kanısındayım. bir hatadır olmuş bundan sonraki yaşamında daha dikkatli olmanda yarar var. 2. bir hata hayatını karartabilir. sakin ol ve düşün.

0|0
    0|0
  • Aids ile ilgili şeyler söyledimi ?

0|0
    0|0
  • Aman dikkatli ol bi hekime gitme şansın yokmu?

0|0
    0|0
  • Ben olsam birşey yapmam.

0|0
    0|0
  • Condom ne zaman icat edildi bilgin varmı

0|0
    0|0
  • pardon ama insan değilde bir eşekle mi anal yaptın. yırtmış içini mikrop kapmışsın. bi daha anal yapma ve tedavi ol mutlaka ailene deme konusunda ii düşün

0|0
    0|0
  • Senin bileceğin iş herkes istediğini yapar fakat inan anlamıyorum azgın bir zibidinin lafına kanıpta neden anal yaptırıyorsun kendine yazık değil mi acıyorum kendilerini teslim edipte düşüncesiz ciğeri beş para etmez herifler pipisini tatmin etmek için prezarvatif kullanmadan ilk önce anal yapıyor daha sonra ordaki pisliği vajinana sokuyor sende hiçbirşey demiyorsun mahvetmiş kızım seni yazık değil mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ailenle paylaşıp üzme onları.başka doktorlara git başka tedavi yöntemi dene

0|1
    0|0
  • Bosuna demiyorlar Allahinn sopasii yoktur diyee =)

0|1
    0|0
  • yapmasaydn abi ya iyi olmuş bir anlık zevk için karartn hayatnızı afern sze kızlarr

0|2
    0|2
Yükleniyor...