Boyum 1.96 kilom 110 yakında dugunum var yaz ayında penisim 9 cm evlenınce eşim benden boşanır ya da aldatırmı? lütfen bana yardım edermisiniz?

boyum 1.96 kilom 110 yakında dugunum var yaz ayında penisim 9 cm evlenınce eşim benden boşanır ya da aldatırmı? lütfen bana yardım edermisiniz?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım Merhabalar...

Öncelikle sorunu daha önce de okumuştum. Sanırım pek öneri veren olmuyor...

Şimdi yaptığın yorumlardan fake mi düşünmedim değil. Bir yerde ilişkiye girdik zorla evleniyorum diyorsun. Diğer yerde konuşmadık bilmiyor diyorsun. Tam bir çelişki değil mi sence...

Gelelim soruya... Tıbben ilişki sırasında 4-6 cm arasında doyuma ulaştırabilirsin. Bu noktada en önemli etken kendine güven olması. Yapabileceğine öncelikle kendin inanman gerekli,9 cm ile doyurulmaz diye bir şey yok.

Diğer bir nokta ise kilonun fazla olması. Senin penis çevrende mutlaka yağlanma vardır. Fazla kilolarını atarsan bunu 1 ya da 2 cm daha büyümesi mümkün.. Ki zaten 10-11 cm de çok çok yeterli olacaktır.

Mutluluklar...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sen hayırdır geçen sefer sana lahmancun suratlı diyen kızla mı evleniyorsun? www.kizlarsoruyor.com/.../q2487640-lahmacun-suratli-dedi-bugun-teklif-ettigim-bir-kiz-bana-o-kadar birde acıyıp sorusuna cevap verdik iyi mi :D

0|2
    0|0
    • ben yeni nişanlandım daha dogrusu nısanlanmak zorunda kaldım eskı bı kız arkadasla cinsel ilişkiye gırmıstık aileside zorla nişanladılar her neyse ya

• O zaman kız biliyor desene takma kafana ;)

• Yok be takma

0|1
    0|0
  • Bence konus esinle bu mevzuyu bilsin en azindan ona gore hazirlar kendini

0|0
    0|0
    • nasıl dıcemkı ne dıyım mesela ben soylemeye utanırım

• O sormaya utanmiyo ya sacmalama

• offf

• Şunu gizliye al

0|0
    0|0
  • Benim sevgikimin de oyle ama yetecegini düşünüyoruz. Hem seks sadece giris cikis degik ki oral de var on sevismeyi uuzn tutarsanjz sikinti olmaz

0|0
    0|0
    • hiç sevişmedik ikimizde şimdiye kadar bilmiyoruz nasıl sevışılır

• Ayy mı? :))

• hee :)

• neden boşansın ya da aldatsın ki seni olduğun gibi kabul etmiyecek biri seni zaten hiç sevmemiş demektir ölçülerinde gayet iyi ayrıca takıntı yapmamalısın önce sen kendini çok sevmelisin ki başkalarıda sevsin seni

0|0
    0|0
    • ben kendimi seviyorum nişanlımla sohpet edıyoruz cınsellık yonunden bana hep senın boyun uzun penisinde uzundur dıyo ama bilmiyo ufacık bişi oldugunu :(

• penisinin boyunu merak ediyor sanırım sende şimdiden söyle gerçeği hem nasıl bir tepki verdiğini görmüş olursun hem 9 cm gayet iyi bence

• ya 9 cm orta parmaktanb bıraz uzun neresı ıyı

• O kadar karaktersiz değildir bence. Ama kilo verirsen bir miktar uzama olabilir diye duymustum

0|0
    0|0
    • kaç kiloya düşmeliyim yaza kadar zamanım var

• Kilon fazla evet ama boyun da uzun. En azindan bir 90 a falan dussen farkedebilir

Erkekler Ne Diyor 6

• uzun boy meraklısı kızlarımıza ithafen lütfen bu soruyu referans soru yapın. boyum kısa olduğu için lise ve üni. yıllarımda birtane bile kız arkadaşım olmadı. oysaki çok da kısa değil boyum 174. ama 180 altına adam gözüyle bakmadıkları için. neyse çok hoşuma gitti bu sorun. umarım sadece boyu için bir erkekle birlikte olan tüm salakların payına minnak bir bamya düşmüştür. :)))))))

0|0
    0|0
  • Bu sebepten boşanırsa zaten boşansın kardeşim.4 cm den sonrası aynı zaten boşluğa gidiyor. Kafana takma Allah mutlu mesut etsin..

0|0
    0|0
    • inşallah boşanmaz yuvam yıkılmaz kardeşim ya

• 2 metre boy var abi birsey olmaz

0|0
    0|0
  • Vajina derinliği 8 cm zaten

0|0
    0|0
  • Binbir çeşit insan var be kardeşim bilemezsin ama geneli aldatmam diyecek şu an

0|0
    0|0
  • boşanır evlenme sen bas parasını yap geç :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...