Sevgilim bakır değil artık

3 sene önce bizim karşı komşumuzun oğlu ile ben birbirimize aşık olmuştuk, ailelerimizin haberleri yoktu, ama biz sürekli buluşup gezerdik. O zamanlar üniversiteye hazırlanıyordu. İkimizde hiç cinsellik yaşamamıştık, hatta o cinsellik konusunda ilk evlenince karısı ile yaşamak istediğini, evlilik dışı cinselliğe karşı olduğunu söylemişti. O öyle söyleyince ben ona bir kez daha aşık olmuştum. Yalnız malesef bunları konuştuktan 2 ay sonra şehir dışına gitti üniversiteye. 3 yıl boyunca sürekli telefonlaştık mesajlaştık ve sadece 3 kere falan yüz yüze geldik, çünkü dersleri çok yoğunmuş ve mesafe çökmüş diye gelmiyordu. Neyse işte geçen hafta nihayet geri döndü izmir'e okulu bittiği için, ve biz tabii yine buluştuk hasret giderdik falan derken, konu cinsellikten açıldı. Artık bakır olmadığını söyledi, üniversite'de ki bir kaç kız arkadaşıyla cinsellik yaşamış, ama bunu bir ihtiyaç olarak gördüğünü ve evlenince benimle gerçekten severek yapacağını söyledi. Ona kızgın değilim ama biraz gururum incindi açıkçası. Onun yüzüne bakınca ağlayasım ve küfredesim geliyor ama tabii buna hakkım yok. Ne yapmalıyım? Siz olsaydınız ne yapardınız?

0|0
16|23

En İyi Erkek Görüşü

• bizde erkeğiz arkadaşım kimse yutturamaz böyle yalanları. tamam ihtiyaçtır ama bu ihtiyaç masturbasyon yoluyla çok da güzel bi şekilde giderilir hayatında birisi varken. kalkıp hayatında sen varken ilişkiye girmesi resmen açık olarak aldatma ve ihanettir.

9|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• eğer bir erkek bakire bir kız istiyorsa kendi de bakir olmalı namus sadece kadına özgü değildir zina iki cinse de haramdır + pişmanlık yaşamamış pişkin pişkin söylemiş sadece ihtiyaç amaçlı diye bu bence ilerki dönemlerde de bir risk bence direk bırak çok açık ve net hiç düşünme

5|0
    0|0
  • eger hayatında sen olmasaydı yaşadıklarına dogal seyler der gecerdım ama kalbınde bırı varken başka biriyle beraber olmak apacık ıfadeyle ıhanetdır ve makul gorunecek bır tarafıda olamaz vur tekmeyı hacı affetme :D

6|1
    0|0
  • Bizde üniv. okuyoruz biz neden yapmıyoruz acaba ihtiyaç mı hissetmiyoruz.

4|1
    0|0
  • bakir erkek yoktur istisnalar kaideyi bozmaz 25li yaşlarda binde birdir bu oran ama yaşadığını sana söylemesi ve anlatması ilginç,bir kişinin sevdiğine bu olayı anlatması ve detay yapması mide bulandırır,geçmişte bir kız arkadaşıma sadece bir kıza çıkma teklif ettiğimi söylemiştim ve tesadüfki kızı tanıyordu burnumdan getirmişti düşün yani,sen sorduğun için aklıma geldi bu konular hassastır dikkat etmek gerek

4|1
    0|1
  • Bende ünideyim. Yok yani öyle bu da bir ihtiyaç filan. Sevgiline sor bakalım sen ilişkiye girseydin ne olurdu diye ? Ama yine de bu durumu ayrılma noktasına getirmeyin mutlu bir ilişkiniz varsa.

4|0
    0|0
  • sende bekaretini kendin boz. evlendikten sonra gerdek geceside şöyle de.

Benimde ihtiyaçlarım var.;))

3|1
    1|0
  • ''Onun yuzune bakinca aglayasim ve kufredesim geliyor ama tabii buna hakkim yok'' tabiki hakkın var saçmalama sana ait olan başkasıyla olmuş hakkın olmaz olurmu ama ona inat sende gidip bişeyler yaşama.

1|0
    0|0
  • sen yaşasaydın aynısını o seni kabul etmezdi.bu yüzden sende onu böyle kabul etmemelisin

5|1
    0|0
  • ya bu ünide bizde okuduk. okadar cinsellik istememize rağmen bulamadık. cinsellik istemeyen adamda gitmiş kızlarla birlikte olmuş bak hele

3|0
    0|0
  • Bizler her cinsel ilişki için illere sizin gibi duygusallık atamayız. Bir kızla seks yapmak için onun için ciddi birşeyler hissetmeye gerek yoktur. Fakat aşık oldugumuz kız ile yapılan seks cok özeldir. Diğerleri kendini tatminden öteye gitmez. Aramızdaki bariz fark bu ve bu yüzden bizi anlayamıyorsunuz.

0|0
    3|0
    • Ama sonucta seks sekstir! Ihtiyac icin olandada, ask ile yaptigin olandada ayni seyleri yapmiyor musun?

• Hoşuna gitsin diye gerçeği eğip bukemem. Aramızdaki farkı bir kadın olarak anlamak zor. Eril canlılar ki bunlara insanlar da dahil sürekli ciflesmek üzere yaratılmış. Sürekli sperm üretir içgudusel olarak haftada en az 2-3 defa birleşme ister. Bu olmayınca psikolojisi bozulur. Dişil canlılar ise seçici dir en iyisi veya hiç diyebilir. Biz diyemeyiz. (-) için tsk. Yaşınız ilerledikçe hayatındaki erkek sayısı artınca anlarsıniz.

• keşke hiç yapmasaymış ben olsam kabul etmem...

4|0
    0|0
  • Şimdi sana salak ve ahmak olduğunu söylesem, az kalır.Ciddn.Yani Allah akıl fikir versin.

Ben olsam gerçekten intihar ederdim.

1|0
    4|2
  • emeğine yazık olmuş. senin burdaki görüşün önemli .bazı kadınlar benden önce yaşasın tecrübeli olsun diyende var .ama senin için büyük bi soru işareti olmalı bu.

0|1
    0|0
  • Gururun niye incindi onu anlamadım ?

Adam seni cinsellik için değil evlilik içini istiyor belli ki sana değer veriyor bence sevinmeliydin

1|0
    5|0
    • Cunku ilk benimle yasayacakti butun bunlari, ve bana verdigi sozu tutmadi. Ben 3 yil boyunca onun gelecegi gunu saydim, o baska seyler pesindeymis. Bunlar yeterli sebeb degil mi?

• Artik bakir olmadigini soyledi, universite'de ki bir kac kiz arkadasiyla cinsellik yasamis, ama bunu bir ihtiyac olarak gordugunu ve evlenince benimle gercekten severek yapacagini soyledi. Ona kizgin degilim ama biraz gururum incindi acikcasi.

Kendin söylemişsin kızgın olmadığını sonuç olarak önemli olan senin hakkında ne düşündüğü ki bence seninle ciddi düşünüyor

• yine gerçeği söylediği için tebrik ettim onu.. senden saklayabilirdi de bi'de bunu düşün derim..

1|1
    3|0
  • ilk önce bir İzmirli hemşerim olarak en doğrusunu yapmışsın. + arkadaşın da delikanlı gibi sana söylemiş açık yüreklilikle. ben yanlış bir şey göremedim. Mutluluklar Dilerim.

1|0
    3|0
  • sevmiyorsan ayrıl yada soğuduysan

1|0
    0|0
  • dürüst davranmış ama sözünüde tutmamış küredilmiş falan hissetme bence o karışındakinin kendine yenik düşmesi

0|0
    3|0
  • vala açıkçası sen haklısın yada o haksız demiyeceğim ama bu devirde sevgilin kadar dürüstünüde bulamazsın özenmiştir merak etmiş yapmış ayrıca izmir gibi bir yerde baştan çıkmamak zor %90 erkek yapar oraya gidpte 3 yıl içinde

0|0
    4|0
  • sende onu en azından sanalda aldat ve bakalım tepkisi nasıl olacak

1|0
    0|0
  • Vur götüne tekmeyi yolla ne diyim

2|1
    0|0
  • "universite'de ki bir kac kiz arkadasiyla cinsellik yasamis, ama bunu bir ihtiyac olarak gordugunu ve evlenince benimle gercekten severek yapacagini soyledi." sor bakayım akli dengesi yerinde mi? bu ne saçma bir düşünce...

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• seninle sevgiliyken mi birisiyle birlikte olmuş yoksa sonradan mı sevgili oldunuz ben orayı anlayamadım.eğer seninle sevgiliyken bunu yapmışsa düpedüz aldatmış seni ve ne olursa olsun ihtiyaç bir bahane değil.madem ki ihtiyaçtı üniversiteye gidene kadar niye yapmadı.birden bire üniversite de mi ihtiyaç oldu.saçmalık...

2|0
    0|0
  • Eğer o çocuktan soğuduysan ayrıl. Sevgisiz evlilik olmaz. Yok hala çok seviyorsan o zaman onu affet ve evlen. Ve evlendikten sonra ilk günden karşına oturt ve onu kesin bir dille uyar: Seni okuldayken yaptıkların için affettim. Artık evliyiz. Eğer bundan sonra herhangi bir kadınla ilşkin olursa kavga filan çıkarmam, direkt gider karşıma çıkan ilk adamla yatarım ona göre ayağını denk al" de...

Muma döner tatlım :))))

0|0
    0|0
  • O zaman sende yat birileriyle askim canim istedi sen yoktun ihtiyac de sacmaliga bak ya herseye hakkin var hatta nasil hala onulaberabersi anlayamiyorum askindan olsemde biter lafa bak senden once olsa neyse ama seninleyken olmasini nasil sindirebilyorsun ki sen bekliyorsan oda bekleyecek yok oyle bir dava ihtiyacmis hadi ordan koy gotune tekmeyi gitsin.

2|1
    0|1
  • verilen söz varsa gerisi teferruat.

3|1
    0|0
  • madem artik bakir degil o yatigi KIZlardan biri ona yakisir ne ala melmeket

erkekler yatsin onlarca kisiyle sonra kiz oglu kiz arsin orda burda

ben olsam ona sadik olmam artik

4|1
    0|0
  • Bir kızın ıhtıyaçları yok mu?

Kimse zıplamasın erkek ve bayan farklı diye sonuca gıdıp işini gördüğüde bayan..Ayıp etmiş bence bu kadar güzel ve saf bir ilşkiyi sıradanlaştırmış..

4|1
    0|0
  • İnceldigi yerden kopsun! Terk ederim isim olmazz !

5|1
    0|0
  • o zaman aynı şekilde sen de bikaç kişiyle birlikte olduğunu söyle ihtiyaçtı yaptım de tepkisini ölç

2|1
    0|1
  • hiiçbişey yapmazdım ama o adama bir daha güvenmezdim ihtiyaç için yada farklı sebepten yaşadığı ilişkileri anlatan biri ileride seninle yaşadıklarınıda anlatır...

0|0
    1|2
  • Dürüstce söylemiş iyide ihtiyac diye baska birine dokunmak bana etik gelmıyor.

3|1
    0|0
  • Hakkı yok buna mastrbasyon yoluyla gayette giderebilrdi cinsel isteğini. Sen onu aldatsan onun tepkisi ne olurdu acaba bi düşün? Böyleleri evlenincede aldatır düşünce yapısı yanlıs cünkü.

0|0
    0|0
  • şu ünverstede ne var ya herkes bozuluyo :(((

1|2
    2|0
  • tabi buna hakkım yok ne demek ya,sen böyle düşünmeye devam edersen daha çok BİR KAÇ KIZ ARKADAŞIYLA birlikte olur.

0|0
    0|1
  • terk-i diyar

0|1
    1|1
  • Seni gerçekten çok seviyor olsaydı, öyle ihtiyaç mihtiyaç desezdi. Gayet de kendisine hakim olmayı bilirdi. Orda bir başına olmayı fırsat bilmiş biraz. Ona kızmakta çok haklısın. Ben de olsam kendime yediremezdim. Sevgiliim gidecek elin kızlarıyla beraber olacak, bir de ilk seferini yapacak bir başkası ile, hem de sevgilisi varken... Tam dayaklık yani. Çok kırcı senin açından. Yine devam edin ilişkinize biribirinizi seviyorsanız ama ona %100 güvenme derim.

Ve sakın sen de karşılık olarak cinsel anlamda aldatma gibi birşey düşünme, kendine yazık edersin. Ama belki başka birileriyle görüşebilirsin... Ne de olsa o da senin yanında değil, senin ona ihtiyaç duyduğun içinin daraldığı zamanlarda seninle değil...

1|0
    0|1
  • nasil hakkin yok ya, tabiki var! sen onun sevgilisisin, sen onu onca yil bekle, sabret, dogru durust gorusemiyosunuz diye o gitsin, ihtiyac icin..ama sen yapsan seni kabul etmez dimi? bazi erkeklerin dusunceleri beni gercekten cok sasirtiyor. benimde sevgilim yurt disinda mesela, o bana boyle birsey yapsa ihanet olarak kabul ederim!

0|0
    0|1
Yükleniyor...